Všetky aktivity

Tento tok sa automaticky aktualizuje   

1. Za poslednú hodinu
  2. Napíš si podnet mailom na office@telekom.sk nech Ti to preveria.
  3. Dnes
  4. Moc ich tam bohužiaľ nie je. Tiež som chcel hodinky ale veľmi slabý výber. Dúfal som v Active 2 vo viacerých verziách, alebo aspoň jeden typ pre ženy jeden pre mužov, ale je to bieda. Chcelo by to info či neplánujú v blízkej budúcnosti nejaké pridávať. Posledné Fossil gen 5 s WearOS alebo viac druhov Galaxy Active 2. Keď už tu môže byť kávovar k paušálu, tak už by mohol byť aj väčší výber hodiniek.
  5. Dobrý deň chcela by som vedieť prečo neustále v Myjavskom kraji nieje signál?
  6. Ahojte v poslednej fakture mi nebola zohladnena 10eurova zlava namiesto 20 eur ktore platim do teraz mi prisla fa na 30 eur teda bez zlavy neviem kde sa stala chyba ako mam postupovat ? dakujem krasne za rady
  7. Nájdeš ich na tomto linku: https://www.telekom.sk/mob/objednavka/hodinky-a-fitness-naramky/-/scenario/e-shop/hw-pausal/vyber-hw
  8. Prihlás sa do skupiny cez tento link: https://www.telekom.sk/magenta1-skupina/ a tam všetko uvidíš, za predpokladu, že si jej členom, alebo majiteľom.
  9. O výmenu SIM karty si môže požiadať aj telefonicky na linke 0800 123 456, potom mu ju donesie kuriér domov a stačí ak to vie podpísať kuriérovi osobne.
  10. Ja mám v magente už druhý rok dvoch cudzích ľudí a nikdy nebol problém s ničím. netreba byť toľko paranoidný.
  11. Dobrý deň, ešte hľadáte niekoho s Magentou? Ak áno, tak mi napíšte číslo na mail: belisjuraj@gmail.com a pridám Vás.
  12. Yesterday
  13. da sa dako najst mobil prostrednictvom sim karty
  14. nie nie, v pohode, tak dakujem teda.
  15. bez technickej si mozes tak sam resetovat router to je vsetko, je tam problem zavolat ?
  16. Dakujem a da sa to aj bez technickej podpory ci?
  17. dik za vysvetlenie to mi nevedeli povedat ked som sa zopar krat stazoval este raz dakujem
  18. ak mas problemy s pingom.. zavolaj na technicku podporu a poziadaj ich nech ti na dialku resetnu port ..to by malo pomoct
  19. z linky viac uz nedostanes.. je na hrane pod 6 db SNR uz dochadza k jej rozpadom.
  20. volal som uz zopar krat vraj to je v poriadku a platim plnu sumu za cca 55% sluzbu
  21. Zavolaj im
  22. zdravím vedeli by ste poradit ,alebo ako dosiahnut pozadovane rychlosti co uvadza tkom? dakujem za akukolvek odpoved
  23. Dobrý deň, neviete, či sú nejaké problémy s internetom? Už asi týždeň mám zlý ping a nie len ja, ale aj ostatní, čo využívajú magio v mojej oblasti. Okres Topoľčany. Ďakujem.
  24. ak chces pokracovat v magio go tak nech sa paci: https://www.telekom.sk/televizia/magio-go?sluzby-a-ceny#sec-1 ak chces magio go zrusit tak: https://www.telekom.sk/casto-kladene-otazky/-/faq/ako-mozem-poziadat-o-zrusenie-zmluvy-pre-sluzby-pevnej-siete-Telekom
  25. Celkom nerozumiem, čo vlastne chceš. .... Využil si Trial verziu, trial ti vypršal a využívaš ďalej bez platenia... za cenu toho, že ti pošlú 2 smsky denne..... ak som správne pochopil teda..... ja si myslím, že by si mal byť skôr rád, že neplatíš za platenú službu len posielajú 2 sms. alebo si to kúp a sms prestanú.
  26. každoročne z rôznych zahraničných čísel návalovo volávajú. či je to z afrických krajín a podobne. ak nepoznáš nikoho, kto by ti mohol zo srbska volať, resp z tej krajiny. zlož hovor, otvor si denník hovor, tam dostaneš možnosť pridať na čiernu listinu. tým pádom sa ti z tohto čísla už nedovolajú. každoročne z niektorých krajín takto volávajú, či sú to africké krajiny, možno aj srbsko už začalo... proste to tak je...... myslím, že oni zavolajú a zložia a čakajú, že zavoláš späť ( že čo chceli a tak) ak sa správne pamätám. pretože tá linka je nesmierne vysoko spoplatnená a tým z teba vycuciavajú peniaze. ale nemusí to byť tento prípad, takže najskôr si zisti, či to nemôže byť nejaká rodina, nejaký známi, čo niečo chce, ak ak nie, najpravdepodobnejšie to bude niečo takéto.
  27. Peknýdeň, môžete mi prosím poslať aktuálnu ponuku watsch hodiniek (aj s fotkou), ktoré si môžem momentálne zobrať namiesto mobil k novému paušálu. Ďakujem Martina
  28. Minulý týždeň
  29. ja velku zmenu nevidim v porovnani s predoslymi parametrami
  1. Nahrať ďalšie aktivity