Marcel

Člen
 • Počet príspevkov

  687
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

191 Výborné

O Marcel

 • Hodnosť:
  Macher

Nedávni návštevníci profilu

4 369 zobrazení profilu
 1. Mne vo štvrtok volali bublinkáči a ponúkali 50% zľavu z cenníkových cien. To už začína byť zaujímavé. Golden za 15 k tomu HBO a bonus na zariadenie a ešte aj vyplatenie pokuty. Tak toto som už ozaj nepochopil. Zrejme nie všetko zlato čo sa blyští je aj zlatom. Nebudem nikoho nabádať , ale pozrite si posledné štatistiky prenosov čísiel, čítajte medzi riadkami a pochopíte, prečo sa uchyľujú operátori k retenčným ponukám. Pri troche pozornosti pochopíte,aj kto bude ďalším, čo začne ponúkať extra zľavy.
 2. Keď Vám tak ide o tie dáta, skúste najmladšieho.. Prípadne si zober v Poľsku predplatenku T Mobile PL 20GB z 25 PLN. Nemám to odskúšané, ale zrejme si vrámci skupiny DT nič nakoniec neúčtujú. Daj si do DualSIM, slovenské číslo, to si necháš na prijem hovorov a dáta potiahneš z poľskej karty. Treba to len vyskúšať . Tvoja čistá strata bude 25PLN a kartu veselo požívaj. Budeš primárne v sieti Telekom SK, lebo uprednostnené siete. To len u nás sú dáta Tuzexovým tovarom, v PL to nik nerieši. Vyplakávať vám nepomôže. Buď prijat realitu s ktorou sa zmieriš alebo si vytvoriš "svoj" produkt.
 3. Úplne perfektné by bolo, keby sa paušál dal skladať z balíkov ako konkurenčný Pištov produkt. Cena balíka za 100 SMS; cena balíka za 100 MIN, cena balíka za 1GB a potom Cena balíka za neobmedzene SMS/MMS, Cena balíka za neobmedzené volania, cena balíka za neobmedzené dáta a všetko vy bolo vykryté akoukoľvek požiadavkou. Vyskladám si napr. Balík neobmedzené dáta, neobmedzení hovory a 100 SMS/MMS. Toto je úplne neprebádaný model, ktorý by sa nemusel roky meniť, mohli by sa upravovať len ceny. Milý Telekom, nepouvažujete konečne nad niečím takýmto? Pre dlhodobých zákazníkov T paušály dnes skutočne predstavujú v porovnaní s ANO krok späť.
 4. Tam môže byť mnoho iných problémov, rozhodne nehľadaj problém u providera. Problémom bude najskôr tvoje PC. To je tak široká téma, že by som začal diagnostikou siete. Na 100% problém je v PC.
 5. Najľahšie cez Môj Telekom https://www.telekom.sk/web/mojtelekom/podrobne-vypisy
 6. Tiež som prekvapený z rozhodnutia prijať tento telefón do ponuky, hlavne keď nejaká babenka s gélovými nechtami zistí, že v obchode s kabelkami nezaplatí ním za tovar. Ponúkať v dnešnej dobe telefón bez Google služieb pri tak veľkej konkurencii považujem za krok spať. Ten priestor vidím okrem Xiaomi aj pri OnePlus, Realmi, Motorola
 7. ZTEII je plnoautomatický router, technik sa vie na diaľku pozrieť do nastavení pokiaľ sa ti chytí.... Problém môže byť aj v samotnom routeri, prípadne ako píše Filipec12 v profile linky.
 8. Áno, som si to tiež všimol, že aplikácia ponúka iba riešenie, ktoré sa podobá najbližšej spotrebe zákazníka a nezohľadňuje aj iné potreby. Veríme, že toto sa v blízkej budúcnosti aktualizáciami aplikácie zmení. Tiež mi v poslednom čase vyskakuje notifikácia aplikácie o nových paušáloch. Došlo to tak ďaleko, že som odobral všetky práva aplikácii a zakázal v Android 10 akékoľvek ďalšie notifikácie. Škoda takéhoto prístupu.
 9. Úplne jednoducho, najlepšie v Telekom aplikácii, inak sú aj iné možnosti: https://www.telekom.sk/wiki/volania/odblokovanie-sim-karty
 10. Prepáč, prehliadol som p30 a pomýlil s p30 Pro, ďakujem za upozornenie. Tu máš porovnanie : https://www.devicespecifications.com/en/comparison/cd0b18972a
 11. Všetky tri sú dobrý výber. P30 pro som nastavoval cez víkend, prebehlo veľa aktualizácii, avšak napríklad nesedelo ochranné sklo nakoľko je tam ohnutý displej. Inak za seba sa priklanam za Xiaomi.
 12. Treba rozhodne počkať a všetko si poriadne spočítať. Ako IČO zákazníci je možné si rozhodne viac vyjednať, ako len jedno číslo na RČ pre FO nepodnikateľa. Okrem iného sú aj iné konkurenčné výhody, existuje napr u konkurencie BEO2 portál Business Enterprise, potom sa niečo profiluje ako banskobystrický operátor , treba počkať.
 13. To čo sa píše vyššie a prečo seká video školenie tak netreba zabúdať, že dobrý dátový upload musí mať aj školiteľ. Sekať to seká na strane školiteľa, jeho PC nestíha alebo má zlý internet. U vás je rezerva až až dostačujúca.
 14. Najnovšie zmeny v portfóliu v tlačovej správe... https://www.telekom.sk/o-spolocnosti-telekom/press-centrum/tlacove-spravy/flash-news-piatkove-zelezo-novy-vyrobca-tcl-motorola-edge-novy-tablet-od-samsungu-2-novinky-od-xiaomi-a-rovno-ich-debut-v-magenta-1
 15. Ste si istá, že chcete tento telefón bez Google služieb? Treba si dávať pozor pri Huawei a Honor na limitaciu všetkých Google služieb. Telekom spúšťa novú obmenu telefónov a ja ako Xiaomista by som po veľa osobných skúsenostiach už inú značku ako Xiaomi nechcel. Viac tlačová správa https://www.telekom.sk/o-spolocnosti-telekom/press-centrum/tlacove-spravy/flash-news-piatkove-zelezo-novy-vyrobca-tcl-motorola-edge-novy-tablet-od-samsungu-2-novinky-od-xiaomi-a-rovno-ich-debut-v-magenta-1