6540

Člen
 • Počet príspevkov

  107
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

38 Výborné

O 6540

 • Hodnosť:
  Znalec
 1. ty si dokonalá ukážka toho, že menej je viac. Len aby si mal čím viac príspevkov budeš spamovať somariny, ktoré nikoho nezaujímajú. Ak nevieš poradiť, respektíve odpovedať tak mlč. Pretože takto ukazuješ iba svoju "inteligenciu".
 2. Mne na infolinke ponúkli 0 % zľavu a dnes mi volali z retenčného a ponukli mi internetový balíček zadarmo ... Takže po 14 - 15 rokoch s nimi končím.
 3. To myslíte vážne, že po cca 14 rokoch neponúkate žiadne zľavy pre verných zákazníkov? Človek cca 14 rokov platí všetky faktúry na čas a Vy mu ponúknete zľavu 0 %? Alebo zľavu na internetov balíček? Takým tempom u Vás už naozaj nikto neostane. Pred pol rokom som preniesol jedno číslo. Teraz prenesiem druhé. Ďakujem za takúto exkluzívnu ponuku. Počas Vianoc ľuďom ponúkate hory doly a teraz? Hanba
 4. Stále keď predlžujem u Vás paušál som nemilo prekvapený z toho ako sa správate ku verným zákazníkom. Ale čo som zažil posledné dni je extrém. Mám u Vás dva paušály. Jeden Happy XL a druhý Happy S. Momentálne mi končí viazanosť pri tom menšom paušály a skúšal som necelý mesiac pred koncom viazanosti zistiť čo mi viete ponúknuť. A na čo som prišiel? Na to, že si nevážite verných zákazníkov. Pred 4 rokmi som za paušál platil 4,5 (tuším to bol paušál podľa seba). Potom ste menili paušály a ste mi nevedeli ponúknuť starý druh tak som prikývol na ponuku zo zvyku napriek tomu, že za rovnaké služby z 4,5 som platil cca 8,5. A čoho som sa dočkal teraz? Ponuka na infolinke? Na zaplakanie – takmer žiadne odmena za vernosť. Retenčná ponuka? Menej minút, strata bonusov a cena vyššia - momentálne 10 euro za paušál zvaný Áno. Ja Vám na tento paušál Áno hovorím nie. Za niekoľko z 4,5 na 10 euro pri menšom objeme ponúkaných služieb je dosť nemiestny žart. Ak je toto Vaša posledná ponuka mienim prejsť inde. Vaše služby využívam od roku 2004! A čoho som sa dočkal? Všetci operátori mi ponúkajú výhodnejšiu ponuku ako som dostal od Vás. Pritom u nich budem nový zákazník u Vás by som bol zákazník, ktorý Vám platil od roku 2004 všetky faktúry v splatnosti bez upomienok, omeškaní... V najbližších dňoch Vás skúsim osloviť aj v prípadne ďalšieho paušálu, aby som si prezistil výšku zmluvnej pokuty a preniesol obe čísla. Ak bude veľká prenesiem si zatiaľ jedno číslo a po skončení viazanosti aj druhé číslo. Prajem Vám pri takejto politike starostlivosti o verných zákazníkov s dlhoročnou dobrou platobnou bilanciou veľa úspechu.
 5. Taký problém som mal aj ja viackrát v minulosti. ?. A stále som dúfal, že počas administrácie si nespravím mega účet
 6. Realita je taká, že každý operátor ma kontaktoval spätne a dal mi o dosť výhodnejšie podmienky (najvýhodnejšie Orange, potom 4ka (tu neriešim pre sieť keďže vďaka testovaniu na testovanej Simke som prišiel na to, že ich pokrytie nie je najlepšie) a dokonca aj O2). Mňa v podstate zaráža ten prístup, že ako potencionálne nový klient u konkurencie dostávam o dosť lepšie ponuky ako v Telekome po 13 rokoch.
 7. V dnešnej dobe nestačí iba kvalita. Je potrebná kvalita za primeranú cenu. Obmedzený paušál za 19,6 na "kvalitnej" domácej sieti nemôže konkurovať neobmedzenému za 20 euro na "kvalitnej" cudzej sieti. Napodobne pekný deň a veľa spokojných nových zákazníkov s výhodnými ponukami na "najkvalitnejšej" sieti s neprimeranými cenami
 8. Týmto sa chcem aj ja podeliť so svojou skúsenosťou pri predlžovaní viazanosti u tejto spoločnosti v spojitosti s paušálom HAPPY L. Ktorý som mal od tejto spoločnosti ako verný zákazník za zvýhodnených podmienok. O takmer dva mesiace mi končí viazanosť a preto som sa skúsil informovať na infolinke o ponukách, ktoré mi ponúknu. Kedže medzičasom rôzny agenti bombardujú moje okolie a ponúkajú im paušál "HAPPY XL VOLANIA" za 9,90 som sa domnieval, že ušetrím aj ja, kedže cenníková cena "HAPPY XL VOLANIA" je taká istá ako cenníková cena môjho paušálu - čiže 27,99. Na moje prekvapenie mi povedal operátor, že mi vedia mnou doteraz používaný paušál ponúknuť, ale budem platiť viac o cca 25 %. S čím som rázne nesúhlasil, pretože po 13 rokoch viazanosti mám platiť viac? Po mojej nespokojnosti a na moju prosbu ma kontaktovali znovu, ale som sa dočkal znovu takej istej "skvelej" ponuky, s tým rozdielom, že dostanem o 1 GB dát viac. Čo sa mi samozrejme nepáči, kedže u konkurencie môžem mať za 15/20 euro (15 euro do konca apríla) nekonečný paušál v rámci SR. Áno chápem, že paušál Happy L má výhodu v tom, že sú v ňom aj výhody, ktoré môžem využívať v zahraničí, ale pýtam sa prečo nemáte aj ponuku aj pre zákazníkov, ktorí kašlú na Vaše výhody na volania v zahraničí? Týmto rázne končím v tejto spoločnosti a prenášam si číslo do konkurencie. Pretože u operátora, ktorý si cení zákazníka (ktorý je pri ňom 13 rokov) tak, že mu ponúkne navýšenie toho istého produktu o 25 % mi nestojí za to, aby som využíval jeho predražené služby. Prajem tejto spoločnosti veľa spokojnosti s novými zákazníkmi, ktorí majú výhodnejšie cenníky ako verní, veľa spokojnosti.
 9. Ďakujem, stalo sa.
 10. Ako zruším svoju činnosť na tomto fóre Mienim prejsť ku konkurencii a preto nechcem, aby moje príspevky svietili u operátora, ktorý si necení zákazníkov. Za odpoveď ďakujem.
 11. Celý tento systém je viac ako smutný je skôr tragikomický, pretože ponúkať 6 násobné drahšie služby je na smiech.
 12. Telekom je pre mňa po dnešku najvtipnejší operátor všetkých čias. Zhruba pred mesiacom som si chcel predĺžiť paušál, ale akosi som sa nedohodol pre nedostatok času (áno je to aj moja chyba...). Teraz zavolám na Vašu dokonalú infolinku a sa dozviem, že dostanem akciu budem platiť dvojnásobok peňazí za tretinu voľných minút (myslím minúty v rámci SR, pretože do zahraničia takmer nevolám)? To si robíte žarty? Som zákazníkom Telekomu (eurotelu, T-comu, ....) už od roku 2004 ale takýto žart som od Vás nečakal. Takto dôjde k 6 násobnému zdraženiu oproti súčasnému stavu (ak beriem do úvahy iba minúty v rámci SR). To ma byť žart? Vedia o Vašej cenovej politike aj orgány upravujúce telekomunikačné služby na našom území? Myslím napríklad Telekomunikačný úrad? Nakoľko tu už končia všetky žarty a príde čas ukončiť túto tragikomédiu u Vás, pretože ľavá ruka nevie, čo robí ta pravá (raz dostanem takú ponuku, raz takú, ...)... Samozrejme s touto skúsenosťou sa podelím aj s Telekomunikačným úradom, pretože toto je je už priveľa. Prajem veľa spokojných zákazníkov, ktorým nevadí x násobné zdražovanie služieb Ešte dobre, že konkurencia, narozdiel od Vás nespí na vavrínoch a plní svoje sľuby z reklám.
 13. Ale smutné je najviac to, že človek má paušál za ktorý platí XX a oni mu na drzovku povedia, že ten istý paušál zrazu XX + YY, že žiaľ nejde to. Namiesto snahy vyrovnať tu istú cenu (za presne ten istý paušál) dajú bez pardonu 2 násobnú cenu. Milý TELEKOM popracuj na komunikácii so zákazníkmi. Nakoľko takáto bezočivá neúcta sa môže čoskoro odzrkadliť na počte zákazníkov.
 14. Dobrý deň, to si Telekom robí srandu? Po 13 rokoch viazanosti mi ponúknete akciu (100 ný poplatok bez vernostnej zľavy ktorú máte uvedenú za webe) ako pre nových zákazníkov? Žiadne zvýhodnenie na paušál, ktorý mám teraz s 50 % zľavou? Dokonca mi neponúknete ani trápnu vernostnú zľavu, na ktorú mám podľa vášho webu nárok? Hanba. Týmto prenášam číslo ku konkurencii. Týmto si prenášam od Vás obe čísla.
 15. Adminovia tohto fóra sa asi k tomúto nebudú vedieť konkrétne vyjadriť.  Keby som bol na tvojom mieste každopádne volám na infolinku 0800 123 456 a poprosím ich o to, aby ma osoba, ktorá ma kontaktovala minule, aby mi zavolala znovu.