Marcel

Člen
 • Počet príspevkov

  1054
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Príspevky odoslal/-a Marcel


 1. Po skončení viazanosti prejdeš na plnú sumu paušálu ako neviazaného. Je to vyššie o 5 EUR. Zavolaj 0800 123 456 a požiadaj o skočenie, ale ja by som ti odporúčal skôr preniesť číslo, inak ti to číslo zanikne.

  odpoveď sa páči : 3 osobám

 2. Zavolať na 0800 123 456, čo je zdarma riešiť situáciu rýchlym zaplatením. Dá sa to napríklad cez aplikáciu za pomoci platobnej karty, kedy peniaze nabehnú TK okamžite.

  odpoveď sa páči : 4 osobám

 3. Lebo ste pravdepodobne nezaujímavá obec, prípadne treba riešiť so starostom. Keby došlo na lámanie chleba, tak garantujem, že samotní občania by sa postavili proti, keby im niekto ťahal optiku v predzáhradke.


 4. ZTE Speedport Entry 2i, je zariadenie manažovateľné priamo z Telekomu. Požiadajte na linke technickej podpory 0800 123 777 aby vám prezreli na diaľku router. Určite nejaké DNS nastavovať nemusíte, o všetko ostatné sa tiež stará DHCP, ktorý prideľuje IP adresy. Neviem, aký problém tam je.

  odpoveď sa páči : 1 osobe

 5. Telekom s HBO GO streamom nemá nič spoločné. Telekom je len predajca služieb HBO GO a nemá vplyv na kvalitu služieb. Osobne skúšam všetky služby od Telekomu, nikdy som nemal problém. Práveže naopak, služby fungujú často nad rámec uvádzané v cenníkoch.

  odpoveď sa páči : 1 osobe

 6.  

  @Marcel toto pomôže len ak je na Slovensku, pretože tam doručuje kurier zmluvy na podpis, bez toho predplatenku neaktivujú:-(

  Dikes Folky, ja by som to skusil, lebo sa to tvári, že ju máš v ruke akoby už.... Upozornenie: Registrácia slúži na registráciu SIM karty zakúpenej prostredníctvom vybraných partnerov spoločnosti Slovak Telekom, a.s., podľa pokynov uvedených na obale Vami zakúpenej SIM karty. Registrácia predplatenej karty cez web je možná len pre osoby staršie ako 18 rokov (občanov SR). V opačnom prípade je potrebné navštíviť najbližšie Telekom centrum.


 7. Dáta len tak samé od sebe nemiznú, stačí, keď sa vloží SIM karta do telefónu a minimálne sa stiahnu potrebne údaje, čo žiadajú esenciálne Google aplikácie, ktoré nemožno odstaviť od dát. iPhone je dokonca tak drzí, že si pošle aj SMS niekam do USA ako aktiváciu konta iCloud.

  odpoveď sa páči : 1 osobe

 8. Bohužiaľ, až v pondelok. Ono to tam je uvedené, že si treba dať pozor, aby bol stály prístup na internet aj počas deaktivácie klasickej plastovej SIM

  odpoveď sa páči : 1 osobe

 9. Skúste postup: V prípade, že klienti nebudú chcieť HBO GO ďalej využívať, musia ešte pred uplynutím promo akcie poslať SMS v tvare „HBO GO VYP TV ID HBO GO“ na číslo 0903333188. V opačnom prípade im bude operátor účtovať poplatok. Kód adresáta nájdu klienti na svojej faktúre za služby. Alebo by som volal zákaznícku linku 0800 123 456

  odpoveď sa páči : 1 osobe

 10. Na Predplatenku v Magente1 môžeš darovať dáta z paušálov v Magente v ľubovoľnom množstve. Pokiaľ je tam Paušál s vysokým množstvom dát, tak v podstate na Predplatenke nemusíš kupovať dáta. Platnosť je 30 dní.

  odpoveď sa páči : 1 osobe

 11. Treba vyskúšať. Ja tento krok kritizujem tiež a je to v prípade Biznis programov krok späť  a aj vyššia cena.  Vyskúšaj, ja neprejdem ani po skončení viazanosti a využijem ešte tých 6 mesiacov naviac. 


 12. To nie je pravda ohľadom kúpy brandovaného telefónu. Zavolaj infolinku 0800 123 456 a požiadaj pani o spustenie VoLTE na tvojom profile.  zaručené overené,  moja Mi 11 lite 5G je zakúpená mimo Telekom (lebo som chcel vyššiu verziu s 8GB RAM) a všetko funguje na ukážku. VoLTE, MMS aj 5G aj volanie v 4G a dáta paralelne, aj 3G volanie a paralelne dáta. Žiaden problém.