Marcel

Člen
 • Počet príspevkov

  696
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Príspevky odoslal/-a Marcel


 1. Pri nahlásení problému sa školený operátor zvyčajne na technickej podpore opýta, na aké číslo má zaslať 2 kupóny platné 2x24 hodín. Nič nepokazíš, keď sa pripomenieš. Kupón potom môžeš využiť na akomkoľvek čísle, ktorým chceš zriadiť dočasný hot-spot.


 2. Tento čas je dostatočný nato, aby si sa pripravil. Ak sa do budúcnosti chceš vyhnúť situácii, najlepšie je si kúpiť vlastnú doménu a zabezpečiť si mail hosting, prípadne vsadiť na veľké freemailové služby ako je Gmail, hotmail apod.


 3. Jakub182, skontroluj si, či ti nejaká aplikácia na pozadí nesťahuje dáta, lebo si skutočne prvý, čo sa na toto sťažuje. Nikdy sa mi to nestalo a aj v roamingu sa dokoca telefón správa zodpovedne a nesťahuje nič, vrátane aktualizácii. Chyba bude v tvojom mobile a nastavení na 100%

  odpoveď sa páči : 1 osobe

 4. Nepíšeš, či telefónne, alebo číslo SIM karty. Číslo SIM uvidíš aj v nastaveniach telefónu, prípadne ju fyzicky vyber a je vyrazené na samotnej SIM karte


 5. Mne vo štvrtok volali bublinkáči a ponúkali 50% zľavu z cenníkových cien. To už začína byť zaujímavé. Golden za 15 k tomu HBO a bonus na zariadenie a ešte aj vyplatenie pokuty. Tak toto som už ozaj nepochopil. Zrejme nie všetko zlato čo sa blyští je aj zlatom. Nebudem nikoho nabádať , ale pozrite si posledné štatistiky prenosov čísiel, čítajte medzi riadkami a pochopíte, prečo sa uchyľujú operátori k retenčným ponukám. Pri troche pozornosti pochopíte,aj kto bude ďalším, čo začne ponúkať extra zľavy. xD


 6. Keď Vám tak ide o tie dáta, skúste najmladšieho.. Prípadne si zober v Poľsku predplatenku T Mobile PL 20GB z 25 PLN. Nemám to odskúšané, ale zrejme  si vrámci skupiny DT nič nakoniec neúčtujú. Daj si do DualSIM, slovenské číslo, to si necháš na prijem hovorov a dáta potiahneš z poľskej karty. Treba to len vyskúšať . Tvoja čistá strata bude 25PLN a kartu veselo požívaj. Budeš primárne v sieti Telekom SK, lebo uprednostnené siete. To len u nás sú dáta Tuzexovým tovarom, v PL to nik nerieši. Vyplakávať vám nepomôže. Buď prijat realitu s ktorou sa zmieriš alebo si vytvoriš "svoj" produkt.

  odpoveď sa páči : 1 osobe

 7. Úplne perfektné by bolo, keby sa paušál dal skladať z balíkov ako konkurenčný Pištov produkt. Cena balíka za 100 SMS; cena balíka za 100 MIN, cena balíka za 1GB a potom Cena balíka za neobmedzene SMS/MMS,  Cena balíka za neobmedzené volania, cena balíka za neobmedzené dáta a všetko vy bolo vykryté akoukoľvek požiadavkou.

  Vyskladám si napr. Balík neobmedzené dáta, neobmedzení hovory a 100 SMS/MMS. Toto je úplne neprebádaný model, ktorý by sa nemusel roky meniť, mohli by sa upravovať len ceny.

  Milý Telekom, nepouvažujete konečne nad niečím takýmto? Pre dlhodobých zákazníkov  T paušály dnes skutočne predstavujú v porovnaní s ANO krok späť.

  odpoveď sa páči : 1 osobe

 8. Tam môže byť mnoho iných problémov, rozhodne nehľadaj problém u providera. Problémom bude najskôr tvoje PC. To je tak široká téma, že by som začal diagnostikou siete. Na 100% problém je v PC.

  DS.jpg


 9. Tiež som prekvapený z rozhodnutia prijať tento telefón do ponuky, hlavne keď nejaká babenka s gélovými nechtami zistí, že v obchode s kabelkami nezaplatí ním za tovar. Ponúkať v dnešnej dobe telefón bez Google služieb pri tak veľkej konkurencii považujem za krok spať. Ten priestor vidím okrem Xiaomi aj pri OnePlus, Realmi, Motorola

  odpoveď sa páči : 3 osobám

 10. ZTEII je plnoautomatický router, technik sa vie na diaľku pozrieť do nastavení pokiaľ sa ti chytí.... Problém môže byť aj v samotnom routeri, prípadne ako píše Filipec12 v profile linky.


 11. Áno, som si to tiež všimol, že aplikácia ponúka iba riešenie, ktoré sa podobá najbližšej spotrebe zákazníka a nezohľadňuje aj iné potreby. Veríme, že toto sa v blízkej budúcnosti aktualizáciami aplikácie zmení. Tiež mi v poslednom čase vyskakuje notifikácia aplikácie o nových paušáloch. Došlo to tak ďaleko, že som odobral všetky práva aplikácii a zakázal v Android 10 akékoľvek ďalšie  notifikácie. Škoda takéhoto prístupu.


 12. To čo sa píše vyššie a prečo seká video školenie tak netreba zabúdať, že dobrý dátový upload musí mať aj školiteľ. Sekať to seká na strane školiteľa, jeho PC nestíha alebo má zlý internet. U vás je rezerva až až dostačujúca.

  odpoveď sa páči : 1 osobe

 13. Ste si istá, že chcete tento telefón bez Google služieb? Treba si dávať pozor pri Huawei a Honor na limitaciu všetkých Google služieb.

  Telekom spúšťa novú obmenu telefónov a ja ako Xiaomista by som po veľa osobných skúsenostiach už inú značku ako Xiaomi nechcel.

  Viac tlačová správa https://www.telekom.sk/o-spolocnosti-telekom/press-centrum/tlacove-spravy/flash-news-piatkove-zelezo-novy-vyrobca-tcl-motorola-edge-novy-tablet-od-samsungu-2-novinky-od-xiaomi-a-rovno-ich-debut-v-magenta-1


 14. Edo oficiálne to cez SMS nejde, to, že ti to ide by som nepripísal SMS správe. Tieto hlásenia dostanem i ja, no napriek tomu VoLTE zostáva neaktívne. Ale vyskúšaj a podel sa s nami tu v diskusii. Budeme radi, keď nám napíšeš, či ti reálne VoLTE aj ide. Ďakujeme a želám príjemný deň