Všetky aktivity

Tento tok sa automaticky aktualizuje   

1. Yesterday
  2. ak si to necha dorucit kurierom tak o 20€ menej
  3. @filipec12, 679€ je cena pri kúpe cez web (20€ zľava za nákup cez web). Na pobočke zaplatí 699€, plus 51€ mesačne.
  4. sak tam to mas pi prevzati na pobocke jednorazovo 679+ 51 kazdy mesiac
  5. Dobrý chcel som sa opýtať koľko by som zaplatím na pobočke za paušál aj mobil keby som si hneď zobrať aj mobil aj paušál mesačné mi píše 51 eur ale koľko pri prevzatí
  6. zavolaj na linku zakaznikov koncovka 123456 a poziadaj ich o zmenu sluzby ..
  7. Ja si myslim ze by nemusel byt spravia tam odbocku k tvojmu domu a tych par metrov natiahnu kabel po tvoj dom
  8. Dobrý, mam aktívnu službu vyššiu za nižšiu na 3 mesiace a keďže je to už skoro tretí mesiac , chcel by som ukončiť túto službu a pokračovať v nižšej. Kde sa to dá nastaviť ? Vďaka za odpoveď
  9. Zdravim mam taku zlozitejsiu otazku...v obci Diviacka nova ves prestavujem dom a ako som si vsimol prednedavnom ide telefonny kabel zemou do kazdeho domu a na dome je vyvedenea zo zeme taka krabicka cize pripojka ....no a problem je v tom ze tu moju krabicku murari dali prec cize presekli kable pri zemi kedze nevedeli co to vlastne je to som ani ja nevedel lebo som v tej obci kupil starsi dom....no a nasledne ked to presekli a dali tu krabicku prec tak nesiel asi polke dedine internet potom prisli o par dni technici a spojili tie kable pri zemy a nechali ich tak ...... vtedy som bol praci tak neviem co hovorili. No a teraz kedze cca. do vianoc sa budem stahovat do domu tak by som chcem od telekomu magio tv a internet lenze mam iba kable polozene pri dome na zemi a spojene, preto by som chcel spravit nejako nanovo pripojku do domu. Myslite ze bude v tom nejaky problem ? Dakujem vopred za kazdu odpoved a radu.
  10. presne ako pise @filipec12 rataj minimalne dva roky aj viac a pri rychlosti rozsirovania optickej siete to tiez tak skoro nehrozi
  11. moze to byt vadna sim, zajdi na pobocku tam ti ju vymenia za novu a vlozia do mobilu, teda tak by som to riesil ja
  12. Čo je to "Mobilný Hlas" vo faktúre?

13. Kde a ako získam výpis uskutočnených hovorov a ich cenu? Faktúrované položky.
  14. - teraz som našiel riešenie s Native Client v staších príspevkoch a už to ide - ale prečo to človek musí zdĺhavo vyhľadávať v diskusiach a nedáte to do návodu /podpora pri spúšťaní prehraváča?!
  15. Áno, ani na Windows 8 to nejde. Prehrávač v rozšírení Chromu je nainštalovaný, a nič. Vraj - doplnok Native client spustíte pravým tlač.myši, ale tam je tlač.Native client neaktívne, akoby bol spustený. Strčte sa do **** s takou službou!
  16. Zdravím, pokúšam sa spojazdniť MagioGO na notebooku asus eee/ Windows xp sp3. Všetko podľa inštrukcií cez Chrome no stále píše že mám nainštalovať prehrávač, aj ked ho stiahnem nainštalujeme vypnem Chrome znova to píše ? Neviem sa pohnúť ďalej 🤷‍♂️ Vie mi niekto poradiť ? Antivírus nemám v notebooku, tak neviem kde je chyba . Dakujem za pomoc
  17. Myslím, že 3 mesiace pred koncom viazanosti, ak si ale nebral žiadne zariadenie, skús zavolať na zákaznícku linku 0800 123 456, alebo napíš na FB chat a poinformuj sa. Možno sa bude dať aj skôr.
  18. Viete niekto prosím, o akú dobu skôr sa dá prolonogovať magio tv / internet?
  19. 0800 123 777-číslo na technickú podporu.
  20. https://forum.telekom.sk/topic/14921-puk-kod/?do=findComment&comment=49536
  21. Ahoj! 3x som zadal nespravny pin a teraz neviem najst moj puk kod! Kde a to mozem poziadat?
  22. Dobíjam si kredit a mám dve rovnaké SIM karty, jednu väčšiu a druhú menšiu v závislosti od toho do aký je telefón. Doteraz som používala "väčšiu", ale mám nový mobil a tam sa vyžaduje "menšia". Nech som skúšala čokoľvek, stále mi odpisovalo "len tiesňové volania" a neviem či je chyba v SIM karte, v nastaveniach alebo čo mám robiť. Za pomoc vopred ďakujem.
  23. Aplikacia Môj Telekom...avšak najprv treba pripojiť produkty ktoré vyuzivas..
  24. Kedze nie sme v Cine, kde uz je aj 8K a 4K ako standard a 5G siet,rataj s tym ze tu na SR to nebude skor ako 2-3 roky... najprv by musel byt obsah v 4K aby sa malo co vysielat..druhy problem vacsi je mizerna kvalita niektory xDSL pripojok, kde ide ledva 8 Mbit..na 4K potrebujes minimalne 30 Mbit
  25. No po prihlásení do môj Telekom mi to vyhodí po zadaní rodného čísla, že momentálne je to nedostupné...Tak asi veľmi dobre to nefunguje.
  26. obavam sa ze tak skoro urcite nie potrva to este minimalne 2 roky podla mna
  1. Nahrať ďalšie aktivity