Všetky aktivity

Tento tok sa automaticky aktualizuje   

1. Dnes
  2. Ako zruším registráciu v môj telekom ?? Ale online cez PC.. dakujem
  3. Si si na 100% isty tou ustrednou? Tvoj ultm hovori o väcsej vzdialenosti. Celkom dost väcsej by som povedal. 20dB je urcite cez 1 kilometer., alebo brutalne zle kable. A preco ti ide max 48/5 z toho vyplyva. Pozri sa na downstream noise margin, mas tam 6.7dB. Inymi slovami, na hrane mas uz tu rychlost ktoru mas, rychlejsie ti to nepojde, lebo by to bolo nestabilne. 6.7dB je hodnota, ktora ta deli od "signalu" a "sumu". Telekom myslim dava ako minimalnu hodnotu pre spojenie 6dB. Pod 6dB uz moze internet nahodne vypadavat a to asi nechces. Ak to nedava 6dB tak sa znizuje rychlost. Plati cim nizsia rychlost tym väcsi margin. Jednoducho 80/8 ti tato linka neda ani nahodou.
  4. pekný deň prajem, tiež sa chcem podeliť o skúsenosť - práve riešim to,že mi nejde magio go na PC, mám tiež pocit,že keď treba platiť, tak okamžite, ale ak človek potrebuje pomocť, tak to trvá večnosť...nefunguje mi id kód a dúfala som naivne,že to môže byť vybavené dnes, ale prišla mi sms,že do 4.6.2019?!!!tak sa teším, koľko telefonátov ešte absolvujem a či to bude vôbec nakoniec fungovať...
  5. @Flymaster gratulujem Na Liptovsku sa este stale nedostali...chranicka je tam uz 11 mesiacov Uz to ani nejdem radsej komentovat,lebo toto diletantsvo zo strany Telekomu mi pripomina praktiky pouzivane za sociku...
  6. Po 6. mesiacoch od aktivácie služby vieš zobrať HW. Klikni na https://www.telekom.sk/mam-zaujem/novy-mobilny-telefon
  7. Dakujem
  8. vdaka, fakt som to necital s porozumenim
  9. Dobrý deň, viete mi povedať, kedy plánujete začať s budovaním optickej siete v Závadka pri Michalovciach?
  10. Dobry den,velmi rad by som sa podelil o svoju skusenost z touto spolocnostou,po x mailoch na to ze mi nefunguje magio go na noteboku,ziadna normalna odpoved ako mam problem vyriesit,az na jednu vraj ak zaplatim 9,90 € sa mi nato technik pozrie,som zostal v nemom uzase,ze ako stalemu zakaznikovi bez omrskania splatky vedia takto vyborne poradit,a to nehovorim kolko telefonatov som snimi vykonal kazdy to len posuval na ineho a nikto mi nic neporadil!!! Nakoniec som sa na fore dozvedel ze si mam odstavit antivirus,to co uz je za super apka??? Mam taky dojem ze nastal cas odist ku konkurencii!!
  11. Dobry den, podla informacie od developera Telekom pripravuje opticke pripojenie pre Mara resort v Liptovskom Trnovci. Je to pravdiva informacia? Ak ano, kedy je predpoklad realizacie? Vedla predpokladanej trasy optickeho kabla staviam dom a rad by som sa dozvedel technicke poziadavky na pripojenie (parametre opt. kabla a pod.), resp. ci pripojku do domu v dlzke ca. 40 m prip. zrealizuje Telekom. Vopred dakujem za kvalifikovane odpovede.
  12. Dobry den, chcem sa spytat, kedy bude opticky internet nielen v dedinach na SK, ale aj V CELEJ Bratislave, kde su predovsetkym rodinne domy - napr. Trnavka, Prievoz a pod.??? Tito potencionalni zakaznici nie su pre vas zaujimavi????? Ked som bol v r. 1996 v Hannoveri na CEBIT-e, bol som ubytovany v nejakej "zapadlej" dedinke v horach, o ktorej by to clovek nepovedal ale mali tam do kazdeho domu zavedenu opticku linku (internet, TV, telefon) - a ako hovoril domaci, toto mali vsade v Nemecku!! Je fakt ze optika bola "statna" (a Slovenske Telekomunikacie tiez kedysi boli, ze) a kazdy zaujemca si mohol vybrat providera podla seba ... ale ze v BA nie je vsade optika je v tomto roku nie ze smiesne, ale smutno-trapne.
  13. Ahoj @Trencansky, postupuj prosím nasledovne: 1. otvor si faktúru a klikni na 3 bodky vpravo 2. klikni na Stiahnutie/Export 3. vyber si formát a klikni na Stiahnuť Hotovo Môžeš si overiť položky na faktúre, tak ako napísal @Mirko , v prvej faktúre máš dve fakturačné obdobia. (alikvotná čiastka a mesačný poplatok) @Ľuboš
  14. neskoncila ti akurat platnost nejakeho zlavneneho balika alebo nerealizovala si nejaku zmenu ? Jedine odporucanie je napisat na office@telekom.sk, zavolat na infolinku alebo sa ist informovat osobne. My ti to nevieme overit
  15. Detail poplatkov Chytrý balík, služba: X, trenaans71 32,2200 € Spolu bez DPH 26,8400 € DPH 20% 5,37 € Spolu za aktuálne obdobie 32,21 € SUMA NA ÚHRADU 32,21 € Na poplatky označené * sa nevzťahuje DPH Detail platby čo tu mám z tejto **piip** vyčítať? na elektronickej faktúre je kde Zadná strana?!
  16. Momentálne termín nie je k dispozícií.
  17. Ahoj @redboss30, odpoveď od @Pepsi som označil ako riešenie. Môže tak pomôcť aj ostatným s rovnakou otázkou ako si mal Ty. V budúcnosti tak môžeš pokojne spraviť aj Ty, ak Ti niektorá z odpovedí pomôže Prajem pekný deň @Ľuboš
  18. Ahoj @obecmi, v tejto lokalite plánujeme výstavbu optickej siete. @Ľuboš
  19. Ahoj @romangurin, momentálne sa neplánuje. @Ľuboš
  20. Ahoj @Peter654, v Krušovciach sa realizuje výstavba optickej siete. Termín momentálne nie je možné bližšie určiť. @Ľuboš
  21. Zda sa mi to, alebo Magiobox zacal konecne podporovat HDMI-CEC? Mam TV Samsung a box Arris VIP2262 a zacalo mi to fungovat...
  22. Dobrý den ,uz ale pol roka som si dávala vždy mesačný Easy balíček za 4,99e a teraz po tom výpadku sa mi to zase automaticky dalo a uz za 8 EUR a bez akéhokoľvek upozornenia o zmene alebo tak ...dakujem za odpovede
  23. Chcem len vedieť ,že prečo mi to pri XL 80/8 ide max 48/5 keď ústredňa je odomňa len o 8 domov ďalej 120-150m
  24. Yesterday
  25. Vzhladom k celkom solidnemu utlmu linky 11.7dB by to teoreticky asi mozne bolo. Druha vec je ze ustredna kde si napojeny by musela mat VDSL vybavenie.
  26. Ultm mas nizky, sumove rozpätie dostatocne vysoke (vypadky zvyknu byt pod 6dB)... linka ako taka vyzera byt v poriadku, minimalne v case ked si skopiroval tie informacie. Ako je to v priebehu casu tazko povedat, musel by si to odsledovat a idealne vtedy ked ti to padne, ake to ma parametre a co sa deje. Padanie internetu je dost siroky pojem aj ked sa to nezda. Sam si asi nepomozes takze tu technicku podporu by som skusil.
  27. Skus sem hodit parametre linky z routra, mozno budeme mudrejsi. Ak to mas na hrane tak vypadky mozu byt a nesuvisi to s dennym casom, aj ked to zvykne byt vecer castejsie v takych pripadoch.
  1. Nahrať ďalšie aktivity