Mia2406

Člen
 • Počet príspevkov

  4
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

0 Neutrálna

O Mia2406

 • Hodnosť:
  Master člen
 1. Ahojte kamoši, chcem sa Vás opýtať či mi internet bude fungovať aj v zahraničí keď mám paušál Happy L. Som na tieto veci antitalent, tak sa na Vás obraciam s touto prosbou. Čo mám v telefóne ponastavovať aby to bolo funkčné? Ďakujem Vám.
 2. Ahojte, chcela by som sa informovať o splatení faktúry. Faktúra je splatná do dnes 23.2.18, no ale ja som ju už zaplatila prevodom 12.2.18. Dodnes mi neprišla potvrdujuca sms o zaplatení. Môžete mi prosím povedať či je faktúra zaplatená, kedže suma bola strhnutá z účtu.. Ďakujem Vám a želám pekný deň :-)
 3. Dobrý deň, chcela by som sa informovať na kartu SIM. V piatok mi kuriér priniesol nový telefón aj s novom kartou, na ktorej nebolo uvedené žiadne telefónne číslo iba nový Pin a Puk kód. Vložila som ju do telefónu a od piatku nemôžem ani volať z nej ani písať SMS. Ani Infolinka sa nedá vytočiť a ani *111#. Treba počkať ešte alebo treba ísť na predajňu? Ďakujem za radu.
 4. Ahojte ludia, Prosim Vas su volania do operatora Juro spoplatnene alebo neobmedzene ked mam Happy. Dakujem a zelam pekny den