Všetky aktivity

Tento tok sa automaticky aktualizuje   

1. Za poslednú hodinu
  2. vdaka
  3. Dnes
  4. Ahoj. Ma niekto problém s aktiváciou deezer? Ja som si službu aktivoval. Email s inštrukciami mi prišiel a keď si chcem aktivovať aplikáciu tak kód na aktiváciu aplikácie mi vôbec nepríde. Neviem si to aktivovať. Ma s tým niekto problém?
  5. Stačí to spísať sem: https://www.telekom.sk/kontakt/napiste-nam, ak by došlo k naúčtovaniu poplatku, na základe žiadosti Vám ho vrátia.
  6. Co potom s tým ak to bude naúčtované vo faktúre? Reklamovať?
  7. Yesterday
  8. Čiže záver je aký? Volám na zákaznícku linku (123456) a žiadam o pridelenie Verejnej dynamickej IP adresy ? Lebo teraz je aká? Neverejná? Čiže preto sa nedostanem "z vonku" na router? A posledná vec. Čiže mesiac dozadu keď to fungovalo bola aká? Verejná (budeme sa baviť stále o dynamickej...) ? Zmenili niečo a ja mám teraz volať a žiadať znovu verejnú? Ta nech mi idú do pipky už... "stagee" dik, že si volal. No skúsim i ja. Zatial ďakujem.
  9. pricinu nehladaj nikde ak mas M t.j. 10 mbit tak istu sirku pasma vyuziva aj IPTV ktora si berie 3 až 6 mbitov v zavislosti od sledovneho kanala HD alebo SD alebo nahravaniaak mas box s HDD a ping ovplyvnuje viac faktorov napr aj kvalita vedenia
  10. VDSL, v podstate mám všetko na kábel aj TV
  11. To ked vidim tak mi az do smiechu telefony ktore uvadzaju tak stoja tak za p.... ziadna slava obycajne zakladne telefony a nic poriadne na vyber a pri dakom strede kde su k comu take je tu jedine xiaomi 9pro a huawei P30lite a pekne draha palka za P40pro tu si pekne nauctovali akonataciu. A to nehovorim o dakej zlave na zariadenie zvysili sa tak mozna akontacie s toho vam odrataju 30e co vas vybrany tel sa pekne predrazi ten isty tel kupim pomaly o 50-70e lacnejsie v kamennej predajni pred Tcom centre
  12. Mozem vediet ze ked si damm tel s pausalom do kosika mi vyrataju platbu 25e mesacne a po potvrdeni mi uz skoci na 30e mesacne. Ked dali vianocnu akciu tak tu mohli dat viac telefonov na vyber nie dake susti jedine dva rozumne tel maju na vyber okrem iphone
  13. Ahojte, @jaroslav.miko po menšej odmlke sme vrátili do portfólia túto značku a ich najnovší hi-end OnePlus 8T. Tento nadupaný model so štyrmi fotoaparátmi máme v modrej farbe za tieto ceny: https://www.telekom.sk/mob/objednavka/-/scenario/e-shop/pre-vas-pausaly/zariadenia/oneplus_8t príjemný deň Lucka
  14. @xeromax, veď ti to napísal admin Fóra to Ti nestačí?
  15. Optika je plánovaná, termín realizácie je nad 100 dní, bližší termín aktuálne nie je možné určiť.
  16. Napíš si požiadavku https://www.telekom.sk/kontakt/napiste-nam/, ak máš doklad o úhrade pripoj to, aby to vedeli správne spárovať. Skús požiadať aj o odpustenie sumy za upomienku, ak sa to stalo prvý krát možno Ti vyhovejú.
  17. preco mi potom zamestnanec telekomu tvrdil ze tam poplatok je aj ked som sa ho to vyslovene spytal ci nieje zmena na verejnu dynamicku adresu zdarma, druhy krat mi povedal ze zmena na verejnu dynamicku ip je uctovana poplatkom 3,95€, staticka verejna adresa je fakturovana mesacne. Moze mi to teda niekto z telekomu preverit ako to je? Jedna sa o opticke pripojenie v Banskej Bystrici
  18. Pri pevnom internete (či už je to prostredníctvom metaliky alebo optiky) sa za Neverejnú dynamickú IP adresa a Verejnú dynamickú IP adresa neplatí žiaden poplatok (ani za zmenu). Je spoplatnená iba Verejná statická IP adresa (tu je mesačný alebo polročný poplatok). Aktivačný poplatok za Verejnú dynamickú IP adresu v sume 3,95€ je iba pri Magio Internete vzduchom.
  19. Do trvalého príkazu som chybne uviedla číslo adresáta a tak po čase mi prišla upomienka hoci platba bola z môjho účtu zrealizovaná. Ako mám ďalej postupovať? Bohužiaľ telefonicky sa neviem spojiť s operátorom ani na čísle 123456 ani na 12313 už dva dni.
  20. Určite vyplň si objednávku cez web a získaš aj web zľavu a teraz už aj vernostnú. https://www.telekom.sk/volania/pausal, alebo zavolaj na linku 0800 123 456.
  21. Ono asi záleží aj k akej službe je to objednané, ja mám verejnú dynamickú a žiadny poplatok som neplatila - internet na optike.
  22. Netušil som, že práve na tomto fóre sa mažú slušne napísané príspevky, kt. nechvália operátora za konkrétne nedostatky. Dokonca vo viacerých vláknach naraz
  23. tiez som sa ho na to pytal na zaklade tvojej odpovede, ci to nieje zadarmo, povedal ze pri statickej je mesacny poplatok, pri dynamickej jednorazovy
  24. Tak na ten ma neupozornili, a budem si teda kontrolovat fakturu. Vdaka za info. Ak to tam bude, budem to reklamovat.
  25. Tak som uz volal aj ja, poziadavka na zmenu IP na verejnu dynamicku zadana, jednorazovy poplatok 3,95€
  26. Nie, firmware routra to neumoznuje.
  27. Dobrý deň prajem, začiatkom novembra mi končí starý paušál, rád by som si kúpil nový paušáu T Dáta 17, v skupine Magenta1 ako aj mobil Samsung X cover 4s s využití, všetkých zliav /vernostná aj on line nákup/ je to možné?
  28. Nevydrzal som to, kontaktoval techgroup@telekom.sk a po case dostal odpoved, ze menili profily IPciek, treba si zavolat na zakaznicku linku a zmenit IPcku na dynamicku verejnu (zadarmo) alebo staticku verejnu (za peniaze). U mna uz teda chodi. Snad pomoze. Good luck
  1. Nahrať ďalšie aktivity