alter012

Člen
 • Počet príspevkov

  8
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

  Nikdy

Hodnotenie komunity

2 Neutrálna

O alter012

 • Hodnosť:
  Asistent
 1. To viem aj ja , kedy mi prídeš natiahnuť optiku ?  PS. Takých múdrych radcov je tu dosť! 
 2. A nebude problém v routri ? Neviem to presne vysvetliť , ale ja mám internet 20/1. Celý deň je všetko OK a večer sa začne  internet  spomaľovaj a Tv signál / mám 1x/ zadrhávať. Rychlosť klesne pozitívne , meral som . Ale! Ke´d vypnem , resetnem router tak zrazu ide všetko Ok .bez probémov. Je pravda , že mám internet s Tv iba cca  3 mesiace  . Na začiatku mi to nerobilo asi celý   1. mesiac.  Nie je chyba v nastavení routru. Pri výmene za tento  ADB F1E813 som použil samoinštaláci , ktorá prebehla bez problémov.  Mám ho "prenajatý " tak si myslím , že kupovať niečo iné, silnejšie  , ako nám doporučujete , mi pripadá divné. 
 3. Že by to bolo v Česku zrovna lacnejšie ako tu by som nepovedal.  Mal som možnosť , skôr potrebu , mať českého mob. operátora a naozaj som veľmi dlho hľadal lacnejšieho , alebo skôr výhodnejšieho. Lebo každý má niečo výhodnejšie a niečo zase nevýhodné. Treba si naozaj dobre prečítať a vybrať.   Ale keď máš iba problém s telefonom za 1 € , 1 KČ , alebo 1 Ft , tak si kúp mobil za hotové v kamennom obchode , alebo internete. 
 4. Vrelo ti ho doporučujem . Mal som postupne DSL , ADSL ,  dnes mám VDSL . Nedá sa to porovnať .  Myslím , že toto je na pár rokov max. čo sa dá metalových liniek vydolovať.    VDSL 20/2  bez problémov zvláda  magio TV  + PC /kabel/  a  cez WIFI  NB + netbook + tablet a môj smarphon . 
 5. Pred  pár dňami som zmenil router z ADB W 3212 na nový ADB F1E813 s magio tv.  Za pár dní sa začal sám spmaľovať , dokonca až tak , že TV išla trhane!   Vždy ho musím reštartovať a potom vštko ide zase OK .  Tak toto sa mi zo starým routrom nikdy nestalo . Šlapal ako hodinky.  Podotýkam , že obidva samoinštalovali beu problémov.  Robí to aj niekomu inému , či iba ja mám to šťastie? 
 6. Poskytovateľ internetu nemá právo ťa blokovať   v prístupe  na nejakú stránku.  Nebude to skôr tým , že máš aj antivírový program od telekomu a on ťa blokuje ,  že je to podozrivá strána. Mne to  vypisuje Eset ....akle to je moja vec , či  to chcem , alebo nie. 
 7. Ak si trpezlivý , tak ti to napíšu každý mesiac vo faktúre.