Všetky aktivity

Tento tok sa automaticky aktualizuje   

1. Za poslednú hodinu
  2. parametre linky... zistis ich ked sa prihlasis do routra udajmi (logn) vid tvoj obrazok..ping moze sem tam vyskocit.. a zvlast ked ma linka velky utlm odporucam ti zmenit heslo od routra potom
  3. Dnes
  4. Ano určite XL. No mám to na heslo tak by nemal byť pripojený nikto .A technológia neviem no mam to cez kábel ako telefonicky alebo neviem no veľmi sa v tom nevyznám . Parametre ste mysleli zadnú stranu alebo to nájdem niekde inde? .
  5. Dobry den chcem sa len opytat jednu otazku Pred cca rokom som si kupil 4G internet na doma ktory som mal na 14 dni zadarmo Neskor som ho vratil po par dnoch nakolko kapacita GB bola nedostacujuca. Lenze po nejakom obdobi ste tu kapacitu GB navysili ale internet uz zevraj nemozem mat kvôli pokrytiu co sa mi nezda nakolko pred rokov som ho normalne vyuzival. Takze sa chcem opytat alebo poziadat o preverenie dostupnosti detailne nie cez vasu MAPU DOSTUPNOSTI. Adresa : mesto : Vrable ulica : Obecna 288 PSC : 95201 Dakujem 0948509021
  6. ďakujem každému kto mi odpovedal. to čo poslal erik200444 je asi rozdvojenie lan kábla, to čo mi napísal markodsk je asi bohužiaľ pravda, ktorá ma vôbec nepotešila. z mojich otázok je vidno, že som z toho úplne vypatlaný. ale predsa, tie dva modemy na jednom VDSL by sa nedali zapojiť tak, aby sa ten ich signál nebil?
  7. Nie, nic nemozes rozdvojit. To nie je elektrika. VDSL je linka a v modeme sa muduluje/demoduluje signal z VDSL na LAN a opacne. Aj ked celkom nerozumiem co chces, ale od modemu/routeru si mozes potiahnut ethernetovy kabel kde potrebujes
  8. Na jedno VDSL pripojenie nie je mozne pripojit 2 modemy cez rozdvojku - signal z nich by sa "bil" navzajom. Namiesto toho pouzite napr. Powerline adaptery.
  9. Štandardná cena za Áno L bola 30€ s viazanosťou 24 mesiacov a 10GB dát,ak niekto bol v Magente 1,tak mal 15GB dát celkovo. Áno L bol,aj za 35€ s DPH bez viazanosti. Niektorí zákazníci( starí) majú Áno L za 24€ s DPH s viazanosťou 24 mesiacov, v tomto prípade im bola poskytnutá zľava -20 %, buď priamo od Telekomu,alebo doslova po žobraní o tú úbohu zľavu. Niektorí zákazníci majú,aj zľavu -40% a majú Áno L za 18 € s DPH samozrejme s viazanosťou 24 a bez telefónu. Viem je to svinstvo 🐷 🐷 🐷 🐷 tiež platím 30€ s DPH samozrejme s viazanosťou 24 mesiacov za Áno L,ako starému zákazníkovi nechceli mi poskytnúť tú úbohu zľavu -20%,tak platím 30€ s DPH..Som dlhoročný zákazník Telekomu,vždy som platil,aj platil načas faktúry a nemám žiadný akciový smartfón od Telekomu. Oni chcú neskutočné peniaze, sú takí istí,ako Orange a O2. Napíšem to narovinu!!! Telekom si neváži starích a platiacich zákazníkov a nerád dáva zľavy!!! Viem o čom píšem.
  10. Aké máte skúsenosti so spustenim optokábla keď je všetko technicky pripravené, ale po byrokratickej stránke to vraj bude trvať ešte najmenej 2 až 3 mesiace? Je to možné v 21. storočí? Rád by som vedel čo by na to povedala ich matka v Nemecku.
  11. jednu časť kábľa chcem ťahať cez povalu za chalupu a zviesť to na prízemie (chalupa je v radovke)- nemusím vŕtať novú dieru do steny (jedna tu už je) a druhá časť by išla na poschodie - tu tiež už je niečo predvŕtané. určite sa to dá dať na poschodie, do modemu a potom cez wifi. tu mám ale obavy, či bude signál dosť silný. preto uvažujem rozdeliť dsl kábel, na každú časť napojiť modem+router, tak bude mať každé poschodie svoju wifi. keby sa to ťahalo cez LAN kábel, tak predpokladám, že by signál veľmi degradoval
  12. prečo chcete deliť pripojenia v chalupe?
  13. Poprosim ...ako odblokovat mobil Iphone 4 rok vyroby 2012 na siet? ide len na siet t mobile sk.Dakujem
  14. OK, cize ponuka ktora bola v konecnom dosledku tiez len ohranicena nejakym obdobim. Nepamätam si zeby to tak bolo bezne. Ale ano, tak to to mas menej vyhodne. Dnes keby si predlzil ANO L tak by dostal beznych 15GB za 30e.
  15. páči sa https://www.alza.sk/oem-2x-rj11-cat3-6p4c-d517052.htm?kampan=adw4_prislusenstvi-pro-mt_pla_all_prislusenstvo_kable-redukcie-radice_c_9062577___420988126056_~98225632738~&gclid=CjwKCAjw8df2BRA3EiwAvfZWaMk7hrnVAb8MF1BwmIp02gMPTNee-YMOmt9LNxjr6sK0L6pOcr0a3hoCcbUQAvD_BwE
  16. @EdoTak rozhodne netrepem nezmysli.. pausal ANO L za 25EUR bola standardna ponuka v ramci 24 mesacnej viazanosti bez mobilneho zariadenia, kedy sa poplatok znizoval na 25 EUR s DPH, a ako bonus bol 2GB/mesacne a k tomu samozrejme 10GB + 5GB v ramci Magenta 1... takze ziadna retencna ponuka, ale standardna ponuka platna v novembri 2018 Preto pisem, ze pre mna osobne je terajsia ponuka uplne uletena a irelevantna...
  17. Dobrý deň, chcel by som sa spýtať, či je možné rozdvojiť VDSL kábel?, tj. VDSL kábel, ktorý by mi vstupoval do chalupy by som chcel, aby sa nejakým rozbočovačom rozdvojil, jedna časť by išla na poschodie, druhá na prízemie a až tam by som pripojil modemy, na poschodí jeden modem, na prízemí druhý modem. Ďakujem Gustav
  18. Nehnevaj sa ale pises nejake nezmysly. ANO L ma 10 + 5GB cize 15GB aj s Magenta 1 za cennikovu cenu 30e. T Ideal 32 ma 12 + 6 GB v Magente 1 cize 18GB dokopy za 32e. Vychadza to o 3GB viac za 2e viac. To ze si mal retencnu ponuku je sice pekne, ale Telekom sa nebude prisposobovat tomu co si si ty vyjednal cez telefon alebo na pobocke. 25€ nie je bezna cena za Ano L.
  19. no tak to som teda zvedavy... tesim sa. clovek si uz vyse pol roka nema co vybrat z ponuky
  20. To je veľká škoda. Ponuka TOP telefónov Telekomu veľmi stará a slabá- TOP foto-mobilov je nulová. XIAOMI MI 10 Pro, ONE PLUS 8 PRO , Huawei P40 Pro Top telefóny a Foto-mobilné zariadenia. Je to drobnosť ale možno dôvod zmeniť prístup. Dať "1300€" za priemerný fotomobil s pamäťou 128GB je hrôza.
  21. Ahoj @mariosykora, aktualizácia bude dostupná približne do 2 týždňov. Pekný deň Terka
  22. Ahojte, do ponuky zaradíme len verziu Motorola Edge, Edge + zatiaľ nie. Pekný deň Terka
  23. Ahojte, tieto telefóny do našej ponuky momentálne zaradiť neplánujeme. Pekný deň Terka
  24. Ahoj @eemmaa7, telefón Huawei P40 PRO budeme mať v našej ponuke čoskoro, sleduj našu stránku. Pekný deň Terka
  25. to je naozaj skoda
  26. Yesterday
  27. Tak čoskoro mi končí viazanosť pre paušál ÁNO L za 25€ mesačne , kde mám 17GB dát aj s Magenta 1...a ponúkajú mi T Ideál 32, kde by som mal za 32€ 8GB...no nekúp to, to je ponuka ktorá sa neodmieta 😂😂😂 tak ak sa nič nezmení, dám Telekomu zbohom na 2 roky minimálne..
  28. samozrejme, staci si objednat jeden z Nekonecnych pausalov
  1. Nahrať ďalšie aktivity