Ferry26

Člen
 • Počet príspevkov

  18
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

4 Neutrálna

O Ferry26

 • Hodnosť:
  Inštruktor
 1. MT Professional Plus - i mňa aj v máji v pohode.
 2. skús: Nastavenia - siete - povoliť v roamingu, Prípadne v nastaveniach SIM karty povoliť činnosť a dáta v roamingu
 3. Volania a SMS zadarmo v skupine, vrátane Easy Páči sa mi
 4. 1 -- skupinu možno zmeniť 2x ročne 2 - volania a sms v skupine navzájom zadarmo
 5. ridal pred 2 hodinami · 1. telefonovať aj esemeskovať aj ememeskovať 2. akékoľvek Happy paušály, Bez záväzkov alebo Easy karta 3. zavolať na bezplatnú linku Pôjdeto Pomocník light 0800 800 700 a bezplatne získať pomoc vyškolených pracovníkov Páči sa mi
 6. Ďakujem Vam za odpovede. Pekný deň. F.
 7. Ahojte. Ak si predĺžim paušál Happy L a zároveň vezmem kupón na 50% zľavu na druhý paušál, musím ten kupón aktivovať iba niekomu z rodiny, alebo hocikomu známemu? Dík.F.
 8. 1- počet členov max. 5 2 - paušál Happy M a vyšší
 9. Ahoj. Pokiaľ si doma na Slovensku, tak treba to riešiť cez linku, ale pokiaľ si v zahraničí, v momente prekročenia hranice, sa aplikácia zastaví a znova sa aktualizuje po návrate. V roamingu je teda appka nanič.
 10. Benefit 2 Volania a SMS zadarmo v skupine, vrátane Easy
 11. Pokiaľ som dobre pochopil, čo máš v paušále doma, môžeš využiť aj v EÚ. Teda ja mám napríklad Happy L, verím, že zo zahraničia môžem prevolať svojich 250 minút napríklad do SR a EÚ, prijať ďalších 250 minút hovorov, ale aj surfovať v mobile,do výšky 3GB. Potom mi budú účtovať nad rámec, minúty aj dáta, ale tak, ako by som surfoval a volal doma. Admin, potvrdíš to? Je možné v krajine EÚ surfovať cez dáta z paušálu? Platí to od 15.6.2017.
 12. Na operátorskej linke to bolo 2:2, kde dvaja tvrdili že je to tých istých 250 min a dvaja operátori že 2x250. Na stredisku v meste zavolali kdesi na ústredie a následne mi povedali , že je to zmenené na 2x250. Zrejme nevolali na bežnú oper.linku.
 13. Ďakujem za reakcie. Root isto neurobím. Cawte
 14. Zdravím. K paušálu som dostal aj jednu sim kartu na zdieľanie dát. Po čase som sa rozhodol ju využiť a vložil som ju do dcérinho mobilného telefónu Huawei P8Lite. Tento telefón je DualSim, preto som nepochyboval, že to bude fungovať. Mobil na túto SIM ale nezareagoval a nenačítal ju. Oveľa viac ma ale prekvapila informácia od technika Telekomu, že Telekom si u výrobcov objednáva mobily iba s jednou funkčnou SIM a druhý slot má slúžť na Micro SD kartu, teda zdieľanie dát na týchto akciových mobiloch nie je možné.... Uvažujte: Telekom mi pošle SIM na zdieľanie dát a zároveň k paušálu mi dá mobil v ktorom zdieľanie nemôže fungovať. Údajne mi pomôže root v externom servise. Samozrejme to nie je zadarmo, stratím záruku a riskujem poškodenie softvéru v mobile. Tak poraďte, kto viete. Ďakujem F.