Posledné príspevky

Zobrazujem témy. Upraviť tento tok

Tento tok sa automaticky aktualizuje   

 1. Za poslednú hodinu
 2. Rád sa pridám mám paušal Ano M
 3. Ja som prešiel konečne na VDSL, ale satelit som si aj tak nechal. IPTV mi ponúkali na predajni ešte pri ADSL, čo som odmietol. Až doriešia nedostatky IPTV na metalike, potom budem možno rozmýšľať nad zrušením sat TV. A áno, je to nespravodlivé, tiež by som chcel optiku(môžem snívať), ale vďaka bohu aspoň za VDSL. Ináč aj údržba a spravovanie metalických sietí je veľmi nákladná, čo sa nám bohužiaľ odráža v cene.
 4. Ak naďalej chceš využívať služby Telekomu, ak aj s kreditom, tak nie je nutné rušiť zmluvu. https://www.telekom.sk/volania/easy toto je aktuálna ponuka.
 5. Dnes
 6. Dobrý deň , prišla mi SMS , že mi bude u Vás končiť paušál . O paušál by som už ďalej záujem nemala , skôr by som chcela prejsť na kredit . Akú máte ponuku ohľadom kreditov ? Aké sú tam ceny ,poplatky , internet ? A dal by sa paušál zrušiť cez internet , poprípade kuriérom podpísať odstúpenie od zmluvy ? ďakujem , Matušková .
 7. .... robi to na qled samsung aj 4k lg :-(
 8. Zdravím, aký ping by mal byť na metalickej linke 30Mb/s? Ďakujem
 9. V ich dedine je niekde optika a niekde len ADSL? Ono je to cenovo rovnaké preto, lebo keby si prešiel s ADSL na VDSL napríklad, tak máš lepšiu rýchlosť za tú istú cenu, len bohužiaľ sú dediny kde nikdy asi ani neprejdú s ADSL na lepšiu technológiu a cenu platia stále vysokú, je to nespravodlivé to je pravda, mám známu čo má tento istý internet 8/1Mb/s a to ho má aj cez 8 rokov tuším a doteraz nie je v tej dedine lepšia technológia. Odporúčam skôr prejsť na Magio SAT, programovo je to ako IPTV to isté, aj cenovo, a pri takomto internete keď to zožerie si 3Mb/s tak ten internet je fakt nepoužiteľný, sa divím sám, že vôbec predávajú telku cez internet pri takomto slabom internete.
 10. Určite by malo ísť vybrať akciové zariadenie, ak nie, je problém na strane Telekomu, keďže typujem, že musí ísť si vybrať zariadenia aj pri predlžovaní viazanosti cez internet aj keď si starý zákazník.
 11. Nie nieje to vypadok.Na linke pre zakaznikov mi povedali,ze si to musim naklikat sam a ked kliknem na akciove zariadenia,tak neukaze ani book ani pc.Pritom su na stranke stale zobrazovane tak mam dojem,ze je to bud akcia pre novych,alebo treba ist na predajnu a potom nedaju web bonus
 12. Pri paušáloch Happy sa po prečerpaní dát rýchlosť iba spomalila, pri paušáloch Áno sa po prečerpaní dát prevádzka úplne zastaví a je potrebné si dokúpiť dátový balík.
 13. Pokiaľ je tam voľné prípojné vedenie tak určite:-)
 14. dobrý deň čo mi poviete na toto a prečo rodičia (dôchodci) platia viac ? paušál L magio internet ,jedna dedina dve ulice, cena rovnaká ale niekde internet 8/1 a inde 30/3 (rozdiel kabel - optika my netreba vysvetlovať) ale ,nemali by mať ,tam kde nedokážete za 30rokov dotianuť "normálne" káble , aspoň 3x menšiu cenu ked už maju 3x nižšiu rýchlosť v tom istom paušáli ??? a to nevravím ked cez magio pozeraju HD program , internet a jeho rýchlost ostala niekde v 90tych rokoch som zvedavý na omáčky Ďakujem
 15. Dobrý deň chcel by som sa spýtať že menil som paušal magenta 1 a mám problém že pred tým som mal tolko isto mobilných dát to je 1025 paušál M a zmenil som paušál troška nastali zmeny vo volaní.A teraz najpodstatnejšia vec pred tým som minul mobilné data rýchlost internetu sa spomalila ale teraz ked ich vyčerpám tak mi nejdu vobec odomna všetko. Ďakujem Baroš
 16. Dakujem za rady.... extender nefunguje , to som cez vikend vyskusal ako prve.... mozno som kupil slabsi , ale v strede medzi budovami ho neviem osadit, nieje kde .... nuz pokracujem dalej s riesenim ... daju sa na jednu adresu zriadit dve pripojenia ?
 17. Skôr, nejaký výpadok. Skúste cez tento link: https://www.telekom.sk/chytry-balik#sec-4 , ak vybehne okno Potrebujete poradiť? zadajte tam číslo a zavolajú Vám a doriešia objednávku za Vás:-)
 18. Prave som si skusal predlzit internet a telku cez web,ale je tam nejaka chyba.Pridem po vyber zariadenia a nech mam odkliknute aj najdrahsie sluzby(dokonca som skusil aj pevnu linku)tak sa nezobrazi vyber zariadenia...book ani pc Je to porucha,alebo zamer?
 19. prepoj to cez wifi.. ideálne nejaké vonkajšie ap plus jeden wifi router v krčme...
 20. Ak si nemenil heslo, tak 1234
 21. Dobrý deň - keď už sú v programovej ponuke aj erotické kanály LeoTV a EroXXX - aké sú k nim prístupové heslá. Ďakujem Frenek
 22. Si ma nejako predbehla folky, keď som písal odpoveď, ešte tu žiaden príspevok nebol:-)
 23. Áno, do dňa 28. 09. 2018 máš stále nárok na reklamáciu
 24. Dobrý deň, telefón som kúpila 28.09.2016 - takže teraz v piatok mu končí záruka - stíham ho ešte reklamovať? Ďakujem Boroš
 25. @folky ja viem, že Ty len v dobrom, ja zase nič v zlom 😉
 26. Tu nájdete celkom pekné popísané ako na to: https://www.telekom.sk/wiki/ostatne/moj-telekom#-4 Ak chcete vidieť aj výpisy hovorov musíte mať aktívnu Dohodu o elektronickej komunikácii.
 27. Tak buďto overené splnomocnenie, alebo s predchádzajúcim majiteľom navštíviš najbližšiu pobočku Telekom
 1. Nahrať ďalšie aktivity