Marcel

Člen
 • Počet príspevkov

  884
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Všetko, čo pridal Marcel

 1. Malo by sa dať zobrať paušál a do 3 mesiacov si doplniť zariadenie. Mne tiež končí paušál a žiaden Xiaomi.... Som na miske váh, čo spraviť.
 2. Tu je všetko podrobne rozpísané https://www.telekom.sk/wiki/faktury-a-platby/elektronicka-faktura
 3. Už žiaden operátor neblokuje telefóny na Slovensku. Pochopili, že to je gól do vlastnej brány a starosti naviac.
 4. Proces sa dá stornovať do D0+2, t.j. najneskôr na druhý deň po podpísaní zmluvy
 5. Nie, bonus platí len 1 mesiac. To je trochu choré, špeciálne keď navýšite vyšším kreditom, ste nútení ho minúť do mesiaca. A ešte otázka, môžem darované dáta využiť aj v EÚ? Podľa mňa hej, keďže je to darované z dát ANO a novších paušálov. Ale nezaručujem moje info.
 6. To je otázka na infolinku, cena sa nemení, len technológia a zrejme sa nevyhneš výmene routera z ADSL na VDSL router. Skús volať infolinku 0800 123 456
 7. Je to tak, lebo každá faktúra ma iný VS , ale keď to chceš nastaviť na pravidelnú platbu, ako VS sa dá použiť číslo adresáta.
 8. SMS v tvare „HBO GO VYP TV ID HBO GO“ na číslo 0903333188. Kód adresáta nájdu klienti na svojej faktúre za služby. https://zive.aktuality.sk/clanok/146739/telekom-ponukne-hbo-go-na-mesiac-zadarmo-ako-si-ho-aktivovat/
 9. Ahoj Zuzana, aká to bola ponuka druhého paušálu za 20eur ?
 10. Aký router máš??? Napíš označenie. Ja používam snáď ten najhorší, aký existuje, ich Telekom Speedport Entry 2i, ale všetko šľape ako má až na výpadky WIFI a občasný rozpad spojenia. V práci mám túto haraburdu tiež, ale tam ju používam len ako Router a za ním mám zapojený Xiaomi 3C a to je už trošku iná liga.
 11. MMS

  Prípadne resetni APN bod do default nastavení. Teraz už APN Internet a APN MMS je len jeden....
 12. Telekom – prostredníctvom zákazníckej linky alebo na predajni musíte požiadať o deaktiváciu služby „Kam volám“. Službu môžete deaktivovať aj na linke 123 23.
 13. Prípadne volaj infolinku 0800 123 456, kde s tebou spíšu reklamáciu a nájdu riešenie.
 14. Ahojte, dnes bol oficiálne predstavený vlajkový Xiaomi Mi 11 Global, uvažujete o zaradení do ponuky??? https://www.sector.sk/novinka/253457/xiaomi-mi-11-mobil-bol-ohlaseny-pre-zapad-bude-stat-749-eur.htm https://youtu.be/gtWVWjVdUXc
 15. Áno, napr. a20e ma len CAT6 modem https://www.devicespecifications.com/en/model/141d5035 dosť možné, že nepozná LTE+A Redmi ma CAT 12, tam by si mal dosahovať dobre rýchlosti https://www.devicespecifications.com/en/model/28cf53d3 ešte pozri v nastaveniu sietí telefónu, či ideš reálne na 4G, 2g/3g/4g automaticky výber sietí
 16. Ešte rada do budúcnosti, najlepšie výsledky dosahujú telefóny, ktoré nesú Qualcomm Snapdragon procesory. 700 a 800 rady s tým nič nepokazíš.
 17. V prípade, že klienti nebudú chcieť HBO GO ďalej využívať, musia ešte pred uplynutím promo akcie poslať SMS v tvare „HBO GO VYP TV ID HBO GO“ na číslo 0903333188. V opačnom prípade im bude operátor účtovať poplatok. Kód adresáta nájdu klienti na svojej faktúre za služby.
 18. To je chyba brandovaných telefónov. Dôvod, prečo si od operátora nekupujem nikdy mobil. Skús ju manuálne stiahnuť a v MIUI aktualizácia poklikaj 10krát, aby si otvoril rozšírené menu a skús manuálne inštalovať . Stiahni plnú ROM tu https://mirom.ezbox.idv.tw/en/phone/willow/ Návod na manuálnu aktualizáciu tu https://xmobile.sk/pozrite-sa-ako-si-mozete-manualne-nahrat-miui-12-do-vasho-zariadenia-ak-je-aktualizacia-dostupnou-ale-smartfon-ju-este-neeviduje/
 19. Nechce sa mi špecificky pozerať parametre jednotlivých telefónov, ale problém môže byť v rozdielnom spájaní pásiem tvoriacich LTE, LTE+A. Test by si mal robiť v rovnakom čase na rovnakom mieste. Skôr ma prekvapil dobrý výsledok braku iPhone 7, že dosiahol takej hodnoty. Haraburda preto, lebo mal Intel modemy, čo boli hluché a nespoľahlivé modemy. Hľadaj v tých telefónoch spojitosť v Carrier aggregation https://en.wikipedia.org/wiki/Carrier_aggregation Pozri môj výsledok v TK ešte v roku 2019 https://www.speedtest.net/result/a/4831027742 (Xiaomi Mi 8lite)
 20. Tu všetko vidíš, čo platí a čo nie.... https://www.telekom.sk/vianoce
 21. Ďakujem, už to ide aj mne. Nešlo to niekoľko dní a písal som aj správcom, takže s tým niečo museli spraviť
 22. Pozdravujem, a zároveň dávam do pozornosti nefunkčný link na podrobný výpis https://www.telekom.sk/web/mojtelekom/podrobne-vypisy Kedysi prišla SMS o autentifikácii, teraz to nespraví nič. Poprosím kompetentných o nápravu. Ďakujem.
 23. Deaktivácia prebieha zaslaním SMS v tvare "HBO GO VYP TV ID HBO GO" na číslo 0903333188. https://fony.dnes24.sk/clanky/telekom-hbo-go-na-30-dni-zadarmo
 24. Tu ale momentálne to nejde, neviem prečo https://www.telekom.sk/web/mojtelekom/podrobne-vypisy
 25. Záručné listy sa nedávajú už nikde, nielen v Telekome. Stačí doklad o nákupe. HUAWEI je ešte ďalej, HI-CARE po spustení telefónu alebo tabletu automaticky odosiela SN zariadenia a záruka sa počíta digitálne od spustenia zariadenia. V prípade konfliktu (napr. vystavený kus) sa prihliada na doklad o kúpe.