Všetky aktivity

Tento tok sa automaticky aktualizuje   

1. Za poslednú hodinu
  2. https://www.telekom.sk/documents/10179/17346824/PDF_ponuka+kanalov+IPTV+01_20.pdf/ tu je zoznam možných kanálov prerozdelených podľa balíkov. budeš musieť viac špecifikovať na čo sa pýtaš. 7 pretože pri zbežnom pozretí, som ani nenašiel balík, ktorý by obsahoval 7 nemeckých kanálov.
  3. Dnes
  4. Môžem sa spýtať, ktorých 6 nemeckých programov máte na mysli?
  5. 1. v ponuke mate 6 nemeckých programov z toho 4 v HD . Ja ale žiadne HD nemám , prečo. 2. pridali ste 28smi madarský kanal za 4eura. Prečo nedáte 28 polských programov za 4 eura.
  6. No takže dnešný pokus nevyšiel. Vyexportoval som si IP adresy a firewall, naimportoval do vyresetovaného nového, vytočil PPPoE a aj tak mi rýchlosť dnes nevyskočila nad 200Mbps. Skúsil som teda Mikrotik vyresetovať, nastavil som cez Quick set iba PPPoE a DHCP server a aj tak mi to nevytiahlo viacej. Rozmýšľam, že by som kúpil na skúšku nejaký "hlúpy" router TP-Link alebo Asus a vyskúšal to cez neho vytočiť. Potom by som ho keď tak vrátil. Už ma nenapadá vôbec nič čo by som ešte mohol vyskúšať. PS: technik z Telekomu tu už bol 2x a povedal, že je to po ONT vporiadku.
  7. @Radko198372 tu píšeš na fórum, kde sa zákazníci telekomu navzájom bavia pod správou telekomu. na odpoveď na toto sa tu zrejme nedočkáš, len aby si vedel. zavolaj si na 0800 123 456
  8. Dobry den.vcera som si zadal objednavku na tarif kolko to bude trvat nez mi pride? Cislo objednavky 39BHCY5
  9. Cez magiogo to nejde.
  10. asi nie
  11. nekupoval si do domacnosti nejake nove zariadenie ktore sa pripojilo do siete?
  12. mozno ano mozno nie ked neskusis nevies
  13. myslis ze to pomoze?
  14. zavolaj na technicku podporu a poziadaj ich o reset portu
  15. mam DSL...iba este pred mesiacom mi to nerobilo a zrazu je ten internet uplne nepouzitelny...
  16. aku mas technologiu pripojenia ? DSL ?... ping moze skakat najma ked vytazujes domacu siet.. v pripade ze skace aj tak problem moze byt ze vedenie na ktorom si pripojeny je stare zarusene alebo si tiez dalej od lokalneho uzla
  17. Ahojte, v poslednej dobe mi tak každých 10 minút vyskočí ping zo 60 aj na 150... A taktiež občas skáče aj packet loss na 20 percent. Neviete mi pomôcť?
  18. Yesterday
  19. ten druhý link, ten program podpory telekom, mi okamžite stopuje antivír, ale nepíše, že to je phishing. nvm čo to je.
  20. Zdravím, Poprosím o info, ako na sv4251 uložiť konfiguráciu ? S pozdravom Jaroslav Jašek
  21. ani mne, loaduje to prazdnu stranku
  22. mne to ani nechce zobraziť.
  23. Dobrý, https://giveaway-get-r.info/SK/st/index4.php?cep=UBcZFjhmiu3kgSsHyxhxltDgEAJJmm3DE0_-N0sbUZbI0Zv9VO-6kEkGkOAAoHN4jRLl0xR7UkEzL4b3W6dF6PGBIgO-dTrcW9-Ptvm5p4XtLLpweB8FswZyT-S0mWjwKUCptXhxBEhCSnu4VzjfGlPDyzo0FMBBilf3qBwjImcsrdwcjB6UIKcbBXJm5sYXrLmsX4UefFKVaQzJErFh8sYA4g9GqGtPgrhZ093CscLXpBqY78Adhn9Ha9HZkckHoc2snwa-tA5jHzboRilqDKPkFNlpoWpAp8VCGFtes1gIfFSI8xHq6mEjjkum1OOOQ4hSUK5_flSBufIgyCZggrz2T2a4plTtvYR0Rn8R_G8gmgHuR9ef3oHsO-e2EiAOIrf8hMGVAIiOwAq0GyXsjFk8Wfu-vgODoRjjnUNZAzHY41iZ_yjLbGjhOZNKowas2njmmWFkTC-FPmcKvdOqjPyWu3sZbCKhAEy8E8YTExrH0qsdo0V-8cmt5uVCaI5Mwoa0MUROUri_otovJ6CsMw&lptoken=15058250654f3640409c&websiteid=2594963&quality=3&categoryid=6&country=SK&formfactorname=Desktop/Notebook&campaignid=6370616&campaignname=SK&screenresolution=1920x1080&impressionid=177785502&bid=0.00116# týchto scamov bolo svojho času pomerne dosť ale keďže som nevedel kam to reportnúť aby to niekto sundal z hostingu tak píšem sem keďže to poškodzuje meno vašej firmy Slovak Telekom _ program podpory zákazníkov.html
  24. ako pozerám, tak @Samer303 to písal oprávnene.
  25. tú zľavu si dostala ako "odmenu" za to, že si sa paušálom upísala telekomu na 24 mesiacov. takže, keď ti vyprší táto 24 mesačná viazanosť (je to možné už aj po 21 mesiacoch) tak sa môžeš upísať na ďalších 24 mesiacov. znova ako odmenu za upísanie, ti ponúknu aj zľavu na zariadenie, ktorej výška bude závisieť od toho, na aký paušál sa upíšeš.
  26. Dobrý deň, ja by som sa iba chcela spýtať nakoľko som písala už na ten kontakt ktorý máte na stránke to s pojenie s operátorom ale nikto sa mi neozval. Pred dvomi rokmi som brala iphon 8 a pracovník v telekome mi dal 200eurovú zľavu z akontácie na zariadenie. Keďže mi teraz bude končiť paušál v Máji mala by som záujem o nové zariadenie ale samozrejme cena zariadenia sa bude pohybovať podla toho či je táto vaša možnosť poskytnuť dodatočnú zľavu stále aktuálna. Ďakujem velmi pekne
  27. Tak to si pozri cast Queues. Tam moze byt vyspecifikovana rychlost na 300Mbps. Ale firewall, VPN, IP adresy vies vyexportovat cez prikazy zvlast a prerob rucne len dalsie nastavenia. BTW: To riesenie ako si pisal, aby oba routre tocili PPPoE naraz by nefungovalo. To by si musel mat kupene 2 sluzby a tie mat napojene do dalsieho routra s ktoreho by si tie sluzby "spojil" do jednej linky a tym padom by si mal "double rychlost". Nieco ako ma NAS Bond pripojenie k sieti, link aggregation (napr synology)
  28. Ďakujem. Vyskúšam takto prehodiť aspoň ten firewall a statické IP adresy. Viem, že nový to nevytiahol kvôli nejakému nastaveniu, ktoré som importoval cez backup starého. Preto som si chcel postupne ručne prehadzovať IP adresy, firewall, VPN a postupne keď tak testovať rýchlosť. Nový mikrotik je RB2011 a mám to zapojené v prvých piatich portoch ktoré sú určite gigabitové. Aj v rámci domácej siete PC-PC alebo PC-NAS mi to ide gigabitovou rýchlosťou, ale sťahovanie z internetu ide iba okolo 300Mbps.
  1. Nahrať ďalšie aktivity