Všetky aktivity

Tento tok sa automaticky aktualizuje   

1. Dnes
  2. Dost pravdepodobne si to pichol do portu podporucu len rychlost 100.
  3. Myslím že rádio veľa ľudí nepoužíva na TV a nebudú sa tým zaoberať. Ale určite by to tam mohli pridať.
  4. Dobrý den prajem. Zriadil som si u vás magio internet aj s tv , 600/60 pri inštalácií technikom bol umiestnený router veľmi nešťastne a to do stupačky bytu , tam je ukončený optický kabel ( prívod ) , ked som sa pýtal či je to v poriadku povedal že inej možnosti niet. Samozrejme wifi signál nulový v celej časti bytu. Rozvod kablov FTP je po celom byte. foto stupacky 1. Dokupil som router TP-Link Archer C6 aby som ho pripojil a vytvoril lepšiu wifi v obývacej izbe !! 2. Hlavný router pripojený z portu lan do portu lan na novom routry , 3. magio je pripojene cez ethernet kabel priamo z hlavneho routra. 4. acess point bol uspesne vytvorený routre bezproblémovo komunikuju ale rychlost limituje len na 100 Mbps , viete mi poradiť prečo alebo čo som spravil zle ? Hlavný router od telekomu SAGEMCOM CS50001 vraj premiový router.
  5. Dobrý ďen, chcel by som sa spýtať, či je na ulici Farebná optický internet. Ďakujem za odpoveď.
  6. Internet profily sa vrátili včerajším dňom na pôvodné hodnoty... Len, aby ste zaregistrovali a zahrnuli aj túto zmenu.
  7. Len dávam do pozornosti problém, ktorý pretrvával u mňa posledné dni a zistil som, že sa mi stratil po aktualizácii Androd-u MMS APN nastavenie. Nakoniec na linke 0800 123 777 som zistil, že pri default nastavení sa akoby stratí MMS APN a nechodia korektne MMS správy len cez APN Internet. Preto ak niekto eviduje problém s odosielaním MMS, nezabudnite si nastaviť a skontrolovať, či sa vám nestratil APN MMS prístupový bod.... Nastavenie nájdete tu https://www.telekom.sk/wiki/volania/mms
  8. Make sure you have everething set it correctly. Or try other free DNS servers https://www.techradar.com/news/best-dns-server
  9. Dobrý deň. Neuvažuje pri počúvaní rádia cez MagioTV zobrazovať aj informácie o práve hranej skladbe / relácii? ... Niečo ako RDS + Rádio Text .. Momentálne sa zobrazuje iba čierna obrazovka. Ďakujem
  10. Dobrý deň, technik zavedie prípojku, buď podzemne od chráničky alebo vzduchom zo stĺpa. Zariadenia zapája buď technik, alebo si objednáte samoinštaláciu a koncové zariadenia si pripojíte sami.
  11. Dobrý deň, zatiaľ termín nevidím, preverím to a dám vedieť.
  12. Dobrý deň, aktuálne nevidím v dohľadnej dobe spustenie optiky v tejto lokalite. Preverím to u kompetentných a dám vedieť.
  13. Yesterday
  14. Dobrý deň, chcel by som sa spýtať na optiku Žilina časť Bánová a ulica Riečna 81. Bude sa optika realizovať? Ak áno kedy? V máji 2019 sa podpisoval súhlas k u,iestneniu a zhotoveniu súčasti komunikačnej siete. ďakujem
  15. Prevod čísla na druhého zákazníka je možný online Splnomocnenie musí byť notársky overené. https://forum.telekom.sk/topic/21279-prepis-cisla/
  16. Zdravím, chcem sa spýtať, či je možný prepis čísla len so splnomocnením alebo tam musia byť obe osoby?
  17. mesto? popisné číslo?
  18. @lukaskurti22 termíny vopred nezverejňujeme, priebežne sleduj našu stránku.
  19. Dobrý deň. @T-Lubos mohol by som sa Vás spýtať že približne kedy by ste zaradili tie cenovo dostupné zariadenia (napr. ten Oneplus Nord) do vašej ponuky? Nejak mi to neponáhľa ale len som sa chcel spýtať. Ďakujem a budem vďačný za odpoveď :-)
  20. Tak už to znovu funguje 940/100 zhruba pol hodiny čo som dopísal posledný príspevok. Ďakujem Dodatok, nepotrebujem Giga download ale obstojný upload, tak keby bol program 1:1, 300/300, 500/500 s radosťou préjdem naň. Giga som zriadovaľ len kvôli uploadu ktorý bol a ešte je zbytočne v nepomere k downloadu, a priestor pre zvýšenie tam je, ale aj tak ďakujem za službu Telekom
  21. Ďakujem Toto mi nevedeli povedať ani na zákazníckej linke . Neviem prečo.
  22. Zdravím chcem sa informovať ako to vypadá s výstavbou optických prípojok k domom na Látečkovej ulici. Vďaka.
  23. zostupne nie je pokuta, len poplatok 9,90€, ale často aj prechod zostupne je bezplatný
  24. áno, noví zákazníci musia platiť zábezpeku, resp. dokázať že budú schopní splácať zariadenie s paušálom.
  25. Dobrý deň, áno, port TEL 2 je pre druhé číslo pevnej linky.
  26. Mám otázku ohľadom pevnej linky na DSL (VDSL2+) technológií. Mám KZ (koncové zariadenie): Wi-Fi router od Telekomu Sercom Speedport Plus 2.4GHz aj 5GHz a jedná sa o pevnú linku, keď kábel RJ 11 prepojím do portu TEL 2, tak sa nedás nej volať iba s TEL 1. TEL 2, nie je hluchý, ale je to asi obsadzovací tón. Nie je to pre iné číslo pevnej linky? Teda iná faktúra za pevnú linku? My máme bohužiaľ iba jedno číslo na pevnúlinku. Však to v domácnosti stačí. Ide mi hlavne o to či má byť TEL 2 port pre druhé číslo ak áno, tak to ani riešiť nejdem. Stačí TEL 1. Ďakujem za všetky drobné rady.
  27. Minulý týždeň
  28. Toto je verejné f=orum, tu sa nebavíte s telekom. A ak poznáte princíp padajúceho **piip**, tak viete, že nie zamestnanci myslia na šéfové vačky, ale šéf myslí na svoje a zamestnanci len musia skákať ako on píska.
  1. Nahrať ďalšie aktivity