Marcel

Člen
 • Počet príspevkov

  123
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

33 Výborné

O Marcel

 • Hodnosť:
  Znalec

Nedávni návštevníci profilu

1 411 zobrazení profilu
 1. Nemôžeš preniesť viac dát, ako ti umožňuje kredit. Jedine, že by si tam mal nabitých 900 EUR čo je málo-pravdepodobné. Volaj zákaznícku linku 0800 123 456. Tu ti nepomôžeme
 2. Napíšte do súkromnej správy mobil, jedného viem pridať do skupiny, ale len číslo na RČ
 3. 3G sa nerozširuje nikde, 3G sa bude postupne utlmovať a frekvencie uvoľňovať. Otázka času. Tipujem ešte na tento rok, že do JURA 4G pribudne. Je to posledná služba, kde sa nepripojuješ do 4G. Ostatní už túto pseudohranicu odstránili. JURO je fajn na volanie, kto málo volá a nepotrebuje dáta. Preto vidím celkovo zmysel v DUAL SIM telefóne.
 4. Ahoj, skúšal som ťa pridať, ale už mi to nešlo, si už v nejakej skupine... Takže teraz verejne, mám jedno voľné miesto v skupine, môžem pridať niekoho, ideálne s čo najvyšším paušálom a len RČ.
 5. Som v Magenta1, ale neviem fakt, či prinášam zľavu sebe alebo ostatným, keďže sú v Magente1 aj iné moje čísla. Mohol by som sa vyhodiť a uvoľniť miesto, lebo na hromadnej FA vidím 8 EUR zľavu plynúcu z Magenta1. Som tam však preto,že žena má miniXS za 2,49 a je v Magenta1, takže mi volá zdarma, a nemíňa si 30min.
 6. Ešte raz vďaka všetkým, že opäť toto vlákno ožilo. Prínosné a konštruktívne vlákno, dúfam, že sa sem pridá viac reálnych skúsenosti. Ja len pridám, že pred skoro 2 rokmi som ani nič neriešil, automaticky sa ozvalo retenčné pred skončením retenčnej viazanej ponuky a dalo ponuku s 50% zľavou na Happy XL. Snáď sa to udeje aj tento rok a nebudem donútený meniť operátora, nakoľko som spokojný.
 7. Pozri si reálne skúsenosti účastníka tu Pri retenčnej ponuke podľa info písaných v inom vlákne ti bude magenta zrejme na nič. Pri ÁNO nedostaneš dvojnásobok dát, pri Happy paušáloch sa uplatňuje aj zľava zo skupiny aj retenčná ponuka. To viem určite, som príklad toho.
 8. Ahoj, aký máš paušál? Aké služby, tiež daj vedieť, či si rodné číslo alebo IČO. Vedel by som ťa pridať, ale musím vedieť podrobnosti. V skupine mám jedného člena, čo nič skupine nepridáva, tak by som ho vyhodil...
 9. Ďakujeme za info Lukas949, mne končí Happy XL a tiež internet cez DSL, uvidíme, ako sa dohodneme. Každopádne ti veľmi pekne ďakujeme, lebo viem, že potrebujem cca 6GB dát, tak buď ANO L s 30% zľavou a pridaním sa do skupiny na dvojnásobok dát alebo ANO XL za cca50% bez možnosti pridania do skupiny. Úprimne radšej by som sa pridal do skupiny kvôli ostatným účastníkom skupine, lebo tak šetrím aj mojej žene, ktorá je v skupine a nepriamo znižujem náklady aj na jej rodné číslo. Zariadenie nepotrebujem, vždy si kupujem za hotové a to, čo mne vyhovuje.
 10. To sa stáva dosť často, netreba robiť paniku, ak ti to išlo deň-dva predtým len ignoruj, chyba bude na strane Telekomu. Mne sa to vždy za nejakých pár hodín, prip. po dni upraví. Mne sa osvedčilo vždy len počkať .
 11. Môžeš, ale platí FUP, viac si nájdeš k balíku tu https://www.telekom.sk/wiki/ostatne/roaming-v-eu
 12. Bohužiaľ len sa dohodnúť alebo riešiť prenos.Našťastie tento rok nie je uhorková sezóna operátorov a máš si z čoho vybrať. Nebudem konkrétne navádzať, ale všetko potrebné sa dočítaš na zive.sk
 13. Skúste prosím vždy aj písať, či ste IČO alebo RČ, nakoľko sa vyhnete komplikácia pri pridávaní členov do skupiny. Ak založí skupinu IČO, zoberiete len RČ
 14. Dávajú, mne končí Happy XL a tiež uvidím, ako to dopadne. Doteraz som mal zľavu 50% na Happy XL, v každom prípade budem hľadať alternatívu, keď sa nedohodneme na tých najmenej 30%. Retencia Telekomu je v pohode, pracujú tam rozumní ľudia, s ktorými sa vždy aspoň v mojom prípade dalo dohodnúť.
 15. Mne to vychádza na 21 EUR za ANO L s Magenta1 8 GB dát. Poznáš niečo lepšie??? Daj tip, ďakujem.