Všetky aktivity

Tento tok sa automaticky aktualizuje   

1. Dnes
  2. ok...dík
  3. Dobrý den. Nastahovali sme sa do domu v ktorom byvali ludia ktorí mali Magio Internet neviem ani aky balíček ale rychlost internetu je mizerna aj napriek tomu predajcovia domu hovorili že je to rychli internet . naozaj ni je je extremne pomaly speedtest: https://www.speedtest.net/result/8524800026 stahovanie suboru? v priemere 300kb/s nie je to normalne žiadam o pomoc
  4. Yesterday
  5. Zdravim..este cca 2 mesiace dozadu som v XL TV mala Barrandov TV, teraz pozeram, ze uz tam nieje. XL som si davala len kvoli tomu. Vie niekto preco tam uz nieje? A ked ho zrusili, nemal by o tom Telekom informovat? Dik za info.
  6. mozes vyskusat ja ako vravim z vlastnej skusenosti preferujem znacku asus kvoli rozhraniu menom asus wrt kde sa mne osobne lahko orientuje a tiez pre slusnu stabilitu
  7. Dobrý den skončil mi paušal a chem prejsť na Easy kartu a ponechať si číslo. Je to možné
  8. Dobrý deň, @duotone28, Samsung Galaxy Note10 budeme mať k dispozícii vo farbe Aura Glow za nasledovné ceny: 12 € mesačne + 249 € prvotný poplatok pre ÁNO XXL 14 € mesačne + 349 € prvotný poplatok pre ÁNO XL 15 € mesačne + 499 € prvotný poplatok pre ÁNO L 16 € mesačne + 549 € prvotný poplatok pre ÁNO M a M Data Samsung Galaxy Note10+ bude v predaji vo farbe Aura Black za nasledovné ceny: 13 € mesačne + 349 € prvotný poplatok pre ÁNO XXL 15 € mesačne + 449 € prvotný poplatok pre ÁNO XL 16 € mesačne + 599 € prvotný poplatok pre ÁNO L 17 € mesačne + 649 € prvotný poplatok pre ÁNO M a M Data Miška
  9. Ak ma niekto dual SIm telefon odporucam bud miestnu SIM kartu (napr. kupovanu na letisku), alebo tzv. celosvetove SIM karty (ako napr. Travel SIM, GigSky, KnowRoaming, ...). Oproti tym tzv celosvetovym SIM zisti pouzivatel, ze roam ceny nasich operatorov su pri datach asi 10-15x nasobne. A ktzovie kolko XX-nasobne su oproti ovela lacnejsej lokalnej SIM karte (kde su data este lacnejsie ako na celosvetovych SIM kartach). A inak, tiez som vyuzil takto ked som bol v juli v TR tie celosvetove SIM... Rozhodne odporucam
  10. dik za odpoved... budem tam musiet zavolat, lebo v mobile mam povolene co sa povolit dalo...a z druhej Juro karty data funguju... Este to otestujem zajtra na SK, ci to ma nejaky vplyv, ze som mimo a potom tam zavolam, ak to nepojde.
  11. Máš povolené dáta v roamingu? prípadne zavolaj na +421 903 903 903 overia Ti to.
  12. huawei mám v bridge mode a za ním je ten tp link c2, čiže ten nahradím asusum, alebo nestačil by lacnejší TP Link archer c 6?
  13. Minulý týždeň
  14. ak mas opticke pripojenie tak nemozes router od telekomu pravdepodobne huawei hg8245h nahradit no mozes poziadat o bridge a za neho zaradit napriklad asus rt-ac68u kde modem neni potrebny kedze je to optika
  15. sice skoro na poslednu chvilu, ale aktivoval som si Letny balicek, nastavil APN, vsetko podla navodu, ale internet v mobile aj tak nefunguje... Z druhej karty (dualny telefon) funguju, ale tento telekom nie a nie... Som v CR, moze to mat vplyv? Nejaka rada ?
  16. tak vyriesene.. Turecko nateraz preradili do Zony 1 .. cize mi staci si aktivovat Balik XL pre ANO L za 12 € ( 1GB dat).
  17. cez aplikaciu sa da objednat Balik XL,,,ten je ale pre zonu 1... mne ide o BALICEK XL ( pre roamingzonu 2)
  18. stiahni si aplikaciu telekom https://www.telekom.sk/telekom-aplikacia tam si vies balik aktivovat
  19. Ahojte, ak sa vám nespustí kanál Premier Sport , využite jeden z postupov nižšie Vypni a potom zapni box alebo reštartuj box: IPTV : menu - nastavenia - reštartovať systém SAT : menu - nastavenia systému - výrobné (továrenské) nastavenia @Ľuboš
  20. Ahojte, odpoveď od @vincent7 som označil ako riešenie. Môže tak pomôcť aj ostatným s rovnakou otázkou. Prajem pekný deň @Ľuboš
  21. Datovy balik XL za 12 € k pausalu ANO L v Roamingovej zone 2 ( Turecko), aktivovane SMS na 233 s textom DATA XL , bude fungovat OK?
  22. ohladom € mozes napisat aj email na pohladavky@telekom.sk
  23. Dobrý deň, zavolajte na zákaznícku linku 0800 123 456 alebo pošlite email na marketing@telekom.sk.
  24. ok, dík..ešte som zabudol, mám optiku..
  25. ak nemas magio telku teda len internet mozes pouzit modem/router napriklad doporucujem asus dsl ac68u aj ked je drahsi, osobne z tplink nemam moc dobru skusenost viac sa mi osvedcil asus
  26. Bohuzial, tak ako si na tom ty, tak je na tom velke mnozstvo dalsich ludi vratane mna. Optika sa sice rozsiruje no nie je to az tak vo velkej miere a hlavne nie primestske casti. Ja byvam 4km od TN a to iste ako ty. Paradox ze dediny ktore maju menej obyvatelov, su to kopanice maju aspon VDSL 80/8.
  27. Skús čítať staršie príspevky. Je to tu toho napísané viac. Môžem ti napísať viac do súkromnej správy.
  28. skus restartovat box
  1. Nahrať ďalšie aktivity