Marcel

Člen
 • Počet príspevkov

  507
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

154 Výborné

O Marcel

 • Hodnosť:
  Macher

Nedávni návštevníci profilu

3 188 zobrazení profilu
 1. Skús cez číslo 0903 903 903. Ako Magenta1 zákazník by si mal byť prepojený prednostne.
 2. Predpokladám, že áno, ak máš 2 paušáli...
 3. Ahojte, často používam práve m.telekom.sk ako posledný prehľadný a funkčný zostatok po už nefunkčnej pôvodnej aplikácii a v poslednom čase to chodí ako v lete na saniach. Teraz to mám aktualizované Stav spotreby k 15.8.2019 11:32 a to je nedeľa 18.8. Máte rovnaký problém? Mimochodom aj v Môj Telekom vidím Aktualizované 15. augusta o 11:32 . S týmto mám na Telekom ťažké srdce, lebo tento problém pozorujem posledný čas neustále. Po čase sa to rozbehne a ide to 1-2 dni, potom sa to zase na týždeň zasekne a tak neustále dookola. Už mi to začína úprimne liezť na nervy, že si nevedia dať rady s korektnou spotrebou a zobrazovaním či už v aplikácii, m.telekom.sk alebo Môj Telekom.
 4. Tu sa to nedozvieš, musíš volať infolinku 0800 123 456, prípadne sa mailom spýtať na vysvetlenie cez pohladavky.mob@telekom.sk
 5. Tu sa to nedá vyriešiť, jedine na infolinke 0800 123 456 alebo priamo na technickej linke 0800 123 777 ( riešenie porúch pevnej linky, internetu a Magio TV)
 6. Pozri si SuperDeal, napr. Slovensko landline sú zdarma. https://www.justvoip.com/calling_rates/all Aj množstvo krajín mimo EU, ja som to používal na volanie do Číny, keď ešte boli tunajšie "výpalnícke" ceny. :-D A bolo to veľmi komfortné, nakoľko som využíval SIP protokol cez SIEMENS Gigaset C475IP, žiadna apka ale plnohodnotný telefón na pracovnom stole s možnosťou volať do celého sveta skoro zdarma.
 7. Kedysi som používal super apku, kde existovali volania zdarma do väčšiny krajín sveta, keď ešte sme na Slovensku ani nechyrovali o voľných minútach do zahraničia. Odporúčam Ti JustVoip. Použiteľná pre všetky Betamax profily. Dokonca si môžeš kúpiť za smiešny poplatok aj telefónne číslo ktorejkoľvek krajiny. Toto kedysi bola skutočná prelomová aplikácia. A možno je aj dodnes. https://www.justvoip.com/mobile_voip
 8. Neviem, kde si to hľadal, ale na portáli Môj Telekom je stále všetko zobrazené tak ako predtým. Aplikácia v mobile však už nezobrazuje túto informáciu odkedy Telekom zmenil celkovo re-dizajn aplikácie.
 9. Heslo neulozis ani vtedy, ak používaš Inkognito režim.
 10. Pravdepodobne moze ist aj o problem na druhej strane, ak seká hovor. Na volanie sa da používať Viber, WhatsApp, Google Duo, Facetime od Apple, FB messenger atd. Možnosti máš veľa, len si spravne vybrať.
 11. Tak neporadím, iba čakať. Osobne som brand nikdy nemal a vyhýbam sa im ako čert krížu 😀
 12. To máš brandovy telefón?
 13. Určite nie. Neviem si to predstavit ani technicky vzhľadom na roaming a už toboz nie legislatívne. Bohužiaľ, rozluc sa s telefónom, neviem si predstaviť, koho by si tam oslovil so žiadosťou o spolupráci.
 14. Dnes asi ťažko, keďže je nedeľa, ale v pondelok si to môžeš overiť na čísle 0800 123 456. Tiež doručenie objednávky musí byť na predajňu. Veľakrát sa stane, že tovar nemusí byť skladom na predajni...