jarro

Člen
 • Počet príspevkov

  28
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Všetko, čo pridal jarro

 1. Konečne som sa rozhýbal, Telekomu som vrátil ich obyč router a kúpil si TP LINK VR300. Nový router funguje perfektne, má silný wifi signál, oproti telekomáckemu routru 3x silnejsi. 5Ghz funguje bez problému. Nastavenie jednoduché. Odporúčam.
 2. 2,Volania a SMS zadarmo v skupine, vrátane Easy
 3. Magio GO spúšťané cez OPERU vypisuje, aby som si nainštalovať OPERU :-) Donedávna to išlo v pohode, teraz už nič.
 4. Toto mi hodí zase vo firefoxe 48 ....takže neviem plugin stiahnúť !!! Neviem, ale v Telekome fakt na to kašlú... Kedysi nebol problém s fungovaní Magio GO, otvoril som stránku aj v Chrome, aj v Opere, nainštaloval plugin a frčal....dnes už som kapituloval...už na to nemám nervy
 5. Toto mi pomohlo. Ďakujem. Ale aj tak nechápem Telekom, že naozaj nič nerobí s prehliadačmi, Chrome nefunguje vôbec, s Operou bol teraz problém...síce som ho vyriešil, ale veľa zákazníkov nebude mať ani páru o tom, ako to opraviť.
 6. Takže už mi TV program ukazuje správne, akurát mi v nastavení Obľúbených programov apka padne.
 7. Aj po preinštalovaní problém pretrváva...
 8. Mam ten isty problem....Aplikacia sice funguje, ale nezobrazuje program tak, ako ma....
 9. @Romeo2006 "Prečítal som všetky príspevky až som sa zľakol, že budem musieť odísť z Telekom za výhodnejšie ceny, avšak celé to bolo zbytočné. Včera som šiel do Telekomu v SC, s tým, že sa spýtam čo mi vedia ponuknúť. Ja nepotrebujem XL volania, len aspoň 2GB dát (mám aj firemný mobil). Do teraz som mal 100 min do všetkých sietí, 1000 sms a 2 GB za 10€- fajn ponuka si myslím, aj keď som prevolal len cca 20 min a poslal cca 10 sms za mesiac. Ale vrátme sa k včerajšku. Hovorím pani Cibuľkovej, že mi končí viazanosť a že by som chcel niečo podobné. Tak navrhla 50 min do vš. sietí, 2GB, neobmedzené volania, sms+ mms na 3 vybane čísla v Telekom, víkendove a večerné volania do sietí Telekom "zadarmo". A chceli za to 7€ mesačne. Hovorím fajn, mne to vyhovuje. Takže som to dostal bez problémov. Takže treba si len najsť slečnu, ktorá je ochotná pomôcť ."   Takto som si predstavoval aj paušál pre mňa.... Zatiaľ smola, nechcú mi ho dať....samé výhovorky...keď som povedal že odídem, tak sa hrali na kamenné tváre. Čakám do decembra a uvidím či sa rozhýbu.  
 10. Ja podobne.... Chcem len pausal so 150 minutami do vsetkych sieti s 2GB dat ako som mal v starom pausaly za 10E. Nevedia mi to ponuknut.... Pri zmienke o odchode z T asi len pokrcenie plecom... Sice mi vedia dat Happy S za 10E, ale len s 200MB. Nechapem, preco sa T tak strani tych dat. Ako tu citam na fore, radsej davaju prisproste SMSky ako data.
 11. Takže aj zázraky sa dejú.... Volajú mi sami z TELEKOMU, že mám možnosť prejsť z ADSL 5Mb  na VDSL 20Mb. Do jedného týždňa overenie technikom, zaslanie nového routera a spojazdnenie VDSLka. A to pokračujem so starou viazanosťou, aj so starou cenou 12,98. Reálna rýchlosť 18-19Mb. Ja som teda spokojný... A aby som nezabudol dodať lokalitu...Lietavská Lúčka pri Žiline :-)  
 12. Tú Operu mám  čisto len na Magio GO...ináč používam Chrome... Aplikáci aide v poriadku, len ten posuv ikon doprava je spomalený.... Ale nebudem to riešiť....nie je to podstatné....
 13. Opera nainštalovaná nanovo...dokonca som to rozbehol aj v Chrome...stále to robí aj aj... netuším, čo to robí...
 14. Magio Go pozerávam cez Operu. Keď chcem cez záložku "Živé vysielanie" posunúť programy šípkou smerom doprava, tak sa to posúva strašne pomaly.... Doľava to  prebehne rýchlo. Dá sa to njako vyriešiť?  
 15. Screen.jpg

 16. Už to ide...tak neriešim viac...dúfam :-)
 17. Mne to tiež dnes vypísalo na NTB "Index was outside the bounds of the array." Na mobile ide v pohode. Napojené cez jednu WIFInu... Poprosím o radu . Díky..
 18. Fórum je fajn, len neviem, prečo mi dosť dlho trvá, kým sa načíta a aj prihlásenie je dlhé... Mám Chrome...
 19. Čaute....mám takýto problém. Matka má Mágio TV  L na 2TV a net M. Od začiatku jej robí to, že keď prvá TV beží, tak na tej druhej sa pri prepínaní obraz štvorčekuje, zasekáva, alebo mrzne. Po nejakej dobe pozerania programu to prestane a znovu to začne pri prepnutí. Keď sa pri prvej TV vypne zo zásuvky STB, tak to prestane robiť. (občas sa stane ale to, že aj keď beží prvá TV, tak to nerobí a niekedy to robí zase tak, až sa nedá na to pozerať). Reklamovala to už 2x. Vymenili jej router, robí to stále. Boxy nemenili, že sú v poriadku. Prosím o radu.   Ďakujem.
 20. Aj na to som myslel, že by sa to zrušilo...len mama býva v centre Žiliny, satelit nemá kde dať...mala predtým analóg UPC, ten sa rušil kvôli Magiu...takže neviem, čo iné by si mohla dať... Miloš, ty by si mi vedel poradiť niečo?...píš do PM... Díky moc
 21. Na tom HD ready Philips je scart.. Dnes som to bol pozriet...prvy box vypnuty,Philips neseka...zapol som prvy box dal aj HD aj SD kanal a Philips hned zacal stvorcekovat a mrznut... Je moznost,ze pri navyseni rychlosto netu by to prestalo?
 22. Práveže som káble prehodil a stále to isté...tak nerozumiem tomu...
 23. Keď sa vypne Samsung, Philips neseká, prípadne strašne málo... Len otázka, prečo neseká Samsung a seká len Philips?
 24. A ešte sa opýtam, čo ovplyvňuje to, že ktorý z TV bude sekať?... Prvá bližšia TV k routru je tá full HD Samsung...tá je OK...vzdialenejší je ten HD ready Philips...ten aj jediný seká.   Díky Miloši :-)
 25. Tak to netuším, je to mimo mňa...ale môžeš mi ozrejmiť, čo mám nastaviť na boxe...   Díky