Všetky aktivity

Tento tok sa automaticky aktualizuje   

1. Za poslednú hodinu
  2. Ahojte, taká zasa už milión krát položená otázka, IPv6 kedy?? Je rok 2020 IPv4 adresy už proste nie sú dostupné 2 roky a jeden z najväčších IPS nedokáže začať používať IPv6 ??? Kedy ich akože chcete nasadiť? Keď ľuďom prestanú fungovať služby?
  3. nikto ti nebude garantovat rychlost a ping uz vobec
  4. Dnes
  5. Je už reálne možné mať cez VDSL 3 a 4 Magio box ? (2HD + 2SD )
  6. Mám zakúpený internet s 21ms na hrách a prehliadačoch ale telekom my neposkytuje také pripojenie rád by som to vyriešil čo najskor.
  7. Dobrý deň,
  8. Ahoj, vsetko potrebne najdes tu https://portforward.com/huawei/hg8245h/
  9. stále pokiaľ má dotiahnuté dve dvojlinky z dvoch zásuviek by to šlo
  10. pokiaľ viem, tak po konci viazanosti to vieš odblokovať priamo v Telekome
  11. Yesterday
  12. tp link archer vr2800v zvladne 2 magioboxy 3 neviem no mal by
  13. mozes ten vdsl kabel zapojit na prizemi do routra a odtial tahat kabel na druhy router napriklad
  14. Zavolaj na bezplatnú linku 0800 123 456, alebo napíš na chat, preveria Ti stav Tvojej objednávky.
  15. Dobrý deň, potreboval by som pomôcť s port forwardingom na routery Huawei HG8245H potrebujem otvoriť port 16000
  16. Dobry deň 28.5 som objednaval telefón s paušalom a po telefonickom preverení ma už nikdo nekontaktuje,ako postupovať aby som dodtal aj to čo som si objednal.Ďakujem a prejem pekný deň.
  17. Ahoj, presne ako ti pise @janyxx. Natiahni novy kabel od hlavneho routra kam potrebujes, popripade kup switch. Ten pripoj do routru kablom a od switchu zase kolko mas volnych ethernet portov tolko zariadeni vies popripajat.
  18. tam som hladala, ale su tam iba vyhercovia z aprilovej sutaze. a toto bola majova sutaz
  19. Treba rozhodne počkať a všetko si poriadne spočítať. Ako IČO zákazníci je možné si rozhodne viac vyjednať, ako len jedno číslo na RČ pre FO nepodnikateľa. Okrem iného sú aj iné konkurenčné výhody, existuje napr u konkurencie BEO2 portál Business Enterprise, potom sa niečo profiluje ako banskobystrický operátor , treba počkať.
  20. Ahoj @BabetaSunny, súťaž sa skončila v riadnom termíne, túto aj ostatné súťaže s Easy, ich pravidlá a výhercov nájdeš na tejto stránke https://www.telekom.sk/wiki/volania/easy-sutaze . Príjemný deň, Lucka
  21. Je to mozne, skusal som, ale firewall router nepovoli vypnut - T-com tam asi ma nastavenie ktore to nepovoluje
  22. Ahoj, kde najdem vyhercov tejto majovej sutaze?
  23. Zdravím, plánujem si obstarať v blízkej dobe novú gateway, ktorá má SFP porty. Je možné sa zbaviť bielej krabičky HUAWEI, ak do SFP portu vložím GPON modul? Skúšal to už niekto?
  24. A neblokuje ti to náhodou len brána firewall , skús to tam povoliť
  25. Ako dlho trvá schvalovací proces už kompletne pripojenej optiky?
  26. tak ako pisali vyssie. jedna pripojka (jeden par vodicov) je mozne pripojit len jeden DSL router, ak mas problemy so signalom kup vykonnejsi a lebo pouzi powerline/extender
  27. Na tvojej adrese nie je dostupny magio internet , ziadna z technologii ani internet vzduchom. Skus este zavolat na linku zakaznikom 0800 123 456 nech ti to cez system preveria, tam to vedia presne..mapa pokrytia ma len informativny charakter
  1. Nahrať ďalšie aktivity