Všetky aktivity

Tento tok sa automaticky aktualizuje   

1. Yesterday
  2. Milá Lucka zial nefunguje to nijak. Čiže je to už vybavené tak že toto zariadenie odovzdám a pošlú mi nové. Ďakujem
  3. Ahoj @Capak84 myslím, že všetky informácie nájdeš prehľadne na našom webe. Ak ti nejde login, môžeš si vyžiadať nový. Kopírujem z nášho webu: "Magio GO máte zadarmo, ak máte zriadenú Magio televíziu M, L alebo XL (cez kábel alebo satelit). Pre jeho aktiváciu si vyžiadajte prihlasovacie údaje k účtu Magio GO v ktoromkoľvek Telekom centre alebo na našej zákazníckej linke 0800 123 456. Prihlasovacie údaje vám odošleme formou SMS alebo e-mailom na vašu kontaktnú e-mailovú adresu." Viac nájdeš na https://www.telekom.sk/televizia/magio-go pekný deň Lucka
  4. Dobrý deň, Chcem sa opýtať na termín možného pripojenia na optiku v Nitre, mestská časť Kynek, ulica Nad Hrabinou . V zemi máme položené optické chráničky a pravdepodobne už zafúknuté aj optické káble po najbližšiu rozvodnú skrinku na ulici. Na začiatku realizácie nám bol oznámený termín možného pripojenia na konci leta tohto roku. Je tento termín reálny? Ďakujem
  5. bump
  6. zdravim, mam problem ze v boxe magio go je prednastaveny login a je nespravny. cisto teoreticky, ak sa to nastavenie zadavalo nejakym sposobom, neda sa aj tym istym sposobom zmenit???? kedze mi nfunguje uz iba 3 programy rtvs a malo by mi fingovat takmer vsetko co mam predplatene v magio tv xl
  7. Dalšia zaujímavá informácia o optike na elektrických stlpoch, pre distribučku je optimálne ak obec ktorú pripájajú na optiku má aspoň 200 domácností. Je veľa obcí ktoré majú nad 200 domácností a optika sa tam doteraz neplánovala, Telekom o to nemal doteraz záujem. Napr. moja obec má cez 600 domácností, z nich takmer všetky majú internet, väčšina VDSL / DSL, malá časť (väčšinou dochodcovia) má Wifi od lokalneho poskytovatela. https://zive.aktuality.sk/clanok/7he10lq/distribucka-na-vychode-ideme-aj-do-lokalit-kde-ma-optiku-telekom-nadzemna-siet-je-spolahliva/
  8. Tu nájdeš info, ako ho vieš získať https://www.telekom.sk/wiki/volania/odblokovanie-sim-karty
  9. Ahoj @PavelS75, Nasadenie VoWiFi v budúcnosti nevylučujeme, ale termín uvedenia služby zatiaľ nebol stanovený. Pekný deň Terka
  10. Ahojte, chcem sa len opýtať, že čo sa stalo s touto stanicou? Z ničoho nič mi prestala ísť, EPG ide, je len čierny obraz bez zvuku, žiadna hláška nie je o nezaplatení či nefunkčnosti. Mám Magio box od Telekomu, skúšal som aj nanovo preskenovať stanice, nepomohlo to. Volal som aj na zákaznícku linku, tam mi povedal, že stanica ktorá je na 88 pozícií mu ide, vraj akú mám kvalitu a silu signálu. V signáli to nebude, nakoľko som pozíciu 12,015 H 30000 3/4 vyskúšal v inom prijímači a tam je signál 95/95-100. Kartu nemám kde odskúšať v inom prijímači, nakoľko je asi karta spárovaná len s Magio prijímačom. Má niekto podobný problém? Alebo ako by to bolo možné vyriešiť? Ďakujem.
  11. Dobrý den mam zablokovu sim kartu a pyta puk kod a neviem ho ako sa da zistit?dakujem janči
  12. Dakujem za preverenie, takze je nacase skoncit s Vasimi sluzbami, tymto ste mi ulahcili vyber. Este raz vdaka. JP
  13. Minulý týždeň
  14. Dobrý deň dostal som Magio go benefit zadarmo a nerada aktivovať ako ďalej ďakujem
  15. Dobry den, v obci Drahovce 922 41, by sa mala coskoro robit kanalizacia , nieco sa spominalo aj o zakopani optickeho kablu. Zevraj Telekom sa sam ponukol kedze asi kvalita metalickych kablov je uz velmi zla. Chcem sa spytat ako to dopadlo ci sa ten kabel bude naisto davat. Viete mi to potvrdit? Mam teraz VDSL 40Mb mal by som zaujem zvysit profil no neviem ci mam pockat na optiku, lebo neviem ako je to z viazanostou pri uprave profilu ci sa znova pocita 2 roky od zmeny. Vopred dakujem za odpoved.
  16. Ďakujem za odpoveď. Už som zvažoval aj nad touto metódou. Ale nespĺňam podmienky a bonusy
  17. Dobrý deň, keďže minulý rok bol optika zavedená v obci Bystré, plánujete zaviesť optiku aj do obce Hermanovce nad Topľou? Momentálne tu je iba starý a nestabilný ADSL internet. Ďakujem
  18. Skúste napísať na aplikacia@telekom.sk budú Vám vedieť poradiť ohľadne Magio Go
  19. Ahoj @tarcsita, aktuálne máme v ponuke aj televízor s menšou uhlopriečkou. Bližšie informácie o ňom a objednať si ho vieš cez túto stránku: https://eshop.telekom.sk/category/all-devices/list/product_listing/product/Samsung-UE50TU7092UXXH?variantId=HW3078&tariffId=RP1140&filter%5B%5D=filter.device_category%5B%5D%3DTV+a+kamery&agreementId=agreement24&instalmentId=24&deviceList=device+%2B+tariff+list+section
  20. Ahoj @Claudia-Csaba, v prípade, ak chceš pozerať nahrané programy aj na ďalších boxoch zavolaj na našu zákaznícku linku 0800 123 456, kolegovia Ti doaktivujú doplnkovú službu ( Nahrávanie na ďalší Magio Box ), ktorá Ti to umožní.
  21. Ahoj @amancius, pokiaľ máš paušál vieš si vytvoriť skupinu Magenta 1 aj Ty. Bližšie informácie o tom si vieš pozrieť na stránke: https://www.telekom.sk/magenta1/#sec-8
  22. Dobrý deň, došlo k zmene termínu, aktuálne platný je 30.06.2021.
  23. Dobrý deň, preverím.
  24. Mesto tieto poplatky znížilo , ďakujem pekne.
  25. Dobrý deň, je tam nové VDSL, optika nie je plánovaná.
  26. Dobrý deň, je tam nové VDSL, aktuálne nie je optika plánovaná.
  27. Preposielam odpoveď v plnom znení: momentálne čakáme na vyjadrenie mesta ohľadne neštandardných požiadaviek na úhradu
  1. Nahrať ďalšie aktivity