nitrosvk

Člen
 • Počet príspevkov

  39
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

0 Neutrálna

O nitrosvk

 • Hodnosť:
  Radca
 1. Dík za radu.Toto všetko som už dávno vyskúšal no nepomohlo nič iba ak tak minimálne.Nakoniec som zakúpil asus dsl ac 52u a vsetko ide ako má. Sice som sa vytrapil kým som to vdsl rozbehal ale oproti tomu zte je to nebe a dudy dokonca sa mi zdá že to teraz lepšie využíva aj moju dostupnu šírku pásma vdsl.Ale dík za radu
 2. Zľava na mobilnú službu, čím viac tým viac, pre každého člena Happy
 3. mne sa to nepodarilo poriešiť . Nepomohlo ani smerovanie portov. Keď sa mi to podarilo ako tak odstrániť fungovalo to vždy len do reštartu alebo výpadku prúdu. Som znechutený z tohoto zariadenia. Telekom by sa mal spamätať aké zariadenia poskytuje.
 4. Mirukr ja som to uz poriesil aspon na L. Napísal som komentár na ich facebook a zrasu sa dalo niečo riešiť. Nechce sa mi s nimi naťahovať o to xl lebo potrebujem net aspoň 20/2 kvôli práci. A je zjavné že ma prepojili na iný kábel keďže dosiahnuteľná rýchlosť sa zmenila z47/5 na 27/4. Ak chceš môžeme popísať cez messenger
 5. No mne sa zase stalo že teraz v dobe zrýchlovania som mal poruchu.Podla technika to bola na vedení po štyroch dňoch konecne opravené ale včera som zistil že namiesto 40/4 ako som to mal doteraz to zrazu ide ledva 10/1 Tak som volal na 0800122777 a tam mi povedali ze je tam zadana poziadavka na zmenu programu od technika. Pôvodnú službu som mal vdsl XL a teraz mi tam chcú dať vdsl M. Nechapem prečo a k....va by ma zaujmalo čo to bola za porucha.To som mohol zostať rovno na tom dsl a nemusel som investovať do zariadenia. Takto Solídne pristupuje telekom k starým verným zákazníkom. Podľa mňa niekoho pripojili na moju linku a rozdelili nám ju. Tak veľmi pekne ďakujem telekomu za zrýchlovania ešte že maju toľko reklám na to Začínajú sa prejavovať naozaj ako MONOPOL. EŠTE RAZ VEĽKÁ VĎAKA
 6. Chcel by som požiadať o nejaké rady ohľadom možnosti inovacie pôvodnej metalickej siete telekomu tahanej na stĺpoch na optickú taktiež ťahanú po stĺpoch. V našej obci je nedostatočné pokritie adsl/vdsl keďže je dlhá a je tam aj málo párov kabeláže takže nieje možné poskytnúť služby všetkým záujemcom o internet alebo tv. Viem že v minulosti telekom Spustil v nejakých obciach testovaciu prevádzku takto inovovanej siete. Naša obec by mala tiež zaujem o takuto inovaciu siete.Viete niekto poradiť?
 7. Presne tak.99%vdsl routrov podporuje vdsl aj dsl vlaste xdsl
 8. Podobný problém mam aj ja na zte speedport entry 2i. Nechce mi pripajat automaticky klienta na v medialnom centre.Za mesiac zatiaľ neúspešne riešené,ale ostatné zariadenia bez problémov aj cez lan aj cez wifi. Skús kontaktovať technickú podporu.
 9. S rýchlosťou pripojenia 2.35Mb/s by si mal sťahovať okolo 300kB/s tak že podľa toho prveho screenu kde ti to ťahá 450kB/s to ešte aj presahuješ Aký máš vlastne net? Balík? ???
 10. Mno podľa tohoto screenu ten test až taky dobrý neni. 2.35 Mb/s je tak možno dsl balík "M" a nie vdsl. A neni mi ani jasný názov toho tvojho balíku "vdsl 2 solo"
 11. Skus si overiť dostupnosť služieb https://www.telekom.sk/dostupnost Alebo navštív T-centrum
 12. Ak máš zmluvu na 15€ treba reklamovať faktúru Ak budú chcieť stale platit 20.9€ a zmluvu máš naisto na 15€ je to jasné nedodržanie zmluvných podmienok a máš nárok na ukončenie zmluvného vzťahu. Čiže žiadna pokuta. Odporúčam riadne preštudovať ten dodatok čo si podpisoval.
 13. Mno tak V tomto ti neporadím . Skús navštíviť t-centrum Ide o to že latenciu negarantuje nik
 14. Inak d-link ma všeobecne problem s dhcp Takze ja osobne by som ho nastavil na pridelovanie adries od 192.168.1.20 Pre návštevu a v zariadeniach ktore mám doma by som manualne nastavil ip V rozmedzí od192.168.1.2 az po 19
 15. Bez antény bude signal slabucky.