Br0visT

Člen
 • Počet príspevkov

  6
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

0 Neutrálna

O Br0visT

 • Hodnosť:
  Master člen
 1. A to je nejaký rozdiel, keď pôjdem do t-centra ako keď volám na technickú linku?
 2. Dnes som volal znova a pracovník mi poradil, že mám skúsiť cez kabel ešte raz. Tak som skúsil nejakú Multiplayer hru a šlo to tak na 30-60, miestami (napr. 5 krát) sa stalo že mi na 3 sekundy vyskočil až na 120+- ale inak v pohode a to bol pripojený iba mobil na ktorým som bol na facebooku (messenger). To však možno bol iba náhodne dobrý server a nič dalšie (okrem mobilu ktorý nič neťahá) pripojené. Chcem sa spýtať či by šlo zrušiť zmluvu z dôvodu nedostatku výkonu. Teda nie je to už tak zlé, ale nie je to ani super, a ak sa to už nedá posunúť a úroveň „super“, tak by som žiadal o zrušenie zmluvy práve z dôvodu, že mi nedokážu pomôcť.
 3. pokiaľ viem tak rýchlosť internetu sa udáva vždy v kilobitoch nie? a je to kbps. Skôr mi ide o ten ping, proste je ten internet nedostačujúci a strašne labilný.
 4. DSL-2641R, nechce sa mi to znova testovať, ale vždy je to nejak ping 40, D= 3,4Mb/s U= 0,4Mb/s. Chcem ale povedať, že ping je nestabilný a reálny download možno 300kb/s
 5. Chcem povedať, že som tam volal, povedal som im všetky problémy. No oni tvrdili, že chyba nie je na ich strane, a že pošlú technika do 3 dní. O Deň na to prišla sms, že na ich strane nie je chyba (čo už mi raz povedali) a technik neprišiel.. Najradšej by som yebol po hlave tomu pracovníkovi aj technikovi, ale chcem byť trochu ľudský. Povedia mi, že mám možno zastaralý router, pričom mi bol od nich odporúčaný a doručený. S káblami to nemá nič spoločné, rýchlosť je stále pod bodom mrazu. Nejaké rady ?
 6. Dobrý deň, máme platnú zmluvu už rok a pol a končí asi v septembri. Chcem sa spýtať či sa dá nejak odstúpiť od zmluvy. Totálne ma se*ie že platím 15€ za rýchlosť 5/0,5. Aj keď si očucháte ponožku o srsť perzskej mačky, získate väčší D/U. V lokalite kde sa nachádzam (7000 obyvateľov = mesto), lepšie služby magio neposkytuje. Stačí že sa pripoja 2 zariadenia a ping vyskakuje na 200+++. Download padá každou sekundou a s uploadom niesom schopný poslať jpg obrázok. O strate paketov ani nehovorím. Magio mi nieje schopné pomôcť a ja túto službu z nedostatku výkonu odmietam platiť. Nejaké rady? Ďakujem