peterch22

Člen
 • Počet príspevkov

  27
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Všetko, čo pridal peterch22

 1. Takže o kompenzácii ani neuvažujú.Len to riešenie v primeranom čase sa mi celkom nezdá.Či jeden a pol mesiaca(zatiaľ) je primeraný čas?
 2. Sport 1+2 HD budú prosím iba v balíčku HD športový? Jedná sa o Magio na pevnej sieti.
 3. Dobrý deň. Z tej akcie Valentín mám v požičovni iba dva najmenej zaujímavé filmy Renoir a Tu to musí byť. Akosi to prekvapenie nefunguje. Chcel som si pozrieť Život Adéle.
 4. Je tam,treba reštartovať box.
 5. Je tam,treba reštartovať box.
 6. Už to dávno vyriešili.
 7. Pridali sa nové kanály a nikde sa to nepíše.Skvelé,keď to už bude samozrejmosť.
 8. Na HBO HD je to celkom dobré.Filmy sa dajú prepnúť na originál stopu a dajú sa zvoliť české titulky.Mnoho filmov má českú stopu DD 2.0 a originál stopu 5.1.
 9. Dolby Digital podporuje Magio IPTV asi iba na HBO HD,Filmbox Extra HD a Deluxe Music HD.Viete aj o iných kanáloch?
 10. Docubox,360 Tune Box,FashionBox a Komárňanská televízia.O tom som nečítal.
 11. Pekne napísané,iba sa bojím tej odpovede.Tá je totiž na všetky otázky rovnaká.Na Cinemax kanály v HD som sa pýtal viackrát.V tejto dobe by mali byť prémiové filmové kanály v HD,keď je tá možnosť.Kto si pripláca za Cinemax a HBO,mal by to dostať v HD .
 12. EPG

  V tomto prípade áno,tak som to aj napísal.Iba čakám čo nového sa pridá.Okrem tých maďarských kanálov.
 13. EPG

  Teraz aj Universal Channel končí.
 14. EPG

  Teraz aj E!
 15. Že to bol najmenej sledovaný filmový kanál...Už táto veta hovorí za všetko. Tie Vaše odpovede pripadajú už absurdne.To ste nevedeli iné vymyslieť? To sa fakt už radšej nevyjadrujte.
 16. Nech si niekto v Telekome pozrie napríklad V zajatí rytmu na Cinemaxe a hneď bude vidieť o čom hovoríme. A to nehovorím,že už aj malý operátori majú väčšinu filmových kanálov v HD a Magio akurát HBO a Film Europe.
 17. Na tie titulky na Cinemaxe upozorňujem už dlhšiu dobu a nič sa na tom nezmenilo.Jedná sa o veľa filmov,kde sú problémy s titulkami na Cinemaxe.Pritom keď je ten istý film v Hbo Kino,tak sú titulky v potiadku.
 18. IPTV na metalickej sieti v Komárne.
 19. Dobrý deň. Na Cinemaxe sa znovu na mnohých filmoch  nedajú čítať titulky.Napríklad Hyena,Pečovatel. Tak rýchlo sa stratia,že sa nedajú prečítať.Prosím,urobte s tým niečo. V minulosti sa to už riešilo,chvíľu to bolo lepšie.   Ďakujem.
 20. Je to divné keď v dnešnej dobe a pri dnešnej technike sa nepridajú filmové kanály v HD.Bola by tu možnosť pridať HBO kanály,Cinemaxi,Film +,ale pre filmového fanúšika sa žiaľ nič nedeje.Vždy je argumentácia že majú mnoho HD staníc,ale myslím že u platených filmových staníc by to malo byť prvoradé. Aj ja už po dlhej dobe u Telekomu zvažujem iné alternatívy.
 21. Dobrý deň. Zaujíma ma,či nebude zaradená stanica Cinemax v HD. Je to filmový prémiový kanál.Myslím že tam je pre filmového fanúšika zvlášť dôležitá kvalita.   Ďakujem  
 22. Ďaľšia menšia spoločnosť dokázala dať všetky HBO a Cinemax kanály v HD. Začínam byť z toho trochu rozčarovaný,že taký významný operátor to pre filmových  fanúšikov nerieši.
 23. Na to som sa pýtal už dávnejšie.Prvá odpoveď bola že na trhu Cinemaxi v HD nie sú.Potom sa opravili že sú,ale zatiaľ pridané nebudú.Je to škoda,u filmových prémiových kanálov by to mal byť štandard. Teraz už budú vo vysokom rozlíšení filmové iba HBO a Film Europe,čo je veľmi málo. Aj ja som sa už tešil v máji 2014,vtedy mal telekom o ne najväčší záujem.
 24. Dobrý deň. Na IPTV Magio sa už dlhšiu dobu nezobrazujú správne titulky u viacerých filmov na kanále Cinemax. Z toho dôvodu sú v podstate nepozerateľné.Bola už o tom reč asi pred mesiacom ,ale nič sa nezmenilo. Týka sa to viac filmov,napr.iNumber,Lesní duch,Jsem fanda Standardu a ďaľších. Dufam,že sa to už bude riešiť,je to platený prémiový kanál... V Cinemaxe tvrdia ,že chyba je na Vašej strane.      
 25. Ide Vám Sport 2 HD na IPTV ? U nás už 2 dni čierna obrazovka.