Marcel

Člen
 • Počet príspevkov

  790
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Príspevky odoslal/-a Marcel


 1. Malo to byť dnes,ale zatiaľ nikto nič nepovedal. Zrejme zmena v poslednú chvíľu. 

   

  My tiež čakáme paci sa nám zaujímavá ponuka v *****. A viete asi kedy začne vianočná kampaň? 

   

   


 2. Viac sa dočítaš tu: https://www.telekom.sk/casto-kladene-otazky/-/faq/co-je-twin-sim-karta

  V skratke platí, že TWIN je identická kópia tvojej pôvodnej SIM karty. Takže len jedno zariadenie bude aktívne v čase pripojenia. Ak ju dáš to tabletu, tak ten ti najskôr nezazvoní a nenahradí telefón. Ideálne by bolo mať dátovu SIM pre Tablet a klasickú pre telefón. TWIN je vhodná pre zariadenie napr. kedysi pevne vstavané telefóny v aute. Dnes je táto služba viacmenej nepotrebná. Najrýchlejšie vyriešiš problém novou dátovou SIM do tabletu alebo hotspot spraviť na telefóne.


 3.  

  Ahojte,

  @Marcel @S_Janko @Gajdy40 zatiaľ viem prezradiť, že čoskoro do ponuky zaradíme Xiaomi Mi 10T Pro aj Mi 10T Lite ;) 

  pekný deň

  Lucka 

  Ďakujeme pekne Lucka, len aby bolo ich s čím zobrať,keďže sa štvrtok blíži a kysličník celkom pekne vynovil ponuku. 9_9


 4.  

  viem ze Mi10T Pro je uvadzany ako nova vlajkova lod 2020 . ale cenovo je nizsie, tak tazko porovnavat, ked vo vacsine maju parametre rovnake. 

  Mi10T Pro považujem za dobru náhradu za Mi10, lebo ten je zbytočne drahý. Pokiaľ ti stačí IPS displey a netrváš na AMOLED, tak je to výborná voľba. Všetky parametre sú rovnaké, dokonca Mi10T má väčšiu podporu 5G pásiem. Ja čakám na MI10T Pro alebo Mi10T (bez pro, ktorý ma akurát horší objektív - IBA 64megapixelový) :-D


 5.  

  Super by bolo vediet, aku ponuku Telekom chysta, na co sa tesit a pripravit. 

  uz doma jeden Mi Note 10 Lite mame, tesil som sa ze si vezmem tiez, no sklamalo ma ze vypadol z ponuky. 

  Potesilo by ak by prisiel Mi 10 Extreme  alebo nieco z tejto Family.  

  V každom prípade si ti oplatí počkať na tohtoročný predaj toho najlepšieho, "mňamka" nakoniec Mi 10T Pro :-D

  Pozeral som online event predstavenia Xiaomi rady Mi10T a je to jedná krásna symfónia  https://xm.sk/xiaomi-mi-10t-pro?search_query=mi+10t&results=2

  odpoveď sa páči : 1 osobe

 6. Volaj 0800 123 777 a popíš svoj problém. Ja som mal rovnaký problém, telefón po hovore zostával v 3G a nie vrátiť sa do plne pokrytej 4G. A ešte sa tváril niekoľko minút ako nedostupný. Vyskúšal som SIM v Redmi Note Pro9, čisto vybalený z krabičky a rovnaký problém. Vymenil som SIM na predajni a stále trval rovnaký problém. Rád by som ti pomohol, ale neviem zadefinovať, čo reálne spravili s mojim profilom (okrem pomaly desiatok reštartov profilu, čo nič nepomáhalo). Teraz to našťastie už funguje korektne. Ešte skús ist do nastavenia APN prípojné body, vyhoď APN MMS a vymaž aj APN internet. Potom daj obnoviť nastavenia APN, načíta sa nový APN internet prípojný bod. Reštartuj. Viac ti nemôžem poradiť. Ak to tu niekto číta z technického oddelenia, tak so mňa mali dosť veľkú hlavu, lebo to trvalo niekoľko týždňov a už som zvažoval prenos čísla preč od Telekomu. Mohli by "kápnout božskou" a povedať, čo reálne robili, lebo nie som sám a mám tušenie za celý problém môže zlúčenie APN MMS a APN internet do jedného prípojného bodu.