Všetky aktivity

Tento tok sa automaticky aktualizuje   

1. Za poslednú hodinu
  2. pochybujem, tie opozdenia su rozne na satelite, terestriali, kablovke... nakolko ten signal prechadza inymi cestami a spracuvava a na roznych urovniach a pri magio go, ktore ide "nespolahlivou cestou internetu" je urcite pouzity buffer ktory sposobuje dalsie opozdenie. viem si predstavit, ze to je problem pri sportovych prenosoch ked sused krici gol a ja to vidim o 30 sekund ale tak to je, nevyhoda pouzitej technologie.
  3. Dnes
  4. Pre paušály ANO sa už neuplatňuje zľava na paušál, za ANO XL bude cena 40 eur, ale v Magente získaš dáta navyše ( pri ANO XL je štandardne 20 GB a v Magente budeš mať 30 GB dát). Ak Ti už skončila viazanosť tak môžeš uvažovať aj o ANO L za 30 eur tam je v Magente 15 GB dát.
  5. Práve tá zmena na paušál mohla byť dôvodom, že Ti to nefungovalo, nevolala si poruchy na 0800 123 777? číslo by malo byť aktívne do 48 hodín od podpísania zmlúv kuriérovi ( ale myslím, že to rátajú len na pracovné dni).
  6. dobry den chcem sa opytat ked prejdem z happy xl na ano nezmeni sa mi mesacny poplatok ked vyuzivam zlavu magenta 1 a teraz platim happy xl 31.99e po zlave a ci v ano xl nebudem platit plnu sumu za odpoved vopred dakujem
  7. sms

Nemáš to zablokované? zavolaj na 0800 123 456 nech Ti to overia.
  8. Dobrý deň je to rovnaké marketing@telekom.sk a coverage@telekom.sk teda či to je to isté?
  9. Yesterday
  10. Dobrý deň. Všimol som si, že Magio GO (cez magio go set-top box ale aj cez web) je oproti klasickému Mágiu (cez optiku alebo DSL) opozdené zhruba o 30 sekúnd. Budete niekedy riešiť opozdenie Magia Go? Ďakujem
  11. Mám ÁNO L. 10GB je určite prijateľné a mne bohate stačí. V práci a doma mám wifi, tak nie je o čom. Ale sú ľudia, pre ktorých je aj 300GB málo.
  12. dakujem za odpovede , ustredna je presne 94m+- dnes som si to odkrokoval
  13. Tak určite zlepšenie nastalo od paušálu Áno L a vyššie,kde je 10GB dát... Čo je,už prijateľné na dnešnú dobu ( podľa mňa). Paušál Áno L za štandardnú cenu je stejne predražený... Aktuálne mám Happy L 3GB dát +1 GB dát za odporučenie zákazníka =4GB dát platím 19€ s DPH samozrejme ( retenčná ponuka). Pre mňa 4GB dát je na hranici subnormy... Menej by som, už nechcel. Aký máš paušál aktuálne a za koľko?
  14. Ja verím, že skôr či neskôr Telekom, ale aj ostatní operátori prekopú tieto paušály, kde je pár giga za pár desiatok eur. Aj keď oproti Happy paušálom je to už omnoho lepšie. Slováci chcú dáta veľa, veľa, veľa... 🤑
  15. A to bude za super zvýhodnenú cenu 👍👍👍😂.. Viazanosť 2 roky,samozrejme,že bez dotovaného smartfónu..😀.
  16. Cez retenčné za 99,99€ s DPH. 🙉😆
  17. sms

Sms ohľadom čoho🤔 Treba napísať aj otázku.
  18. Vlastne máš pravdu... Keď pýtajú za Áno L ( 30€s DPH myslím štandardnú cenu). Potom koľko by pýtali za paušál podobný novému operátorovi?! Názov operátora nemôžem povedať kvôli reklame 😂😂😂. Tak za neobmedzený dátový paušál koľko by pýtal Telekom?!!😂 199,00€s DPH samozrejme bez telefónu 😂.
  19. Ani makové... 🤣
  20. https://forum.telekom.sk/topic/18562-ako-zrusim-ucet-na-telekom-fore/
  21. To by som aj ja rád vedel, kedže len pred 2 týždnami mi bola novo zapojena optika a mam mat internet XL + 1Gbit sluzba a namerana rychlost dneska 50/80Mbit/s.Musim povedat ze aj u mna to takto funguje, cez den ide ako ma a ku veceru je to 3 nasobne pomalsie.
  22. Plánuje Telekom nové paušály podobne,ako 4-ka? Také,ktoré sú skôr zamerané na dáta,ako na neobmedzené hovory. Dnes nieje doba tlačítkovych telefónov,ale dotykových a tie sú zamerané na dáta.. Chcelo by to inováciu. Áno paušály nie sú práve orechové...
  23. sms

Dobrý večer!Nedostávam sms od operátora.
  24. A kto ti povedal že v každej dedine je optika pokiaľ ja viem tak v dedinách je internet vzduchom a s nejakou anténou na streche alebo telefónnym pripojením ADSL alebo VDSL v Bratislave už je toho dosť je načase pokryť aj malé dediny kde nie je spojenie so svetom
  25. Pozdravujem Vás Chcel by som sa opýtať má v posledných dňoch telekom nejaké poruchy alebo plánované servisné údžby? Lebo už druhý deň mi ide pomalo internet a to hlavne vo večerných hodinách. Od tej 17:00 do 1:00. Cez deň namerané 55/7 a večer 11/7. Mám balík XL čo je 80/8 ale reálne mám tých 50/7. Má alebo mal niekto podobný problém a ako to vyriešil? Skúšal som reset routera aj ovládačov sieťového adaptéru ale nič.
  26. viac ti kabel nepretlaci..vyzera ze mas zarusenu linku, vela hra ulohu aj prierez vodica
  27. Ako zruším registráciu v môj telekom ?? Ale online cez PC.. dakujem
  28. Si si na 100% isty tou ustrednou? Tvoj ultm hovori o väcsej vzdialenosti. Celkom dost väcsej by som povedal. 20dB je urcite cez 1 kilometer., alebo brutalne zle kable. A preco ti ide max 48/5 z toho vyplyva. Pozri sa na downstream noise margin, mas tam 6.7dB. Inymi slovami, na hrane mas uz tu rychlost ktoru mas, rychlejsie ti to nepojde, lebo by to bolo nestabilne. 6.7dB je hodnota, ktora ta deli od "signalu" a "sumu". Telekom myslim dava ako minimalnu hodnotu pre spojenie 6dB. Pod 6dB uz moze internet nahodne vypadavat a to asi nechces. Ak to nedava 6dB tak sa znizuje rychlost. Plati cim nizsia rychlost tym väcsi margin. Jednoducho 80/8 ti tato linka neda ani nahodou.
  1. Nahrať ďalšie aktivity