double A

Člen
 • Počet príspevkov

  20
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Príspevky odoslal/-a double A


 1. škoda, že ste nenpísali, že čo vám dali.

  mne končí 7.1.2016 podla seba 7 s 50% zlavou a telefónom,

  po perepetiách s výpoveďou mi pani z retka ponúkla:

  happy XS za 9,99 + 2gb dát k tomu + 3 čísla telekom neobmedzene (nepodarilo sa mi to zjednať na všetky siete)

  happy L za terajších 19,99 ako som mal podla seba 7 po zlave (cená tá istá, ale keby dali L s 50% zlavou, tak by to bolo iné kafe, ciže slabšia ponuka oproti 40€ paušálu, ktorý som mal za polovicu)

  a na predajni v BB mi ponúkol predajca happy XL za 26€

  chcel som ešte zjednať zlavu z akontácie na telefón, nepodarilo sa. 

  O2 mi dá neobmedzeno za 20€ + telefón bez mesačných splátok, ale som skeptický voči ich kvalite siete a pokrytia 

   

   

   

  odpoveď sa páči : 1 osobe

 2. zdravím, neplánuje telekom zaradiť do ponuky teno smartphone? dnes sa začal na SVK oficiálne predávať. je to určite zaujímavý kúsok, A6000 by mohli vymeniť za A6000+ :)

  dostupné telefóny strednej triedy, určite by sa dobre predávali


 3. dnešná skúsenosť v AUPARK BRATISLAVA:

  Dobrý deň, chcem podať výpoveď, predavač vtipkuje, že či z roboty, vravím nie, z paušálu. Že dôvod? Vravím 4 roky som mal 50% zľavu z paušálu a teraz mi neviete ponuku ani dorovnať, naposledy ma včera vaša kolegyňa ohurovala 10% zľavou na paušál. No máte pravdu, váš program už nieje možné predĺžiť. Vravím tak výpoveď k 11.1.2016 čo je koniec viazanosti, no NIE, NEDÁ SA! Že buď k 8.1. Keďze zúčtovacie mám od 8meho do 7, a za tie 3 dni zmluvná pokuta 250€ za predčasné ukončenie viazanosti, alebo potom k 8.2. Ale s tým, že za február zaplatím plnú sumu paušálu už bez viazanosti... Tak že si prenesiem číslo ku konkurencii a predajca no alebo tak to spravte... SILA KOKOS


 4. :D 

  prečo by mali byť v HUN ponuke SVK programy? koľko tam žije slovensky hovoriacich? do  5000, keď po tom nieje dopyt tak načo, ani z ekonomického hľadiska by sa im to neoplatilo šíriť.  porovnávať s 500 000 maďarsky hovoriacich na SVK.

  tá hŕstka čo tam žije, má cezhraničný presah DVBT všetkých slovenských kanálov zadarmo.

  okrem toho ani jeden zo zahraničných kanálov nieje v slovenčine, všetky sú v češtine, takže aký slovenský balík. maďarky hovoriaci na juhu slovenska tie programy pozerajú s maďarským dabingom a nie českým.

  neviem ako k tomu pristupujú maďarské televízie, ale české sa sami vyjadrili, že svoj obsah na slovensku šíriť nechcú

  odpoveď sa páči : 1 osobe

 5. o dva mesiace mi končí paušál podla seba 7 s 50% zľavou a telefónom. zatial mi bolo ponúknuté HAPPY XL za 26€ + telefón podľa platného cenníka, čiže 26€ + X€ mesačne za telefón.
  zatial som to nezobral, vyčkávam
  ako tak pozerám, aj keby velmi chcem, nemám kam číslo preniesť, keď so pozriem ponuky ostatných 4roch operátorov v sume 26€. jediným pre mňa plnohodnotým operátorom okrem telekomu je orange, pretože O2 za 8 rokov nedokázalo poriadne zabezpečiť svoje pokrytie 3G nehovoriac o 4G a 4ka? pri mojej spotrebe cez 300 minút, vyše 100SMS a 2GB terajších dát by som sa v 4ke nedoplatil....
  odpoveď sa páči : 1 osobe

 6. ak sa nemýlim, tak to platí iba prvý rok. potom buď si necháš happy XS za 9,99, alebo prejdeš na ten rok na XL za 39,99. ak by to bolo počas celých dvoch rokov za 9,99 XLko, tak by som to okamžite bral.
  mne bolo v sobotu na predajni v BB ponúknuté happy XL za 26€ na dva roky

 7. zdravím, o dva mesiace mi končí  paušál podla seba 7 s 50% zľavou a telefónom. včera na predajni v BB keď sme boli ohlásiť zmenu údajov v občianskom preukaze, mi bolo od predajcu ponúknuté HAPPY XL za 26€ + telefón podľa platného cenníka, čiže 26€ + X€ mesačne za telefón.

  zatial čakám, čo bude ďalej


 8. zdravím, o dva mesiace mi končí tento paušál s 50% zľavou a telefónom. dnes na predajni v BB keď sme boli ohlásiť zmenu údajov v občianskom preukaze, mi bolo od predajcu ponúknuté HAPPY XL za 26€ + telefón podľa platného cenníka, čiže 26€ + X€ mesačne za telefón.

  Dostal niekto túto alebo ešte zaujímavejšiu ponuku? v priebehu budúceho týždňa má byť predstavená vianočná akcia na tento rok.


 9. nazdar, chcem sa vás opýtať či má niekto podobnú skúsenosť:

  moja mesačná sadzba je 19.99€, ale už dlhšiu dobu vždy platím 20€ aj nejaké centy (20.06€, 20.14€ a takéto sumy) a popri tom 250 minúť čo mám v paušály do všetkých sietí neprevolám. volal som na linku zákazníkom, že sú to vraj hovory na nejako extra spoplatnené čísla. nie som si toho vededomí, že by som niekde každý mesiac volal. výpis volaných čísel, si dávať nechcem, lebo to stojí nejako 3€ či kolko...

  smutné, že v orange si vo vlastne zóne viete presne pozrieť odchádzajúce hovory podla čísel, a telekom to špeciálne účtuje nemalou sumou!