Všetky aktivity

Tento tok sa automaticky aktualizuje   

 1. Yesterday
 2. Plan bol jar 2019, potom jun... uz je koniec jula a stale nic?
 3. samozremje z Telekomu ziadne riesenie stale neprichadza... skusal som tu apku, pada to, nefunkcne!!! urobte to konecne jednoducho cez web, ako to to bolo..
 4. @Tataracik Väčšinou oznaciš toho komu píšeš alebo od koho očakávaš odpoveď. Skôr si to daná osoba všimne a prípadne aj odpovie, na tom nie je nič zlé... Keď trošku pogoogliš alebo preletíš toto fórum s podobnou témou, tak veľmi rýchlo zistíš že je kvantum ľudí čo sa na to dotazuje a už vyše dva roky nás kŕmia vyjadrením: “Technológiu testujeme na nadnárodnej úrovni v rámci celej DeutscheTelekom Group, o spustení služby budeme informovať.” Realita je však taká že cela DTAG (DeutcheTelekom Group) v okolitych krajinách eSIM ponúka a podporuje. * V súvislosti s Telekomom stojí za zmienku fakt, že skupina oficiálne podporuje eSIM funkcionalitu v nových iPhonoch v (Telekom/T-Mobile) v Česku, Rakúsku, Chorvátsku, Maďarsku a samozrejme v Nemecku. Informuje o tom webová stránka Applu. * Avšak klasika, na Slovensku zdochol pes. Tu jedine oranžová konkurencia. Neviem či 4ka operátor to nespojazdní skôr ako Magentovci. Preto sa chcem opýtať kompetentných: Kedy bude oficiálne fungovať eSIM v Telekome aj na Slovensku, prosím? Vďaka za prípadnú odpoveď.
 5. A ešte otázka pre mojtelekom2016 my sme si kedy potykali???????
 6. Som zaregistrovaný v tej aplikácii Telekomu a mám aj uzatvorené zmluvy o elektronických službách. A aj tak to nefunguje. Tak načo to posielajú a otravujú s tym.....Na to kolko mám od Telekomu služieb, a za ktoré im platim by to mali aktivovať sami, V POSLEDNEJ DOBE NIESOM MOC SPOKOJNY S TELEKOMOM.....nakoľko stále im vypadáva signál ,,,,,pri spotrebe 80 % dat pošlú sms že ste spotrebovali toľko a toľko dať a už Vám znížia rýchlosť Internetu a pritom máte este 20% dať voľných, fakt že SKLAMANY.........
 7. Tak dobre, dnes som nahodil ten router, a akože... som prekvapený, a dobre som spravil Toto mi vyšlo prvýkrát keď router bol na obvyklom mieste kde bol aj ten starý Huawei, bolo to cez stenu, normálne ale už som sa obával, že zbytočne vyhodené peniaze za wifi adaptér a následne mesačne 0,49€ za to, že to ide tak isto, keďže cez mobil mi to nameralo krásnych 190Mb/s. Následne som posunul router o 2 metre a router nie je už cez stenu a zároveň je od adaptéra celkom ďaleko, a toto je výsledok: (z rezervou, keďže teraz som skúšal znova a bolo 177Mb/s, toto bol najvyšší test čo vyšiel) Takýto výsledok som vôbec nečakal, na wifi, a oplatilo sa, adaptér tento: https://www.datart.sk/tp-link-archer-t2u-nano-ac600-wifi-dual-band-usb-adapter-archer-t2u-nano.html za 14€ (super rozmery má, keď to porovnám so starším čo mám ASUS N14 kupoval som za 30€ ešte dávno) a poplatok mesačne 0,49€ je v pohode tiež.
 8. Blokuju ta preto, lebo pod každým prispevkon oznacis 20 ludi. Spravaj sa normalne a nikto ta blokovat nebude. A teraz este pridam k otazke na ktoru som ti uz moj názor napisal. Telekom je súkromná firma a ty si slobodný človek. Ak sa rozhodnú nepodporovat esim tak tvojich par prispevkov nic nedosiahne. Stale je tu vsak konkurencia. Tak kde je problem? Mas paušál? Vyckaj a potom mozes odist. Toto co robis je zbytocne.
 9. Ahoj Jamal2311, som sklamaný, že takéto otazky tu človek musí čitať, ak ti niečo nefunguje, tak to môže aj nemusí byť chyba Telekomu, tá možnosť aktivácie v aplikácii Telekom je zrozumiteľná a jasná, stačí sa len preklikať pár riadkami, no nato aby si sa preklikal, tak neviem ako ty,ale ja som zaregistrovaný v aplikácii pod účtom, ktorým sa aj prihlasujem na starnku Telekom, alebo stručne a jasne, aplikácia bude korektne fungovať ak máš s Telekom uzatvorenu zmluvu o elektronických službach. Takže skús sa najprv pozrieť na to podľa mojej rady, alebo ak to ani tak nebude fungovať , skus telefonickú podporu Telekom , no alebo ak máš blízko predajňu Telekom môžeš sa spýtať tam.Veľa šťastia
 10. @Marcel V jednoduchosti povedané... eSIM (embeded sim/electronická sim karta vstavaná v mobile/v smart hodinkách, a pod.) napr. iPhone XR/XS/XS MAX, Apple Watch, najnovší iPad Pro, Samsung Smart hodinky, a ďalšie... Proste už nejakú tu chvíľu sa vyrábajú “Dual SIM” telefóny kde je jedna SIM klasická fyzická karta a druha je eSIM elektronická “virtualna” SIM karta. Oranžový operátor to už podporuje, chcem vedieť kedy sa toho dočkáme v Telekome? PS: Admini staršie témy s touto otázkou uzatvárajú a nie je možné už prispievať v existujúcej téme a položiť otázku, preto sa tu zakladajú nové témy, poprípade blokujú ľudí, a odstraňujú príspevky na tému eSIM! Nepochopiteľná arogancia!
 11. Posielate mi stále oznamenia že si môžem aktivovať volne data do konca mesiaca Júla cez aplikáciu Telekom, a keď to skúšam tak to nefunguje, načo mi to potom ako spoločnosť Telekom posielate keď to nefunguje... nakoľko vám ako spoločnosti platím za viac služieb ktoré využívam by ste to mali aktivovat automaticky...som veľmi sklamaný z vašich služieb.....
 12. Posielate mi stále oznamenia že si môžem aktivovať volne data do konca mesiaca Júla cez aplikáciu Telekom, a keď to skúšam tak to nefunguje, načo mi to potom ako spoločnosť Telekom posielate keď to nefunguje... nakoľko vám ako spoločnosti platím za viac služieb ktoré využívam by ste to mali aktivovat automaticky...som veľmi sklamaný z vašich služieb.....
 13. Posielate mi stále oznamenia že si môžem aktivovať volne data do konca mesiaca Júla cez aplikáciu Telekom, a keď to skúšam tak to nefunguje, načo mi to potom ako spoločnosť Telekom posielate keď to nefunguje... nakoľko vám ako spoločnosti platím za viac služieb ktoré využívam by ste to mali aktivovat automaticky...som veľmi sklamaný z vašich služieb.....
 14. A k čomu to je dobre? Ešte to nik poriadne neobhájil.... Podľa mňa totálna zbytočnosť. A skúste pohľadať iné témy, ktoré sa tu zakladajú za účelom tejto istej otázky.
 15. podľa mňa nie, magiobox musí byť napojený priamo na ten zázračný telekom router cez switch by to tiež mohlo ísť ale to si nepomôžeš, raz som sa spýtal ako nastaviť vlastný router no nedočkal som sa rozumnej odpovede a nebolo ani garantované že to pôjde spolahlivo
 16. Dobrý deň, Chcem sa opýtať: >>> Kedy bude dostupná eSIM aj v TELEKOME? <<< Mám iPhone XR/XS s podporou > eSIM < (tzv. “duál SIM”) a rád by som túto funkciu využil v Telekome. Všimol som si že Oranžový operátor už má eSIM v ponuke. Samozrejme aj oficiálnu certifikáciu pre eSIM od Apple, zatiaľ ako jediný operátor na Slovensku. Kedy sa môžme dočkať tejto fičúrky v Telekome? Či mám radšej prestúpiť ku Oranžovej konkurencii? Magenta 4ever ✌️ Ďakujem za odpoveď.
 17. dostupnost si viete overit tu: https://www.telekom.sk/wiki/mapa-pokrytia a internet sa siri radiovymi vlnami, to ze jeden koniec dediny ma signal a druhy nie je uplne normalne vzhladom na to, ako sa vlny siria eterom.
 18. Dobrí deň vám prajem. Chcel by som sa opýtať ako je možné že v mojej obci je na jednej strane 4G internet a na druhej strane kde bývam ja je nedostupný. Názov obce je Jablonica. Velmi ma ta hnevá pretože nedokážem s mojim internetom robiť takmer nič. Nevyznám sa na stránke telekomu a nevedel som na koho sa obrátiť preto to píšem sem na forum a bol by som rad za odpoved v pripade kde sa mam obratiť.
 19. Dobrý deň, na mobilnom telefóne Alcatel 2051x sa nám nedajú odosielať SMS správy, prísť prídu aj volania sú v poriadku či volané alebo prichádzajúce, len s tými SMS správami máme problém, vedeli by ste nám niekto poradiť v čom može byť zádrhel? Ďakujeme, s pozdravom Bronislava
 20. Takto ti nik nič nepošle. Prihlás sa na Môj Telekom a stiahni si elektronický výpis hovorov. Prípadne vo faktúre vidíš položky naviac, ako je napr. audiotexové služby apod. príp. položky nepodliehajúce DPH.
 21. Žiadam si zaslať mailom, za čo konkrétne ste mi naúčtovali mesačný poplatok za posledné fakturačné obdobie.
 22. cez switch v pohode, router zalezi na konfiguracii
 23. Dobrý deň Nedávno u nás menili technológiu a je možný prenos TV aj po kábli. Doteraz sme mali mágio cez satelit. Mojou otázkou je, či je potrebné mať tv napojenú na hlavný router (cez sieťový kábel s koncovkou RJ45)? alebo stačí ak bude napojená na sekundárny router či switch v rámci siete?
 24. Minulý týždeň
 25. ID som v zmluve nenašiel, ale poslali mi ho na ine čislo, prehliadol som, že sa da odoslať na ine čislo, ale spotreba sa da zistiť aj na tel. 12350 1a 3 , tak to mi celkom stači
 26. SMS brana bola pred nejakym casom zrusena. Vid tema:
 27. GSM pracuje na viacerých frekvenciách. V Európe sú vyčlenené pásma 900 MHz a 1 800 MHz. V USAa Kanade sa používajú na GSM frekvencie 850 MHz a 1 900 MHz. lte je úplne ine, 3G by sa malo zhodovať.
 1. Nahrať ďalšie aktivity