JanaVaryova

Člen
 • Počet príspevkov

  4
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

0 Neutrálna

O JanaVaryova

 • Hodnosť:
  Master člen
 1. Chcela som si aktivovať archív TV v Magente 1, ale nedá sa mi prihlásiť do Magenty 1. Vôbec mi nezasielate spätný kód na overenie. Prišiel mi iba raz, dala som ho, ale mi napísalo, že je nesprávny.
 2. Máme káblovú Magio TV XL, nechápem, prečo tam nie je stanica PRIMA . Sú tam všetky PRIMY - plus, max, love, zoom, ale obyčajná PRIMA nie. Je to možné ?
 3. Dobrý deň! Dostali sme balík 3P-INT XL+TV+TP (Doma Hapy XL). Všetko som zapojila, internet, magio TV funguje, len neviem, ako mám aktivovať pevnú linku. Základňu telefónu som zapojila, aj sluchátko je aktívne, len sa nedá telefonovať a prijímať hovory. Hlási to poruchu. Už fakt neviem, čo mám robiť. Poradí mi niekto ? Váryová (janavaryova@zoznam.sk)
 4. Dobrý deň ! Chcem sa spýtať na faktúru môjho manžela, Vladimír Váry č. 1207439102 od Vás za posledné obdobie od 22. decembra 2017 - do 21.januára 2018, nakoľko som ju nedostala na svoj email janavaryova@zoznam.sk. Vždy mi chodila spolu s mojou faktúrou od Vás. Teraz mi prišla len moja faktúra. Na telefón ste mu poslali SMS o vystavení faktúry. Ďakujem za odpoveď. S pozdravom Váryová Jana