Marcel

Člen
 • Počet príspevkov

  288
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Všetko, čo pridal Marcel

 1. Paušál Happy už nezoberieš, iba ak si ho ponecháš za štandardnú cenníkovú cenu. A telefón sa dá zobrať už len k paušálom ANO.
 2. Sú to staré telefóny, prepáč, ale nik sa nebude zaoberať dotovaním pomaly trojročných brakov. Už i z pohľadu ďalšieho servisu by to bolo pre spoločnosť skôr kontraproduktívne, ako prínosom. Ak chceš iPhone, na výber máš z minuloročných modelov.
 3. Okrem doloženia výpisu musí konať štatutár spoločnosti alebo disponovať splnomocnením. A platí sa poplatok prevod čísla na nového účastníka v zmysle platného cenníka Slovak Telekom od 1.3.2019
 4. Je potrebné si to vyžiadať osobne na predajni alebo cez Môj Telekom. Takto cez fórum to rozhodne nepôjde, nakoľko fórum je na riešenie technických problémov. Výpis dajú len majiteľovi čísla na základe identifikácie účastníka, preto rozhodne odporúčam registráciu na Môj Telekom. https://www.telekom.sk/web/mojtelekom/dashboard
 5. Moja osobná skúsenosť, nevolaj nikam a nechaj to zájsť do extrémov, ak si ta chcú udržať, ozvú sa aj sami. V opačnom prípade odídeš a zrejme vieš, čo robíš. V podstate nič neriskuješ.
 6. Tu to je jasne rozpísané, nedá sa s tým nič robiť. Nepíšeš, kde sa často nachádzaš mimo SK, ale ak si v ČR, dá sa to obísť zmenou operátora na modrého poskytovateľa :-) https://www.telekom.sk/wiki/volania/zasady-korektneho-vyuzivania-sluzieb-v-roamingu
 7. m.telekom.sk a Profil, daj odkaz na PC a potvrď SMS spravou svoj prístup. Tam vidíš aj dátum platnosti (viazanosti) aj dátum aktivácie: Názov paušálu: Stav zmluvy: aktívna Dátum aktivácie: Koniec viazanosti:
 8. Skús aj adresu https://www.telekom.sk/wiki/mapa-pokrytia
 9. A1B2C3, áno na to reflektujem, ale okrem tejto výhody som žiadnu inú nenašiel.... :-(
 10. Ja úplne mimo misu sa chcem opýtať, aký to ma vôbec význam oproti klasickej SIM karte? Doteraz som našiel len nevýhody, ktoré prevládajú a žiadnu výhodu. Ďakujem za odpoveď.
 11. Zvyčajne na druhý deň po spracovaní žiadosti (podpísaní) žiadosti.
 12. Viazanosť na paušál a pri predlžovaní si nepožadoval nové zariadenie. Až 6 mesiacov pred skončením máš nárok si zobrať nové zariadenie a samozrejme predĺžiť paušál.
 13. Odpoved1: Môžeš používať vlastné VDSL zariadenie, to čo ponúka Telekom je na prenájom a platí sa zaň 50ct mesačne. (ZTE II) Odpoveď2: Zmluva môže byť písaná aj na inú osobu, ktorá má v nehnuteľnosti TP.
 14. Plnú veľkosť balíka, .t.j. 2GB dát.
 15. Sercomm má akoby silnejšiu WIFI, ja mám ZTE VDSL, predtým TP-LINK ADSL a možem porovnať pokrytie, tak ZTE je na tom horšie.
 16. Po skončení nabehneš na plnú cenu paušálu Happy L v sume 29,99 €, odporúčam sa dohodnúť pár dní pred skončením, prípadne riešiť zmenu operátora tak, ako ti poradil ASK.
 17. To sú tie unáhlene kroky, bohužiaľ bez zmluvnej pokuty to nepôjde.
 18. Pripájam sa, to by bol druhý telefón, čo som ochotný si kúpiť od operátora od jarnej mobilizácie v roku 1996 :-D
 19. Ešte napíš či to nerobí pri volaní na rovnaké tel. číslo. Ja som sa s týmto stretol pri volaní iba na jedno konkrétne číslo, ale po výmene dotyčného telefónu problém zmizol...
 20. Dá sa, problém bude zrejme v tom, že niekde manuálne je vypnutá podpora pre 4G.( 2G/3G only) Tiež pokrytie, musíš si byť istý, že si v pokrytí. Skús pozrieť v nastavení siete.
 21. Ahojte, otázka takto na telo skúsenejším...:-) Podarilo sa niekomu retenčná ponuka a k tomu si zobrať zariadenie? Mám záujem o Huawei Watch GT k retenčnéj ponuke, avšak je uvedené "len cez web" Ide to? Ďakujem.
 22. Očakávaj pokutu za predčasné zrušenie viazaného paušálu. Odporúčam, aby si neprišiel o telefónne číslo nerušiť zmluvu, ale preniesť číslo podľa potreby k operátorovi, ktorý ti viac bude vyhovovať. Avšak zmluvnej pokute sa nevyhneš. Viac info ti povedia na infolinke 0800 123 456.
 23. neviem, čo je fake, ale skúšal som osobne, dokonca 2x a nikdy nič nebolo účtované nad limit. Dáta vždy ťahalo zo služby streamon, či už youtube aplikácia alebo hotspot a následne dáta cez firefox. Môžem potvrdiť, že youtube akekoľvek dáta tvorené aplikáciu, prehliadačom v mobile, prehliadačom v PC vždy išli zo streamon.
 24. Nie, pokiaľ nemáš automatickú zálohu telefónu a nastavené aj zálohovanie SMS, tak bohužiaľ nie.
 25. Je pravdou a trochu aj otázkou na zamyslenie sa, prečo po skončení viazanosti ešte ako v prípade pevnej linky neplatí prechodné 6 mesačné obdobie. Zrejme len toto je kameňom úrazu celej komunikácie, ostatné už bolo povedané vyššie.