Všetky aktivity

Tento tok sa automaticky aktualizuje   

1. Za poslednú hodinu
  2. Dnes
  3. Ked si chcem pozriet live tv tak vypise hlasku ze nemamte aktivovany GO ucet.Ako mam dalej postupovat?
  4. Zavolaj na linku 0800 123 456, alebo napíš na chat, overia Ti to, ale myslím, že posledné cca 3- 4 roky už dávajú len 4G SIM karty.
  5. Ahoj @Thoraxx, v danej lokalite prebieha modernizácia sieti, napíš mi do súkromnej správy presnú adresu na preverenie. @Ľuboš
  6. DD: Je mozne ze mi nauctovalo 3kb prenesených dat v roamingu i napriek tomu ze som nemal data zapnute ? Vie ich operator nejako zapnut , Dakujem . lokalita nemecko
  7. Reklamovat znova a dozadovat novy kus ak nie tak po 3 reklamacii mate narok na peniaze respektivne novy kus pozrite si reklamacne poriadok na nete
  8. Zadal som telefone čislo overenie sim kartu vo formate 09xxxxx aj 902xxxxx a vypisalo chybu neda sa overiť ako si mam overiť či mam 4g kartu
  9. Dobrý deň. Mám nový telefón Samsung J6. Od začiatku jeho fungovania ma opačná strana upozorňuje, že ma zle počujú, že v telefóne "sekám". Tak som telefón reklamovala. Reklamácia bola vybavená s tým že vadnú súčiastku vymenili. používam ho druhý deň a chyba je znova tá istá. Som z toho nešťastná. Čo mám robiť? Bojím sa, že keď ho znova budem reklamovať, chyba sa neodstráni. Nemám nárok na výmenu celého zariadenia?
  10. Ahoj @blade005, odpoveď od @folky som označila ako riešenie. Môže tak pomôcť aj ostatným s rovnakou otázkou ako si mal Ty. V budúcnosti tak môžeš pokojne spraviť aj Ty, ak Ti niektorá z odpovedí pomôže Prajem pekný deň Terka
  11. Ahoj @migi0078, odpoveď od @folky som označila ako riešenie. Môže tak pomôcť aj ostatným s rovnakou otázkou ako si mal Ty. V budúcnosti tak môžeš pokojne spraviť aj Ty, ak Ti niektorá z odpovedí pomôže Prajem pekný deň Terka
  12. Ahoj @Kobudoka, napíš mi prosím presnú adresu do súkromnej správy a pozrieme sa na modernizáciu alebo výstavbu nových sieti. Aktuálne sa realizuje obrovské množstvo projektov modernizácie alebo výstavby nových sieti. Tieto projekty sa realizujú na celom území SR nie len v mestách ale aj v dedinkách. Náš záujem a snaha je veľká, ale v každom prípade si to vyžaduje čas a množstvo úsilia. @Ľuboš
  13. U mňa to funguje bez problémov, máš appku aktualizovanú, prípadne máš všetky oprávnenia? Ja som podpísala Dohodu o elektronickej komunikácii https://www.telekom.sk/wiki/ostatne/elektronicka-komunikacia a odvtedy mi to ide bez problémov, prihlasujem sa s údajmi ako na Môj Telekom (toto Forum).
  14. Ahoj @trnovec, v danej lokalite sa realizuje výstavba optickej siete. Napíš mi prosím do súkromnej správy číslo parcely a preverím to presnejšie. @Ľuboš
  15. Mam problém s appkou telekomu párkrát sa mi už stalo ze mi nezobrazuje neuhradené faktúry. Viete mi s tým pomôcť? ďakujem.
  16. Ahoj @obecmi, presný termín nemám k dispozícií ale v priebehu tohto roka. Projekt je už v realizácií. @Ľuboš
  17. staci si dat ANO L a dat ho do magenty1 hned mas 15GB alebo ANO M DATA a mas 8GB. ako pise composite19, vsade ale ze vsade uz mas wifi, dokonca aj v taxiku
  18. kazdy online stream je oneskoreny, proste je to fakt. co sa tyka casu oneskorenia ich to asi najmenej trapi.
  19. co tak skor napisat s cim mate problem ako popisovat svoje pocity, @Mato171137 na fore sa pisalo, ze si mas aj vypnut aplikacie na pozadi, ako je napr. VLC , urobil si to. Alebo iny program, ktory to moze blokovat, moze mat funkciu nahravania, snimania obrazovky. Antivirus si nemusel odstavit, stacilo dat magio go do vynimiek. @janadu65 akym sposobom si posielala poziadavku ? predpokladam, ze takym, kde ti prisla vsobecna automaticka SMS sprava (kedze to vychadza presne 2 tyzdne) ... skusala si proste zavolat alebo napisat na chat ?
  20. Ahoj @matus.kolcun, odpoveď od @composite19 som označil ako riešenie. Môže tak pomôcť aj ostatným s rovnakou otázkou ako si mal Ty. V budúcnosti tak môžeš pokojne spraviť aj Ty, ak Ti niektorá z odpovedí pomôže Prajem pekný deň @Ľuboš
  21. Určite bude v najbližších dňoch, na webe už je https://www.telekom.sk/mob/objednavka/huawei-ponuka/-/scenario/e-shop/hw-pausal/vyber-hw/huawei_p30_lite, ak máš záujem klikni na tlačítko Mám záujem a ak bude zavolajú Ti a spracujú objednávku.
  22. Yesterday
  23. Určite by sa buffering dal nejak znížiť aspoň na 10 sek .... Keď odpojim Magio GO Settopbox od internetu, TV mi stále beží ďalších 30 sekúnd, takže niekde v skrytom konfigu toho Magio GO boxu by sa možno buffer dal znížiť.
  24. No len tak náhodou som sa pozrel na stránke deutsche Telekom kde máš neobmedzené volania a sms a 21gb dát za a 9.99€ nechápem prečo sa Telekom nepouči od našich zahraničných operatorov a stále ponúkajú predražené pausali
  25. Tu ti to nikto nevie povedať skús napísal na FB na stránke telekomu alebo zavolaj zákaznícku linku 0800 123 456
  26. No ked si si s tou DSLAM ustrednou uplne isty ze je to realne tvoja ustredna, tak je to minimalne dost nezvycajne pri takej vzdialenosti. Do 100m sa myslim bez problemov dava 80/8... Musi tam byt z niecoho velke rusenie. Kable ti idu po stlpoch ?
  27. Dobrý deň. Chcem sa opýtať či bude v ponuke telefón huawei P30 lite
  28. Dobrý deň, viete mi povedať, kedy plánujete začať s budovaním optickej siete v obci Závadka pri Michalovciach?
  1. Nahrať ďalšie aktivity