schpako1950

Člen
 • Počet príspevkov

  49
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Všetko, čo pridal schpako1950

 1. Mám toto zariadenie a už ma šlaktrafuje. Prestalo mi/synovi/ toto zariadenie fungovať. Druhý TV nejde a už som spravil minimálne 2x to, čo mi poradili na TECHNICKEJ POMOCI. Prijmem akúkoľvek pomoc tu, alebo na mailovej adrese : dedojulo@gmail.com. /inak - do **piip**, zase ťahať káble/. Vopred ďakujem
 2. Ďakujem za záujem. A máš pravdu. Už sme so synom spravili POZ /politicko-organizačné zabezpečenie/ na napojenie druhého TV káblom. Ďakujem za nakopnutie
 3. Odpoveď mi zaujímala aj mňa.
 4. Má prosím niekto skúsenosti zo službou MAGIO GO. Dajte vedieť. Ďakujem.
 5. Dnes ráno som ho objednával z Telekomu, tak ho asi pošlú. Ale mám ďalšiu otázke: Je pravda, že počet programov na Mogio GO Boxe záleži od toho, aký mám predplatený program na Magio TV?
 6. Chlapci, zatiaľ ďakujem, idem hneď objednať Magio GO Box a dám vedieť ako dopadnem. Ostávam s pozdravom
 7. Maťko ďakujem, ale sa mi to nejako podarilo. Chcem to hlavne pre manželku na veľký TV. Na androide mi to ide dobre, ale na notebucku mi to jemne seká, čiže na veľkom TV sa nebude dať na to dívať. Mám ale od Telekonu len internet L a to je asi málo, tak neviem čo robiť. Poraď. Ahoj môj mail: dedojulo@gmail.com
 8. Ja som musel zrušiť všetky káble HDMI, aby som pridal zvuku.
 9. Ďakujem za info a zostávam s pozdravom Julo Mališ
 10. Mám najväčšie Magio TV. internet a pevnú linku. Budú za MAGIIO GO niečo pýtať, myslím poplatky. Ď
 11. Chcem sa opýtať. Mám MagioTV už nejaký rok. Nieje možné cez klasickú telefónnu linku napojiť tri /3/ TV prijímače. Jednoduchá otázka, jednoduchá odpoveď. P.S. Inak musím platiť 13 euri ďalšiemu operátorovi. Pri ňom by som si mohol zapnúť aj 10 TV, ale ten nemá DIGI TV a ten teraz hýbe svetom.
 12. Dňa 10.10.2017 pri sledovaní TV programu"Discovery Channel" vznikali "mrtvolky", obraz aj zvuk sa zastavovali. Pozoroval prosím niekto túto skutočnosť? Ďakujem za odpoveď.
 13. Otázka pre toho, kto o tom rozhoduje. Keď chcete byť ozajstnou JEDNOTKOU na Slovenskom trhu uvažujete o zaradení staníc Arena Sport 1 a 2 do vašej ponuky? Jednoduchá otázka, jednoduchá odpoveď. Ďakujem
 14. Mám podobný problém, tak som na druhom TV zablokoval HD programy. Išli sme si so synom na nervy a nahrávať môžem, len keď ide jeden TV.
 15. Na stanici Discovery Channel musím meniť jazyk z angličtiny na češtinu po každom prepnutí kanálov. Poradí niekto?
 16. Toto som spravil a všetko je v poriadku. TATARCIK, skús to spraviť ešte raz, mne toto pomohlo.
 17. Mám druhý Set top Box prepojený k druhému TV "Powerline adaptér glitel GP-7420." Tri dni naspäť na druhom TV zostalo svietiť len "T-čko" a programy nikde. Neviem zistiť, kde je chyba a to som už vykonal všetko, čo mi poradila pani na technickej podpore. Poradí niekdo?
 18. Vyslovujem veľké poďakovanie a dávam TELEKOMU palec HORE. Dávam vás za VZOR a odporúčím vás mojím priateľom. S pozdravom
 19. 213

  Bude na Magio TV stanica "213".
 20. Žiadam pridať do "Českého balíčka" stanicu Nova sport 2. A peniaze za novú stanicu? Z najväčšieho balíčka Magio kábel môžete zrušiť aj dvadsať. Nikomu chýbať nebudú. Som zvedaví na odpoveď.
 21. Posielal Telekom svojich ľudí po domácnostiach ? U mňa boli včera 28.1.2016 dvaja. Čakám odpoveď.
 22. Chcem smartfón.
 23. Pri zapnutí "obraz v obraze" na hlavnej obrazovke je názov stanice, ktorá je na hlavnej obrazovke. Nebolo by logické, keby sa tam zobrazoval názov stanice ktorá je na malej obrazovke. Podľa čísla pri malej obrazovke len málo ľudí vie, aký tam má priradený program.  Ďakujem.
 24. Bude zaradená do Magia/kábel/ stanica Nova Sport 2? Ďakujem za odpoveď
 25. Žiadam šéfov, čo vyberajú programy, aby prehodnotili znovupridanie Slovak Sportu 1+2 do ponuky Magio/kabel/. Ďakujem určite za veľa abonentov.