Marcel

Člen
 • Počet príspevkov

  646
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Všetko, čo pridal Marcel

 1. Počas viazanosti je možné zmeniť paušál z nižšieho na vyšší. Opačne to nie je možné. Pokiaľ máte podpísanú zmluvu o elektronickej komunikácii, zmenu vykonáte nielen cez infolinku 0800 123 456 alebo aj priamo cez MôjTelekom.
 2. Nie. https://www.telekom.sk/wiki/ostatne/nekonecne-data-v-telekom-aplikacii
 3. Ide o prepis a do-pokračuješ vo viazanosti. Ide to prepísať na predajni.
 4. Treba vyskúšať a počkať na SMS. Nič s tým nepokazíš, maximálne kupón nezoberie. Malo by to však ist.
 5. Na infolinke 0800 123456 alebo najjednoduchšie priamo v Môj Telekom na adrese https://www.telekom.sk/web/mojtelekom/dashboard
 6. Podľa mňa sa to bude posudzovať individuálne, nemyslím si, že bude problém v tvojom prípade, ak ho budeš používať dlhšie ako roamingové pravidlo, špeciálne na hovory, ktoré dnes nepredstavujú záťaž pre operátorov.
 7. Fungujú bez problémov..... Len sa dlhšie čaká na spojenie s operátorom.
 8. Edo neviem, ja som kedysi zaviedol vlákno, kde sa mali zhromažďovať problémy, ktoré sa objavovali v Môj Telekom, pripadne na web stránkach, ale nebola na to odozva. Proste to nechodí.
 9. To už doslova a dopísmena nefunguje roky, zbytočne hádžeš hrach na stenu.
 10. Info zistíš cez môj Telekom https://www.telekom.sk/web/mojtelekom/dashboard alebo na infolinke 0800 123 456
 11. Nech si to rieši ten, koho číslo bolo prepísané. Ty podľa textu si ani nebol nikdy majiteľom toho čísla, čo je pochopiteľné, že nemáš ani nárok vedieť, kto bol jeho pôvodným vlastníkom.
 12. Čistý chaos, ktorý sa zbytočne vnáša do portfólia produktov. Za toto palec dole.
 13. Podľa všetkého by balíček mal byť v alikvotnej čiastke účtovaný, ale potvrdiť to neviem, nakoľko som nikdy nedokupoval... Treba vyskúšať alebo počkať a objednať až po novom fakturačnom období.
 14. Zdravím, chcem sa s vami poradiť moji Master radcovia :-D. Ja keď kladiem otázku, tak už musí byť reálny problém alebo nefunkčnosť služby. V čom je teda problém? Odpozoroval som po rokoch, doslova po rokoch, že nikdy nebola doručená MMS správa (ani SMS o vyzdvihnutí si MMS) z môjho telefónneho čísla na akékoľvek čísla v sieti Orange. Pri poslaní MMS na O2 alebo Telekom nedôjde k problému a správy sa doručia. Otvoril som tiket 1-753200476264 v Telekome, kde preverili, že všetko je v poriadku. Ak je tu niekto trošku zdatní, pomôžte mi, aby som sa vedel ďalej posunúť, kde môže byť problém. Môžem akúkoľvek MMS odoslať na číslo do Orange (aj na prenesené napr. 0903), ani cudziemu, ani účastníkovi v mojom telefónnom zozname nebude jednoducho doručená. Až po rokoch som si uvedomil, prečo nik z Orange nereaguje na MMS, jednoducho ju nedostal a v mobile sa tvári ako odoslaná. Viete ma niekto posunúť ďalej? Otvoril som tiket aj v Orange. Kde na ceste by mohol byť problém? Ďakujem.
 15. Ahoj ASK, všetko mám pozapíname. Všetko chodí, pokiaľ posielam na O2 a Telekom. To by bola už brutálna náhoda, lebo som dnes všetkým, kto prišiel do kancelárie a mal Orange posielal testovaciu MMS. Nikto to nedostal, pokiaľ je Orange.
 16. Trošku mi to príde alibistické, mám kontaktovať 2,788 mil. aktívnych zákazníkov mobilných služieb Orange, aby to reklamovali?
 17. PS: Moja predvoľba je 0950 (kedysi v začiatkoch som s ňom mal obrovský problém, niektoré banky neposielali napr. autorizačné SMS, zahraniční operátori ju tiež akoby nepoznali). Dávam to sem ako nápovedu, lebo predvoľba patri 4ka, ale 4ka nepodporuje MMS, nemôže by ešte niekde zádrhel v tom, že predvoľba nebude niekde korektne "zapojená" do nejakých zoznamov???
 18. Skús viac definovať, lebo neviem pochopiť otázku. Vo všeobecnosti platí, faktúra sa uhrádza na sumu, aká bola vystavená a následne sa žiada o dobropis.
 19. Slušnosť káže zavolať, ospravedlniť sa a požiadať o zrušenie. V každom prípade by som však rozhodne neprevzal zásielku.
 20. S tým nemôžem súhlasiť , roky používam a ak je výpadok tak raz ročne, tak je to skutočne veľa. Iné sú však rýchlosti, v tom máš pravdu, že rýchlost nikdy nebola taká, aká je objednaná, ale sú tam povolene odchýlky. u mňa 40/4 ide tak 33/4 max
 21. Zadováž si svoj, je to skutočne šrot alebo ho použi iba ako modem, ako to robím ja a wifi alebo ethernet môžeš riešiť napríklad Mikrotik-om.
 22. To sa tu rozhodne nedozvieš, je potrebné počkať do 1.februára a nechať sa prijemne alebo po skúsenostiach s inými operátormi zvyčajne nepríjemne prekvapiť
 23. To je ten problém, ktorý zvyčajne nastával a preto TK ustúpil od nezmyselného blokovania telefónov. Skús isť na pobočku, kde to bolo, prípadne vyhľadaj inzerát na internete" odblokujem mobil", zadarmo to ale nebude.
 24. volajte linku technickej podpory 0800 123 777
 25. Akurát som riešil prenos známej, vždy sa na mňa obracia s ponukami. Vyskladal som cez net ÍSŤ20 za 15 EUR s 2GB dát za 15 mesačnú viazanosť s prenosom a bez doprosovania sa. Dnes poslala objednávku cez web, uvidíme. Dám vedieť, či do piatku sa podarí prenos. V každom prípade treba mať jasno a podľa toho aj konať, čo chceme. Škoda, že sa nás fórum tím k tomu nevyjadruje, ako to reálne je, aj keby do súkromných správ.