bad_iceman

Člen
 • Počet príspevkov

  27
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Všetko, čo pridal bad_iceman

 1. Dobrý deň, ani sms ani emaile som do dnešného dňa nedostal. To znamená, že služba mi ostáva?
 2. Ja nemám pevné služby len Paušal a mám Magentu. Skús zaregistrovať.
 3. Mám ÁnoL za 18 Eur, tak som zvedavý za akú blbosť mi to chcú vymeniť.
 4. Prečo Magio go Archív nefunguje na PC, ak Magio spúšťam na Google chrome. Všetko mám naištalované tak ako je v postupe. 1. mám Windows 10 2. Magio go hlási, že môj prehliadač nie je podporovaný a mám použiť Google chrome - pritom Magio go spúšťam v Google chrome. 3. Všetko fungovalo, kým Telekom nezačal s ochranou autorských práv. 4. Magio go mi nefunguje ani na telefóne: LG L70 (bez root). Telefón z telekomu. Magio funguje po preinštalovaní aplikácie no len do momentu kým neprepnem na iný kanál. Potom už hlási systémovú chybu DRM. Je to trocha divné, ako môže chvíľu fungovať a potom nie. Tak buď telefón spĺňa bezpečnostné podmienky alebo nie.
 5. Elektronická komunikácia na podpisovanie zmlúv - nefunguje. Začiatkom decembra som cez internet objednával predĺženie zmluvy na Magio TV a Internet. Objednávka bola potvrdená a očakával som, že zmluvy podpíšem elektronicky, keďže mám podpísanú elektronickú komunikáciu. Zmluvy mi neprišli. Medzičasom sa som sa rozhodol, že nebudem predlžovať zmluvu a dnes som bol na predajni v KE požiadať o výpoveď zmluvy. Bolo mi povedané, že najprv musia napísať na centrálu, aby dali zmluvu do pôvodného stavu a až potom môžem na budúci týždeň spísať na výpoveď. Znova budem musieť ísť na pobočku Telekomu vyčkať si poradie. Tak takto funguje Telekom.
 6. ak si predĺžiš paušál tak áno, ale skoro všetko je vypredané. Jediné čo môže aktivovať si StreamOn k paušálu zadarmo na 2 mesiace.
 7. Zmluvná pokuta by mala byť uvedená v zmluve
 8. Počas noci z 5. na 6. Telekom mal výpadok jedného zo systémov.
 9. V aplikácii aj na Môj Telekom všetko zmizlo. Moje pripojené produkty tam zrazu nie sú. Žiada odo mňa pripojenie produktov, ktoré som mal už pripojené. Super fungujúce.
 10. Skoro si sa ozval s radou a predpokladom
 11. Treba zavolať na 0800 123 456.
 12. Miesto toho, aby dali zľavu na paušál hneď - tak oni radšej budú zadávať retenčné požiadavky. To je logika. A potom sa čudujú, že im veľa ľudí odchádza.
 13. Ja som mal 3-krát zadanú požiadavku na výhodnejšiu ponuku. A viete čo? Nič. Ponúknu mi ANO z internetom do 500 MB. A potom si môžem dokúpiť dátové balíčky. PO dvadsiatich rokoch tiež odchádzam. Na stálych zákazníkoch Telekom kašle. V dnešnej dobe internetu strčiť do paušáloch 250 MB, 500 MB a pýtať za to 20 eur.
 14. Čo je to za akcia na StremOn, keď to v funguje len keď mám voľné dáta v mobile. Ako náhle ich miniem tak ani StremOn nefunguje plynule.
 15. Ja mám 20 rokov Telekom a 1.11. mi končí viazanosť. Paušál áno je pre mňa predražený za 500 MB internet nedám 20 eur a keď prečerpam tak si musím dokúpiť. Včera som dal telekomu výpoveď a postupne dám na všetky paušály aj na Magio tv a internet. Tak takto sa správa Telekom k dlhoročným zákazníkom. Rušia dobre paušály.
 16. Kontaktoval som operátora - splatnosť faktúry sa nedá posunúť, len zmeniť fakturačné obdobie.
 17. Mne schránky zmigrovali. Celkovo k horšiemu: 1. emailové správy sa objavia až po hodne dlhej dobe po motifikácii na mobil aj 20 minút 2. Správy, ktoré som predtým prijímal sa ukladali do došlej pošty, teraz sa uložia do priečinku JUNK. Prečo by som si ja mal nastavovať poštu na doručovanie, keď som to predtým mal nastavené ako mi to vyhovovalo. Email z domény Tripadvisor je podľa toho spam, takisto aj Pantarhei. Mám viac telefónov a nastavenie na každom prebiehalo ináč, len nie podľa návodu. Stále idete k horšiemu: najprv Magio Go, teraz webmail. Čo bude ďalšie?
 18. Edo netáraj - skúsil som to na Edge a ani ťuk. Netáraj, skúsil som to spustiť na Edge a ani ťuk. Ani živé vysielanie nespustí. Takže svojich 100 % si nechaj.
 19. W10 nie je podporovaná. Ale živé vysielanie by Ti malo ísť. Archív asi nie.
 20. A čo tak dať dokopy Magio go, aby fungovalo pre všetkých, na všetkých platformách - rozumej Windows 7-10, android 4.4.2 a vyššie a na všetkých smartfonoch a nie spúšťať Smarthome a podobné úlety. Odpoveď bude: naši technici na tom pracujú -
 21. Viete prečo nám to nefunguje? Telekom nastavil program tak, aby to fungovalo len pre pár vyvolených. A pre ostatných je tu Magio go Box za 69,99 Eur alebo za mesačný poplatok. Veď by ho mali dávať automaticky zadarmo komu to nejde.
 22. Ak si pozrieš podporované operačné systémy tak W10 tak nie je. Je tam len Vista, W7 a W8.
 23. A ktorý múdry to na FB dal. Lebo ja som to skúsil cez víkend a hláška stále svieti.
 24. Mne tiež nefunguje archív. Mám windows 10 a ten nie je podporovaný. Spustím google chrome a magio hlási, že môj prehliadač nie je podporovaný mám použiť google chrome. Amatéri z Telekomu.
 25. Treba si uvedomoť, že väčšina predajni Telekomu sú len prostredkovatelia pre Telekom a sedia tam pracovníci, ktorí nemajú veľký vplyv na vaše bonusy. Sú platený od objemu financií koľko Vám naúčtujú. Takže nižšie ceny len ťažko dajú. Skúste im pohroziť, že vypoviete zmluvu a prejdete k inému a uvidíte čo sa bude diať. Majú nariadenie, že nesmú dať nižšiu cenu za paušál. Len keď chcete skončiť s Telekom môžu dať zľavu.