JanVajs

Člen
 • Počet príspevkov

  5
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

1 Neutrálna

O JanVajs

 • Hodnosť:
  Master člen
 1. Ale spustila. TA3 začala nečakane vysielať v HD už od 8. decembra 2016. Tu sú linky: http://www.satelitnatv.sk/2016/12/v-hd-vysiela-uz-aj-ta3-naladime-ju-nekodovane-cez-satelit-astra/ http://www.zive.sk/clanok/121455/odstartovala-ta3-hd-vysiela-na-pozicii-skylinku-sd-skonci
 2. Dobrý deň, v týchto dňoch spustila na Slovensku svoje HD vysielanie spravodajská televízia TA3. Plánujete zaradiť TA3 HD do rastra Magio TV, prípadne zameniť TA3 HD Optik za TA3 HD pre všetkých zákazníkov Magio TV? Vopred vďaka za odpoveď.
 3. Dobrý deň, prosím Vás, plánujete na platforme Magio IPTV zaradiť TV stanice ČT Dětem/Art a Nova HD? TV stanicu Nova HD už máte v rastri platformy Magio Sat. Pridáte je aj do IPTV? Odpovedzte, prosím. Vďaka.
 4. Dobrý deň, v rámci aktuálnych zmien na Magio televízii ste na platforme Magio Sat pridali TV stanicu Nova HD. Zaradíte v dohľadnej dobe TV stanicu Nova HD aj do platformy Magio IPTV?
 5. Dobrý deň, v diskusii pod článkom na živé.sk sa objavila informácia, že od dátumu 19. 10. 2016 okrem iných avizovaných zmien budete poskytovať aj TV stanice HBO 2 HD, HBO 3 HD, teda zaradíte všetky HBO stanice vo vysokom rozlíšení do Vášho programového rastra. Zároveň sa tam objavila aj informácia, že od uvedeného dátumu zaradíte aj novú slovenskú športovú TV stanicu 213 do IPTV. Tu je link diskusie: http://www.zive.sk/diskusia/118424/telekom-archiv-bude-aj-na-satelite-iptv-s-novymi-kanalmi/ Chcem sa opýtať, je to naozaj pravda, budete poskytovať všetky TV stanice HBO a tiež aj Cinemax vo vysokom rozlíšení od dátumu 19. 10. 2016? Taktiež zaradíte od uvedeného dátumu aj TV stanicu 213 do rastra IPTV? Vopred ďakujem za objasnenie zo strany Telekomu.