Všetky aktivity

Tento tok sa automaticky aktualizuje   

1. Dnes
  2. Ahoj, vieš prosím nejaky konkrétny dátum realizácie Ďakujem
  3. Podarilo sa niekomu rozbehať oba STB? Taktiež mám Asus AC52U, šlape len jeden STB s vyššie uvedenými parametrami, druhý sa snaží pripojiť ale stále zlyhá pri "ziskavaní IP adresy". Pritom oba STB som nastavil rovnako (jeden na port 3, druhý na Port 4). Na technickej podpore mi povedali, že nastavenia oboch by mali byť totožné, no nefunguje to.
  4. Chcem sa spýtať keď, že som prešiel s Heepy XL na paušál ano L či sú aj pri Ano paušaly volania na 0850 zahrnuté do voľných minút ako to bolo pri Heepy paušáloch
  5. Urob si aj screen platby a odošli to tiež.
  6. @Nicole1803, určite áno.😉
  7. Mám iba 2 magio boxy.Pripojený som cez VDSL technológiu.
  8. A mám tam dať ten nový čo je na aktualnej faktúre však?
  9. Zavolaj na 0800 123 456, alebo napíš na chat na stránke Telekom.sk, alebo FB chat, či Ti ten telefón vôbec dajú. Telefón si mal riešiť hneď pri podpise zmluvy. Čo sa týka ceny, tak si si odpovedal sám - 299€ na predajni + 14€ mesačne (24 mesiacov).
  10. Tiež by ma zaujímala dotačná politika Telekomu. Stačí pozrieť Samsung galaxy s10 vs Huawei p30 pro 128GB. Cena v hotovosti rovnaká, ale k paušálu už výrazný rozdiel.
  11. V O2 to tak funguje, ale v Telekome nie.
  12. Napíš mail na pohladavky@telekom.sk aj s variabilným symbolom, ktorý si zadala pri platbe. Telekom peniaze dostal, ale systém platbu nespáruje, nakoľko si dala zlý var. symbol.
  13. Tak asi moc sa to neplatí ja som myslel že či by nestačilo zaplatit zmluvnu pokutu za mobil a zobrat si iný telefon lebo viem že v o2 takáto možnost je
  14. @starec_2377, dá sa to, ale okrem zmluvnej pokuty za telefón, zaplatíš aj zmluvnú pokutu za paušál. Takže si dobre rozmysli, či sa Ti to oplatí. Výšku zmluvnej pokuty zistíš na 0800 123 456, chat, alebo napíš mail na marketing@telekom.sk
  15. Dobrý deň mam paušal Ano M už viac ako 10 mesiacov a chcel by som sa spytat či sa dá v telekome zaplatit predčasne zmluvnu pokutu za telefon a nasledne si zobrat iný mobil kedže viem že v o2 sa to dá nevadilo by mi keby sa mi tým predlžila viazanost
  16. Toto uz ani neriesim. To je bezna vec dlhodobo....a telekomu to nevadi....
  17. IT group v Telekome je velmi slaba. Web ani mobile apka casto nefunguju, ovladanie nie je jednoduche, intuitivne. Usef friendly filozofia je v tekekome neznamy pojem. Nechapem, hovorim tu o telekome preboha....
  18. Dobrý deň, chcel by som sa opýtať, že kedy bude povolená aktualizácia pre android 9, lebo už je k dispozícii a bratranec má rovnaký mobil ako ja a ho už má (nieje v Telekome). Vopred ďakujem
  19. Ahojte. Mám otázku. Prvý krát sa mi stalo že som nemala dostatok peňazí na účte a teda mi neodišla platba trvalým príkazom. Peniaze som si vložila a zaplatila na účet prevodom keďže je to o 2e lacnejšie. Stalo sa ale to že som dala variabilný symbol zo starej faktúry a peniaze mi strhli z účtu. Neviem ako to teraz riešiť lebo peniaze mi síce strhli no prišla mi sms že platba nebola zrealizovaná. Mám ísť na pobočku alebo do banky?
  20. Pokiaľ je retenčné oddelenie zrušené a nedajú ti zľavu na paušál,tak treba ísť preč. Dnes napríklad v Kauflande v Prešove mi v stánku O2 ponúkala Zlatý paušál s 10GB dát za 15€. Viem kvalita siete je o niečo nižšia,ako v Telekome,ale platiť za Áno L štandardnú cenu 30€ ( samozrejme bez telefónu) je veľmi veľa v dnešnej dobe... To bez debaty!!!
  21. podla vyjadrenia zo zákazníckej linky aj 2 predajní je retenčné oddelenie zrušené od 1.4.2019 dal som žiadosť o portáciu čísla a nik mi nevolal ani SMS neposlal takže už som inde spokojný
  22. To Ľuboš. Ahoj ... Chcem sa opýtať ako to je s optikou Bohdanovce ? Bude ak áno kedy ... alebo dá sa tomu nejako pomôct ?
  23. Dobrý deň nedávno som si preniesol číslo k vám a vybral som si paušál Ano M data ktore platim 20€ mesacne. A rozmyslam ze by som si chcel este k tomu vybrat telefon Samsung galaxy s9. Tak sa chcem spytat ze kolko by ma to vyslo mesacne na splatky, na kolko mesiacov a ci sa este plati niaka ciastka. Pozeral som na internete ze tam je 299€ nakup na predajni +14€mesacne.
  24. Čítal si postup..Operátori z bývalého triopolu majú retenčné oddelenie,kde sa snažia ponúknuť výhodnejšie ceny za služby,ak chce odísť od nich zákazníky. Keď si pre nich zaujímavý,tak zvyčajne kontaktujú zákazníka..
  1. Nahrať ďalšie aktivity