Všetky aktivity

Tento tok sa automaticky aktualizuje   

1. Dnes
  2. nie pri 90 Mbit nastavuju 95- 99 000 kbps
  3. ale 111 Mbits je dostatočne, keď mi nastavia 90-tkový profil, nebude to na hranici??
  4. otázne je, či vôbec vieš sťahovať videá z youtube, či náhodou nieje problém nikde inde ako medzi stoličkou a klávesnicou. klasicky z youtubu najjednoduchší spôsob sťahovania z youtube (podľa môjho) je pridať "gen" pred youtubácky link. Takto: youtube.com/watch?v=rFoecMU7SKU genyoutube.com/watch?v=rFoecMU7SKU pod videom je obrovské tlačítko "get download link" a potom si len vyberieš variantu do akej to chceš stiahnúť. Ak toto nebol ten problém, tak si to nevšímajte.
  5. stačí ak s tou simkartou, zájdeš skoro kamkoľvek kde opravujú telefóny a priamo ti mikro, alebo nano z toho "vystrihnú" a nemusíš chodiť na pobočku telekomu a žiadať o "predstrihnutú" kartu.
  6. Áno, navýšiť paušál si môžeš vždy. pokiaľ však máš z tohto paušálu aj zariadenie, budeš musieť najskôr doplatiť splátky za zariadenie predtým ako si ho budeš môcť predlžiť. inak je to bez poplatku.
  7. ano, teraz mas testovaci profil.. do 2 tyzdnov sa profil upravi na 90 Mbit
  8. Zdravím, Na základe dostupnosti Magio internetu XL na mojej adrese som zrealizoval zmenu s VDSL L na VDSL XL. Zatiaľ mám router prihlásený profilom 5306/56476 kbps. Myslíte že to na základe parametrov dá ešte viac??
  9. Dobry den, mozem si pocas viazanosti navysit pausal, cca po roku sucasnej viazanosti a zobrat si k tomu novy telefon?
  10. Dobry den, Moj ocino ma este staru sim kartu z ktorej sa neda urobit micro, chcel by novu ktora by sa mohla zmensit na micro alebo mini ale zo zdravotnych dovodov sa nemoze zastavit na pobocke, ako moze postupovat, alebo ak by som si vybavila splnomocnenie ako jeho dcera musi byt notarom overenw alebo staci len podpis mojho otca? Dakujem
  11. jop fupko bolo zrusene sam som 2x po sebe ku koncu roka dal cez 400gb a pohoda, k otazke cez co sa snazis stahovat tie videa z youtube
  12. FUP bolo zrusene pre DSL, ADSL a VDSL https://zive.aktuality.sk/clanok/142522/telekom-zrychli-vdsl-aj-optiku-konecne-zrusi-fup-limity/ http://www.dsl.sk/article.php?article=22946&title=
  13. Pri FPS hrach je to nanic ak ma clovek vyssi ping. Avsak ani pri optike natom nemusis byt lepsie. Zalezi na aky server ta napoji. Ja hravam CS:GO a pri EU serveroch sa pohybujem od 27-75ping. Tych 70 by sa zdalo aj vela ale neni to zle. Ja mam ping na www.six.sk okolo 9-11ms a v hre mam aj 60 takze s tym si moc nepomozes. Jedine ak Epic umiestni server niekde blizsie k Slovensku. Dolezita je vsak ta stabilita (omielam to stale sorry ), pokial ping neskace a je staticky okolo tych 30 je to v pohode. Ked spustis ten test, nechaj ho bezat aj dlhsie aby si videl ci tam nemas skoky zapricinene nejakou aktivitou na sieti...
  14. Yesterday
  15. oprava.. aj na ADSL ho zrusili
  16. je tam ale striktne ho neuplatnuju to neznamena ze ked prekrocis aj dalsi mesiac tak ta nestopnu
  17. Ahoj, hram profesionalne Fortnite a tam je ping dolezity celkom dost. Mam ho okolo 62ms.
  18. Nabudúce si vypni Capslock! Kto ťa oklamal alebo nútil podpísať zmluvy v Telekome? Služby sú nefunkčné? Alebo ti prišla vysoká faktúra? V tom prípade skús spísať reklamáciu, https://www.telekom.sk/wiki/ostatne/reklamacie
  19. Nie som si istý s tým FUT pri ASDL pretože mám asdl a tento mesiac som stiahol cez 400gb a spomalenie nepocitujem
  20. Prave ze tv ponuka tu moznost. Je tam aj motorola a kopec inych znaciek a modelov boxov. Moj je model VIP1002 a v ponuke je len VIP1002ESL. Akurat sa mi to podarilo. Dal som model VIP1200 a ide to
  21. To ale logicky ani ist nemoze, kedze Samsung urcite nevyuziva rovnaky chipset ako Motorola.
  22. Ja sa sťažujem na tvoju slovenčinu, gramatika zmizla, skloňovanie tiež a forma tvojej sťažnosti obsahovo nevypovedá o ničom, teda ani nikto nemá šancu vedieť, načo sa vlastne sťažuješ.
  23. pri ADSL je obmedzenie 300 GB/mesiac ak mas VDSL alebo optiku je to bez obmedzenia, pri magio internete vzduchom mas tiez mesacne obmedzenie tusim 200, 300 a 500 gb podla tarifu.
  24. DOBRY DEN.NEVIEM čI PIšEM SPRANE CHCE SA VAM VEMI PODAKOVAT žE VIETE KLAMAT AKO KTORYCH LUDY SOM NA MATERSKEJ DOVOLENKE.MAM 3MALE DETY.DALA SOM SI ZAVIEST INTERNET DOBRE POTOM CHCELI MAGIODOBRE A TERAZ NIč čO čOSI MAM DAT NEJDE MI O MOBIL Z PAUšALOM ALE PRINCIP SLUšNOST LUDI. ASPON VIEM AKO MAM DO POSUNUD DALEJ.PEKNY DEN.
  25. Dobrý deň Chcem sa opýtať, totiž hľadám chybu. Nejde mi sťahovať videá z youtube. Chcem sa spýtať, či môj magio internet je nejako obmedzený na dáta?
  26. Ja to chcem prave ze opacne. Ovladac tv sparovat s boxom. V tv je postup ale moj box ju nevie sparovat.
  27. @103633611 prehodil si aj SIM karty do mobilu dcery ?
  1. Nahrať ďalšie aktivity