Marcel

Člen
 • Počet príspevkov

  981
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

291 Výborné

1 Nasledovník

O Marcel

 • Hodnosť:
  Macher

Nedávni návštevníci profilu

5923 zobrazení profilu
 1. Predpokladám, že čoskoro. Orange aj 4ka už zverejnili....
 2. Treba si vypýtať free kódy na mobilný telefón a spraviť si z neho hotspot, ako dočasná záchrana to pomôže. viac Nefunguje mi - Telekom
 3. A máš telefón z aktuálnej EU distribúcie? Nemáš to "preflashnutý" z činskej xiaomi rom alebo komunitnej xiaomi.eu ROM? Pozri si o telefóne a napíš akú maš rom. Ideálne, ak by si mal poslednú Redmi Note 10 Pro – EEA Stable Version List – MIUI Download Xiaomi Official ROM (ezbox.idv.tw) V12.5.4.0.RKFEUXM(Latest)
 4. Úplne najlepšie je volať infolinku 0800 123 456 a požiadať o aktiváciu. Ostatné cesty aktivácie nefungujú, vrátane SMS
 5. Je dosť možné, že rozvod (skrinka) na ulici, kde je uzol nemusí byť napájaná cez UPS. Predsa len je to malé zariadenie bezvýznamného charakteru. BTS je už niečo iné a tie UPS majú.
 6. Choď v mobilnej aplikácii cez úhradu pomocou VS. Zaplatíš rovnako akúkoľvek FA akurát manuálne zadáš sumu a VS.
 7. https://www.telekom.sk/casto-kladene-otazky/-/faq/co-ak-som-stratil-puk-kod
 8. Viac to bolo preberané aj vo vlákne https://forum.telekom.sk/topic/22514/
 9. Vstúpiš do Magenta1 cez stránku https://www.telekom.sk/magenta1-skupina/ a dole na úvodnej skupine je "Zrušiť skupinu"
 10. Tu ti nik s tým nepomôže, ide zrejme o technický problém...
 11. Je to pravda. Myslím, že je najvyšší čas si to dať niekomu nastaviť poriadne. Mám Mi 11 Lite 5G a používam VoLTE, ale objavujú sa problémy s presmerovaním. Občas telefón nezazvoní a nájdem v histórii hovorov "Hovor bol prijatý na inom zariadení " Nik to nevie vysvetliť, ale podľa mňa to súvisí so zle nastavením VoLTE, okrem iného nefungujú občas korektne sieťové kódy napríklad ##002#. Požiadavka zostane bez odpovede. Začína ma to hnevať.
 12. Skúste radšej Internet vzduchom so zľavou, Magio Internet vzduchom - Telekom
 13. Darované dáta sa nikam nestratia. Na predplatenke fungujú dokonca aj v roamingu. Otestované v Maďarsku aj Chorvátsku. V tomto Telekom je uplna špička.
 14. Ja mám jednu predplatenku a platnosť bonusového kreditu je tak nízka, že ma nikdy nemotivovala nabíjať.
 15. Kontrola dát v EU roamingu je nastavená na najnižší limit 24 EUR. Je to pre tvoju ochranu. EU legislatíva to vyžaduje Služba beží automaticky na každej SIM karte s aktívnou dátovou službou a roamingom. Každá zóna má nastavený samostatný limit dát (EÚ 60 €/Svet 15 MB) a v prípade dosiahnutia 70 %, resp. 100 % limitu budete notifikovaní SMS správou. Po dosiahnutí limitu vám bude dátový prenos v roamingu pozastavený až do ukončenia zúčtovacieho obdobia. Ty ju máš nižšiu a možes kedykoľvek zvysit