Marcel

Člen
 • Počet príspevkov

  1096
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

340 Výborné

2 Nasledovníci

O Marcel

 • Hodnosť:
  Expert

Nedávni návštevníci profilu

6884 zobrazení profilu
 1. Zavolať najlepšie na 0800 123 456 a spýtať sa tam.
 2. Riešilo sa to už na fóre https://forum.telekom.sk/topic/22061/
 3. nekonečná pesnička :-D Ale opakovanie je matka múdrosti Odblokovanie SIM karty - Telekom
 4. Najlepšie je nečakať a prehodiť to aj okamžite. Na jeden deň presne si to nenapasujete. Škoda tohto nezmyselného kroku zo strany TK. Za celú existenciu môjho vzťahu v TK boli prozakaznícky orientované zmeny, zvyšovanie tiež bolo nutné, s tým nie je problém, ale 2€ za úplne nič považujem aj ja za BIG FAIL.
 5. Krásny to telefón , dúfam, že zaradia.
 6. Tu ti nik s tým nepomôže. Najlepšie zavolať na infolinku 0800 123 456 a požiadať, aby sa ti pani spätne ozvala.
 7. Aktivácia služby Zmeškané hovory je automatická a bezplatná pre všetkých zákazníkov Telekomu. Administrácia služby Zmeškané hovory ako aj Blokovanie informácií o dostupnosti je pre mesačné programy dostupná na Zákazníckej linke Telekomu 0800 123 456. Zdroj Zmeškané hovory - Telekom
 8. Neviem, ako sa to bude chovať, keď budeš predplatenka. Hlavne nezabúdaj, že pokiaľ má kamarát Magenta1 Biznis, tak Preplatenku tam ani nepridáš.
 9. Uf, mne to končí tento rok v októbri, žeby sme sa tiež rozlúčili? Za seba a na plné ústa poviem, že nie som ochotný zaplatiť cenníkové ceny.
 10. Ako píše Tataráčik, realita. Aj keď inflácia je jeden veľký oj...b. Bez inflácie by sa v pohode dalo fungovať, ale ekonomiky by sa nedokázali nafukovať a chvastať rastom. Samozrejme rast by bol reálnym odrazom danej ekonomiky.
 11. Trochu tej objektivity chlapci... Viem, že to nikoho nepoteší, ale cena energií narástla raketovým tempom. Zdražovaniu sa nevyhol žiaden operátor, Telekom aspoň pridal dáta za to 1-2 EURá. A tiež spotreba dát narastá, nakoľko klasickej TV zvoní umieráčik. Ruku na srdce, mne spotreba narástla z cca 50GB v rokoch 2019 mesačne na zhruba 200GB roku 2022 vďaka streamovaniu, ale aj iným ako napr. ZOOM službám.
 12. Teraz vzhľadom na situáciu zvýšených cien od 01.05.2022 je možné zrušiť zmluvu bez sankcií, stačí vysporiadať zariadenie, ak bolo k zmluve uplatnené.
 13. Z vyššieho na nižší nie, opačne to možné je.
 14. Veľmi jednoducho..... https://www.telekom.sk/wiki/volania/odblokovanie-sim-karty
 15. Toto je verejné moderované fórum. To ti tu nik nepovie, lebo týmito informáciami tu nik nedisponuje. Ak ti chýbajú niektoré stránky , je to jednoducho riešiteľné cez zmenu DNS. ( domain name system )