Marcel

Člen
 • Počet príspevkov

  440
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Všetko, čo pridal Marcel

 1. Mňa toľko ta televízia vytočila svojimi až arogantnými krokmi, že som ju úplne vyhodil... A celý problém je vyriešený. Nič tam nestojí zato, aby som to vôbec spúšťal.
 2. To sa zrejme nedozvieš, na to býva tu súťaž, ale keďže sa nevyhodnocuje, tak jej relevantnosť a objektivita je asi ako vidieť Kolombovu ženu :-D
 3. Vždy sa ráta len s pracovnými dňami, takže v pondelok 22.7. prípadne môžeš volať aj ty spätne na číslo 0800 123 456.
 4. Požiadaj o kompenzáciu a LTE internet zdarma https://www.telekom.sk/wiki/ostatne/spajametonajlepsie
 5. Neviem, ako to teraz presne je, ale pri neopraviteľných poruchách máš nárok na odstúpenie od zmluvy bez zmluvnej pokuty. Treba si ideálne nahrávať hovory a poznamenávať celú genézu riešenia problému.
 6. Problém bude niekde inde ako V Telekome,
 7. To je know how, ktoré tu určite nik neprezradí.... A už tobôž nik tu z nás na fóre, ktorí nemáme o tom ani páru....
 8. V každom prípade Telekom garantuje pri výpadku free LTE internet ako náhrada za vypadnutý Magio internet po dobru riešenia problémov.
 9. Hlavne to číslo je spoplatnené extra a mne sa v minulosti nejeden krát zle spárovala platba napriek tomu, že VS bol správny. Diali sa také veci a moja chyba to nebola, preto som odmietal ešte aj platiť nie za moje chyby.
 10. Tu Vám na toto nik neodpovie, skúste volať infolinku na 0800 123 456, ale pokiaľ bola viazanosť, tak prerušenie viazanosti nie je možné
 11. Iné číslo nie je, lepšie je využiť e-mail a napísať na pohladavky.mob@telekom.sk
 12. No viacerým je nesympatický a nehodí sa pre tohto nadnárodného operátora :-) Také niečo podobné mal náš posledný nováčik, ale neviem, či ho už zmenili. Inak súhlas
 13. Treba, aby oboje zariadenia boli zapnuté a zvolený správny HDMI source, veľa ľudí ani nevie, ktorý HDMI port je práve používaný. Pozri si či HDMI1, HDMI2, HDMI3, prípadne HDMI4
 14. Je to tak ako píše folky, letné dáta som dokonca primárne minul v EU roamingu (samozrejme bez doplatku).
 15. po prihlásení na Môj Telekom tu https://www.telekom.sk/web/mojtelekom/faktury
 16. Nemôže byť problém so zariadením, kde sa tá daná karta využíva???
 17. Predovšetkým všetko zdokumentuj, pre tieto prípady majú vždy poistenie zodpovednosti za škodu. Ideálne kontaktuj SUPTEL a nie Telekom, ak sa ti to nepodarí a škoda je vyššieho charakteru klasifikovaná viac ako priestupok, podaj trestné oznámenie za poškodzovanie cudzej veci na políciu. Potom sa s tebou už budú musieť zaoberať.
 18. mailom na pohladavky.mob@telekom.sk s dokladom o zaplatení
 19. Kontakt na retencne vygooglis... Uz sa to pisalo inde. Skus, ja som zlavu ziskal aj na nove cislo, ale uz som bol ich klientom. Nateraz mam 3 cisla a 2 magio VDSL internet. A platim vsetko nacas. Vela stastia.
 20. Podat reklamaciu na presetrenie... Je to nezvycajne, aby si posielal SMS do zahraničia. Z obycajnych SMS na ucastnicke cisla nema osoh protistrana, preto si myslim,ze skor to niekto ako dieta alebo ten kto mal pristup poslal za teba. Audiotextove/ na skratene cisla zase nejdu posielat mimo SR
 21. Slovenský Telekom pripravuje dáta na leto.... https://zive.aktuality.sk/clanok/140996/telekom-bude-rozdavat-klientom-data-zadarmo-do-30-gb-na-mesiac/
 22. Zdravim telekomaci, zakladám toto vlákno, že som asi posledný Mohykán, čo používa starú aplikáciu Telekom ver 1.7 z dôvodu krásnej prehľadnosti a aj funkčnosti. Blíži sa jej koniec a tak hľadám cestu ako si občas pozrieť spotrebu. A tak som prišiel nato,že Google Chrome dokaźel vytvoriť odkaz na plochu m.telekom.sk. Avšak pri linku nedokážem eliminovať obrazovku, ktorá prekrýva spotrebu s informáciou o potrebe stiahnuť si aplikáciu. Chcem preto apelovať na ľudí, čo o tom rozhodujú, aby vymazali , odstránili tu prebytočnú obrazovku a nechali pôvodnú funkciu, ktorú m.telekom.sk poskytoval. Nik nežiada od Vás vývoj pôvodnej aplikácie, avšak aspoň nelimitujte stránku m.telekom.sk na mobilných zariadeniach zobrazovaním informácie o potrebe si stiahnuť aplikáciu. Kto chcel ju už davno má, kto ju nechce pre jej nechutný a neprehľadný dizajn, nech použiva aspon základny web m.telekom.sk/spotreba. Ticho to tolerujte prosím, spustíte nám aspoň tento web. Ja za seba ju radšej odinštalujem, ako by som mal používať ten nechutný neprehľadný dizajn. Ďakujem pekne.
 23. Nechápem, k čomu si volal 1181 infolinku http://www.infolinka1181.sk/ ale v každom prípade táto linka je spoplatnená inou drahšou sadzbou.... Na tejto linke sa riešia informácie o odchode autobusov, program kín, televízny program, športový program atď. Dáva to logiku, že tam musí sedieť živý človek, ktorý tie informácie musí vygóogliť :-) A prepis na nového majiteľ a je štandardný poplatok za poskytnutý prepis (prehlásenie). Predtým ako realizuješ nejaké zmeny, ja byť na tvojom mieste sa v budúcnosti o poplatkoch, ktoré Ta budú stat informujem.
 24. To sa nedá, to žiadny operátor toto neposkytuje. Históriu stánok si nájdeš v histórii tvojho prehliadača ak nepoužívaš Inkognito mód.
 25. Tu nájdeš podrobné informácie a FAQ k prechodu z Happy na ANO https://www.telekom.sk/wiki/volania/z-happy-na-ano