Všetky aktivity

Tento tok sa automaticky aktualizuje   

1. Za poslednú hodinu
  2. Dnes
  3. Yesterday
  4. Pekny den, V obci kde mame chalupu sa planuje vystavba optickej siete. Vie mi niekto povedat ci pod pojmom FTTH sa rozumie pripojenie priamo do domu? Dom mame od ulice asi 20m. Pytam sa z dovodu nakolko nasim znamym odmietli potiahnut kabel priamo do domu v mestskej casti Kosic (Saca) aj ked je dom cca 2m od ulice s tym ze si maju chranicku a rozvod po dome tahat sami. Comu nie celkom rozumiem nakolko vdsl internet zaviest priamo do domu problem nebol. Vdaka
  5. platim max € dva roky za internet ,mi siel na 60% co garantovali 100 na 10 po vyprsani zmluvy ide zrazu normalne . su to **piip** vedia co robia a teraz furt otravuju telefonatmi aby som predlzil zmluvu **piip** su to **piip** NANICH IDEM KU KONKURENCII
  6. o com chces diskutovat bude to podobne ako cez telefonne linky nic viac nic menej
  7. ok som zmätený pardon
  8. Živé.sk informovalo, že Slovak Telekom a Orange sa dohodli na spolupráci pri zdieľaní optiky: https://zive.aktuality.sk/clanok/149909/orange-potvrdil-ze-bude-s-telekomom-zdielat-optiku/. (Doteraz využíval iba Orange siete Telekomu, teraz to bude aj naopak.) Vyzerá to zaujímavo. Ešte som zvedavý na cenník, rýchlostné profily (vrátane firemných) a prípadné (snáď žiadne) obmedzenia. A taktiež by mohla byť dobrá otázka, aký bude postup v prípade, že aktuálne je v bytovke optika od Orange-u a Telekom plánoval dobudovať svoju v apríli 2021. Bude sa to vôbec dobudovávať? A ak áno, čo by bolo so zákazníkmi Telekomu, ktorí si dajú Magio cez Orange optiku po dostavbe vlastnej (Telekomáckej) optiky? Boli by neskôr títo zákazníci migrovaní na optiku od Telekomu? Ak máte niekto k tomuto viac informácií, poučte ma Keďže ide zatiaľ o značne interné záležitosti, veľa overených informácií neočakávam, a preto môže toto vlákno slúžiť aj na diskusiu o tejto téme.
  9. prevod jednotiek kamos nabuduce nastuduj .. je to to iste 6 Mbit je priblizne 750-800 kb/s
  10. Dobrý deň, preverím a dám vedieť.
  11. Dobrý deň, Preverím to s kompetentnými a dám vedieť.
  12. Dobrý deň, lokalitu dám preveriť a budem Vás informovať.
  13. Dobrý deň, v zozname plánovaných lokalít táto obec evidovaná nie je. Pošlem to na preverenie a dám Vám vedieť.
  14. Televízor SMART LED, 139cm, 4K Ultra HD .Bude či nie.Dakujem.
  15. Televízor SMART LED, 139cm, 4K Ultra HD
  16. Dobrý deň chcel by som sa spýtať či sa plánuje zaviesť optika v obci Tisovec ulica Hviezdoslavova 401. Mám tu len DSL internet a ten je za tú cenu strašne pomalý. Ďakujem
  17. Ďakujem za odpoveď ale chcem sa ešte spýtať že či je normálne pri rýchlosti 6mbs aby mi to realne stahovalo 800kbs ?
  18. Zdravim, preniesol som si cislo od konkurencie tak trochu "narychlo" popri tom, ako som si zriadoval internet a televiziu u jedneho z "agentov" od telekomu. Bolo mi povedane, ze si do 6 mesiacov mozem k pausalu vybrat aj zariadenie (co mi prislo logicke, kedze som sa zaviazal na 24 mes. a neziskal som na oplatku ziadnu "vyhodu" pri podpise zmluvy). Cez chat mi ale bolo povedane naopak, ze si mozem viazanost predlzit. ale az po 6 mesiacoch, tj niekedy v 5/2021 a vtedy zobrat zariadenie. Teraz by som za predlzenie viazanosti platil dokonca pokutu. Ako je to teda? Lebo pride mi to vsetko len nie logicke
  19. +40 je rumunsko a +49 je nemecko. len či náhodou to nemôže byť niekto z rodiny aj vzdialenejšej napríklad. asi mesiac vzad sa riešilo niečo podobné a dopracovali sme sa tu ku tomu, že telekom nemôže blokovať tieto čísla, respektíve nerobí to. takže ak to ide na pevnú linku, treba zohnať takú, ktorá podporuje tzv. blacklist, respektíve zoznam blokovaných čísel a zablokovať ich aby na dané zariadenie sa nemohli dovolať. V každom prípade podvodné hovory zo zahraničia chodia každoročne, ale ustil by som sa, že to je niečo také pred nahlásením telekomu. v prípade, že bude mať veľa takýchto nahlásení, tak podobné čísla blokuje globálne na celej sieti. teda aspoň par krát to spravil čo viem.
  20. nam prezvana take 004074122935,a este plus cca 3-4 nezname,tiez 0040,0049..Uz mam nervy z toho
  21. V decembri s Telekomom budete dátovať do nekonečna! Teší nás, že pre všetkých zákazníkov s paušálom darujeme v predvianočnom čase veľký balík až 15 GB dát zdarma 😊 Rovnaký balík 15 GB dostane každý zákazník, či využíva menší program ako napríklad ÁNO S alebo Základ 11 alebo aj niektorý z vyšších programov. Balíček si aktivujete priamo v našej Telekom aplikácii do 31. decembra 2020. Pozor! Dáta v darčeku budú platiť do 31. decembra 23:59, neminuté dáta prepadnú. Výhodou je aj to, že najprv sa vám budú míňať dáta z darčeka, až potom štandardné dáta z vášho paušálu. Dozdátovania, priatelia 😉 Lucka
  22. Dobrý deň, Rád by som sa informoval, či Telekom plánuje v dohľadnej zaviesť optické pripojenie v lokalite Pečovská Nová Ves, konkrétne Jabloňová ulica. Momentálne som pripojený prostredníctvom VDSL, pomaly mi končí viazanosť a ja zvažujem možnosti. Optické pripojenie v našej obci poskytuje zatiaľ iba jediná , lokálna firma, ale nedokážem nájsť žiadnu referenciu na kvalitu poskytovaných služieb pre zákazníkov, pripojených touto technológiou. S optikou od Telekomu som mal v minulosti len dobré skúsenosti, preto ma zaujíma , či sa vôbec niečo plánuje, a ak, tak kedy. Vďaka za info.
  23. Tataracik: si si istý, že o to musím požiadať? To, čo píšeš, je (ak tomu chápem správne) režim bridge, a o ten požiadať musím. Ja by som chcel ale, aby zostalo ONT v režime route práve pre to, aby som nemusel riešiť PPPoE na vlastnom routri (teda, tam je väčší problém s kabelážou, ktorú doma mám a dosť zásadne by mi to obmedzovalo umiestnenie routra). Alebo tomu rozumiem zle a v setupe, ako to zamýšľam, je bridge jediná možnosť? Pointa je tá - ako som sa dočítal v iných témach tohto fóra, že ONT v režime Bridge má presne dedikované porty (LAN 1 pre net, LAN 3+4 pre IPTV), ale v režime ROUTE sú všetky porty rovnocenné, teda je jedno, čo kam pripojíš. Toto mám odskúšané a môžem potvrdiť, lebo teraz mám (omylom, ale predsa) magio box zapojený v LAN2 a bez problémov funguje...
  24. Prosim Vas maju hodinky Huawei Watch GT2 Pro - NFC alebo nie? Dakujem
  25. Musíš si o túto zmenu zažiadať v telekome. Potom budeš mať tak ako chces - porty na ONT pre TV (z hlavy neviem ktoré sú to) a jeden pre wi-fi router na ktorom nastavis PPPoE spojenie. Za ten môžeš dať aj switch. Tak to mám aj ja.
  26. Ahojte, všetky info nájdete v tejto téme https://forum.telekom.sk/topic/22241-predaj-iphone-12-spusten?/ čo sa týka naskladnenia, náš tím robí všetko, čo môže, avšak prosíme aj vás o pochopenie a trpezlivosť, keďže o iPhone je enormný záujem. ďakujem a prajem príjemný deň Lucka
  1. Nahrať ďalšie aktivity