Posledné príspevky

Zobrazujem témy. Upraviť tento tok

Tento tok sa automaticky aktualizuje   

 1. Dnes
 2. Toto je verejné Fórum, napíšte si požiadavku cez tento link: https://www.telekom.sk/kontakt/napiste-nam
 3. SMS platby zvyknú byť stále aktívne, pokiaľ si si ich sám nedal blokovať, inak ich odblokuješ, buď cez linku 0800 123 456, alebo osobne na predajni Telekom. Potrebuješ mať ale dostatočný nominálny kredit.
 4. Ďakujem za odpovede. Zaujímavé je, že v službe Mágio GO, ktorú mám zdarma k pevnej službe Mágio TV (balik L) mi tieto programy fungujú naďalej. Každopádne nedá mi to nenapísať znova, že je to chrapunstvo, nakoľko nemecké stanice ako RTL, SAT1, PRO7, ARD, Das Erste a podobe vysielajú zadarmo na satelite Astra 19.2, väčšina z nich dokonca v HD kvalite a Telekom z toho chce vytrieskat peniaze. Aspoň, že ORF1/ORF2 zatiaľ ostalo v IPTV (pevnej službe)
 5. ORF 1 a ORF 2 stále fungujú... Zaujímavé je, že v službe Mágio GO, ktorú mám zdarma k pevnej službe Magio TV (balík L) mi programy ako RTL, SAT1, ZDF a pod fungujú aj naďalej. Každopádne je to zdieranie ... však tie televízie vysielajú zadarmo na satelite Astra 19.2 dokonca v HD kvalite a nenažratý Telekom chce z toho vytrieskať peniaze.
 6. Ahojte, v rámci 5G je Telekom v Bratislave už v 15 lokalitách - hlavný príspevok som aktualizovala aj o aktuálny výber mobilných telefónov 5G majte krásny deň Lucka
 7. Nechapem zmysel zaradenia verejnopravnej televizie ARD a ZDF do spravodajskeho balika, ved RTVS 1 a RTVS 2 su podla tohto tiez spravodajske televizie ??? To co je za nezmysel aktivovat si VPT za 3 eura. A ten pristup z nicoho nic aj ked ma "podnik" pravo menit programovu strukturu - voci ucastnikom je to nefer. Aby sam patral co sa deje. Inak vo VOP z 25.2.2021 je v neoddelitelnej sucasti Priloha - kde je v zakladnom balicku definovana ARD a ZDF. Ak mi niekto vysvetli budem velmi rad
 8. Je už dostupná aj v aplikácii MAGIO GO
 9. Tieto programy premiestnili do spravodajského balíčka a ten nemáš asi aktivovaný
 10. Yesterday
 11. Chuck TV PRIDALI
 12. Dobrý deň. Mám Mágio TV balík L (iba tento balík, žiaden doplnkový balík) a donedávna mi fungovali nemecké programy ako RTL, ARD, Pro7 a podobne. Teraz mi vypisuje, že daný program sa nenachádza v mojom balíčku. Pritom v Mágiu GO, ktoré mám zadarmo k "pevnej" službe Mágio TV mi tieto programy fungujú aj naďalej bez problémov. Prečo mi prestali hrať nemecké programy? STB som už reštartoval - nepomohlo. Ďakujem.
 13. Minulý týždeň
 14. V zmysle vyjadrenia c. 6612100968 Slovak Telekom, prechadza cez nasu investicnu parcelu prechadza trasa podzemnych oznamovacich vedeni. Mali by sme zaujem sa pripojit k internetu + dalsie sluzby od Slovak Telekom, potrebovali by sme urcit bod napojenia. chcem VAs poziadat o dalsi postup.
 15. Zdravim vás vie mi niekto pomôcť kde aktivujrm sms platby okrem operátora nakoľko je vykend
 16. Zdravim...mam premiovy routrer Na 2.4 Ghz mam tiez iba okolo 50/23MB ...ale.na 5 Ghz mam stale 250/25.. aj ked ked v nastaveniach svieti na 2.4Ghz 300 MB.... asi je to vlastnost routerov od telekomu.... lebo vsetci sa pytaju ako meriam ci cez kabel alebo wifi.. len ze ked upload ide rovnako cca 25 ale download de 50-60,.a na 5 Ghz ide 250 tak asi to je celkom jedno.. cez kabel dam max 80.... tak skus svoj..
 17. Konečne som sa rozhýbal, Telekomu som vrátil ich obyč router a kúpil si TP LINK VR300. Nový router funguje perfektne, má silný wifi signál, oproti telekomáckemu routru 3x silnejsi. 5Ghz funguje bez problému. Nastavenie jednoduché. Odporúčam.
 18. Ako si dovoľujete len tak preradiť kanály do plateného balíčka keď boli zaradené pri podpise dodatku do základného , čistý podvod na zákazníka....
 19. Ďakujem.
 20. treba zavolat na technicku linku.... techici to na dialku prepnu
 21. Zdravim, nedavno mi zriadili opticky intrrnet L 250Mbit. No na wifi nameram len 50Mbit. Je to v poriadku, alebo je niekde zrada?
 22. Pri internete vzduchom sú dva spôsoby pripojenia. Prvý je ten čo spomínate Vy, že máte iba jeden router, ktorý máte vnútri a pri druhom spôsobe, je ešte aj vonkajšia anténa. Vo Vašom prípade skúste najprv zavolať na technickú podporu 0800 123 777 nech Vám preveria službu, a zistia či nebude potrebné aj zmeniť pripojenie.
 23. Zavolajte na zákaznícku linku 0800 123 456, povedia Vám tam presne koľko by bola pokuta k dnešnému dňu keby ste rušili službu.
 24. Ako nastavit speedport+ do modu bridge?
 25. Máš pravdu, už to tam nabehlo. Bol to asi len bug. Už som mal pocit, že po 3/4 roku neustáleho posúvania termínov to úplne zabalili. Našťastie to tak nie je.
 26. Dobrý deň prajem Tento rok na jar mala byť realizovaná výstavba optickej siete v obci Voderady no zatiaľ sa nedeje nič. Písal som aj na obecný úrad a oni mi odpísali že sa mám informovať u vás nakoľko oni vedia že mala byť realizovaná ale nevedia prečo sa nezačala výstavba. ďakujem pekne za odpoveď
 27. pozeral som teraz mapu a žiadne miesto (nielen Sereď) nemá "plánované lokality", keď si pozriem súbor s dátumami, nie sú tam žiadne plánované, iba dokončené lokality. Mám pocit, že je to skôr bug skús načítať zajtra cca po 9:30, vtedy to zvyknú refreshovat, ale možno niekto napíše niečo presnejšie
 1. Nahrať ďalšie aktivity