Všetky aktivity

Tento tok sa automaticky aktualizuje   

1. Za poslednú hodinu
  2. Dnes
  3. mne to ani nechce zobraziť.
  4. Dobrý, https://giveaway-get-r.info/SK/st/index4.php?cep=UBcZFjhmiu3kgSsHyxhxltDgEAJJmm3DE0_-N0sbUZbI0Zv9VO-6kEkGkOAAoHN4jRLl0xR7UkEzL4b3W6dF6PGBIgO-dTrcW9-Ptvm5p4XtLLpweB8FswZyT-S0mWjwKUCptXhxBEhCSnu4VzjfGlPDyzo0FMBBilf3qBwjImcsrdwcjB6UIKcbBXJm5sYXrLmsX4UefFKVaQzJErFh8sYA4g9GqGtPgrhZ093CscLXpBqY78Adhn9Ha9HZkckHoc2snwa-tA5jHzboRilqDKPkFNlpoWpAp8VCGFtes1gIfFSI8xHq6mEjjkum1OOOQ4hSUK5_flSBufIgyCZggrz2T2a4plTtvYR0Rn8R_G8gmgHuR9ef3oHsO-e2EiAOIrf8hMGVAIiOwAq0GyXsjFk8Wfu-vgODoRjjnUNZAzHY41iZ_yjLbGjhOZNKowas2njmmWFkTC-FPmcKvdOqjPyWu3sZbCKhAEy8E8YTExrH0qsdo0V-8cmt5uVCaI5Mwoa0MUROUri_otovJ6CsMw&lptoken=15058250654f3640409c&websiteid=2594963&quality=3&categoryid=6&country=SK&formfactorname=Desktop/Notebook&campaignid=6370616&campaignname=SK&screenresolution=1920x1080&impressionid=177785502&bid=0.00116# týchto scamov bolo svojho času pomerne dosť ale keďže som nevedel kam to reportnúť aby to niekto sundal z hostingu tak píšem sem keďže to poškodzuje meno vašej firmy Slovak Telekom _ program podpory zákazníkov.html
  5. ako pozerám, tak @Samer303 to písal oprávnene.
  6. tú zľavu si dostala ako "odmenu" za to, že si sa paušálom upísala telekomu na 24 mesiacov. takže, keď ti vyprší táto 24 mesačná viazanosť (je to možné už aj po 21 mesiacoch) tak sa môžeš upísať na ďalších 24 mesiacov. znova ako odmenu za upísanie, ti ponúknu aj zľavu na zariadenie, ktorej výška bude závisieť od toho, na aký paušál sa upíšeš.
  7. Dobrý deň, ja by som sa iba chcela spýtať nakoľko som písala už na ten kontakt ktorý máte na stránke to s pojenie s operátorom ale nikto sa mi neozval. Pred dvomi rokmi som brala iphon 8 a pracovník v telekome mi dal 200eurovú zľavu z akontácie na zariadenie. Keďže mi teraz bude končiť paušál v Máji mala by som záujem o nové zariadenie ale samozrejme cena zariadenia sa bude pohybovať podla toho či je táto vaša možnosť poskytnuť dodatočnú zľavu stále aktuálna. Ďakujem velmi pekne
  8. Tak to si pozri cast Queues. Tam moze byt vyspecifikovana rychlost na 300Mbps. Ale firewall, VPN, IP adresy vies vyexportovat cez prikazy zvlast a prerob rucne len dalsie nastavenia. BTW: To riesenie ako si pisal, aby oba routre tocili PPPoE naraz by nefungovalo. To by si musel mat kupene 2 sluzby a tie mat napojene do dalsieho routra s ktoreho by si tie sluzby "spojil" do jednej linky a tym padom by si mal "double rychlost". Nieco ako ma NAS Bond pripojenie k sieti, link aggregation (napr synology)
  9. Ďakujem. Vyskúšam takto prehodiť aspoň ten firewall a statické IP adresy. Viem, že nový to nevytiahol kvôli nejakému nastaveniu, ktoré som importoval cez backup starého. Preto som si chcel postupne ručne prehadzovať IP adresy, firewall, VPN a postupne keď tak testovať rýchlosť. Nový mikrotik je RB2011 a mám to zapojené v prvých piatich portoch ktoré sú určite gigabitové. Aj v rámci domácej siete PC-PC alebo PC-NAS mi to ide gigabitovou rýchlosťou, ale sťahovanie z internetu ide iba okolo 300Mbps.
  10. Dobrý deň prajem, k dispozícii budú nasledovné pamäťové verzie, z ktorých si budete môcť vybrať: Samsung Galaxy S20 128GB, farba Sivá alebo Modrá Samsung Galaxy S20+ 128GB, farba Sivá Samsung Galaxy S20 Ultra 5G 128GB, farba Čierna
  11. Easy pecka by ťa vyšla slacnejšie + doplnkové služby
  12. Dobrý deň kedy tu bude optický internet ktorý tu má byť od 1.Novembra adresa -hanzlíkovská 93
  13. Pravidelne som mal aj problem napr prehrat z archviu na mojom pc relaciu Na Telo s takym istym chybovym hlasenim. Ale aby ste si nemysleli ze problem je len s politikou tak som cyskusal teraz uplne nahodne napr prehrat z archivu markizy zo soboty Sportove noviny a tie idu. Nasledne som dal prehrat film Tato pomsta je moja a tam uz rovnaka chybova hlaska,
  14. Dobry den, Potreboval by som poradit ohladom Magio Go, mam problem s prehravanim. Ak si dam priamy prenos napr Markizu alebo Digisport1 tak slape bez problemov. Ak si dam vsak napr. stanicu Sport Arena 1, tak na pol sekundy zacne prehravat a potom sa obraz zastavi a dole vypise "neznama chyba". Prikladam screenshot obrazovky aj s chybovym hlasenim. Ak si dam prehrat urcitu relaciu napr prave z archivu Markizy tak niektoru prehra, niektoru nie. Napr. uplne konkretne, dnesne Telerano mi bez problemov prehra, ale ak dam prehrat vcerajsiu volebnu diskusiu, tak opat cca na pol sekundy zacne prehravat a potom sa obraz zastavi a dole vypise "neznama chyba". Tak isto pondelnajsi NCIS prehra, ale napr volebnu diskusiu z nedele neprehra. V com moze byt prosim problem? Na mobile mi vsetko ide takze jednoznacne musi byt problem v nastaveniach pc. Myslel som si ze bude chyba mozno aj v antiviruse Eset, tak som ho odstranil, upgradol PC na najnovsi OS ale problem stale pretrvava. Na prehravanie pouzivam MacPro s najnovsim OS Catalina a prehliadac Google Chrome. Dakujem!
  15. áno toto nie je doriešené celkom cez ten internet.. trošku sa mi to nepáči ani v mágie, darmo si dáš medzi obľúbené kanály, číslo to nezmení.. či sa to dajak dá aby aj čísla pomenilo??
  16. Dobry den, nedavno som mal poruchu na VDSL linke, poruchu odstranili no zrusili mi VEREJNU dynamicku IP a dali mi NEVEREJNU cez 100.x.x.x rozsah. Volal som na technicku podporu kde mi povedali ze mam zavolat na 0800 800 700 kde mi mozu nastavit aby mi nepridelovalo IP z tohto rozsahu. Tam mi zas povedali ze to zmenit nevedia a odvolaval sa na load balancer. Doteraz som s tymto problem nemal a fungovalo to tak ako ma. Mam tam ponastavovanych x NATov a toto mi neumoznuje vyuzivat sluzbu internetu tak ako doteraz. Je jasne ze dochadaju IPv4 adresy a treba to riesit ale riesit to NATovanim zakaznikov a znemoznovat im plne vyuzivanie internetu? Toto je na vypovedanie zmluvy z dovodu zmenenia parametrov sluzby bez dohody upozornenia.. Je rok 2020, internetovy gigand na Slovensku ako je Telekom by mohol mat uz davno zavedene IPv6 kde by k takymto problemom dochadzat nemalo. Prosim o napravu. S danou sluzbou mam na VEREJNU IP narok. Vdaka
  17. skus to cislo hodit do google vyhladavaca, pripadne nadjdes aj stranky kde cisla hodnotia dalsi komu volalo to konkretne cislo
  18. ak by SMS neposlali by si sa stazoval, ze ta nik neinformoval, poslali ti SMS aj tak zle.... ty si si predpokladam aktivoval magio go cez SMS , ak chces pokracovat tak nic nemusis robit ak to chces zrusit tak posli SMS podla tvaru nizsie Pre zrušenie služby je potrebné zaslať SMS v tvare podľa využívaného programu, na číslo 8866: Magio GO Standard – MAGIOGO(medzera)S(medzera)STOP Magio GO Premium - MAGIOGO(medzera)P(medzera)STOP
  19. google poskytuje sluzbu "find my device" , no musis ju mat zapnutu. Potom sa prihlasis cez webovy prehliadac a zobrazi sa ti aktualna alebo posledna poloha mobilu. Pripadne ak mas zapnutu synchronizaciu fotiek, tak mozes najst aj selficka noveho majitela
  20. A co tak export a import Popripade ked chces vsetky nastavenia tak klasicky backup a obnova na novy Mikrotik. https://mikrotik.com/testdocs/ros/2.9/system/management.php To ze ti novy nevytiahol 300Mbps je kvoli nejakemu nastaveniu. Ak ich rucne poprehadzujes a budu totozne, tak ti to znova pojde len do 300Mbps. Skus si pozriet v nastaveniach ci nemas napevno danu niekde rychlost alebo ci si vobec kupil Mikrotik s 1Gbit portami
  21. Yesterday
  22. Mam ten problém, že starý Mikrotik nedokáže uroutovať viac ako 300Mbps a mám v ňom nastavený firewall, statické IP pre Set-top-boxy na zdieľanie karty (nie od telekomu), VPN... Preto to chcem postupne prehadzovať postupne na nový Mikrotik. Keď som iba prehodil konfiguráciu cez backup súbor, nový miktorik mi znova nevytiahol viac ako 300Mbps. Keď som pripojil nový Mikrotik a nastavil som iba PPPoE meno a heslo, išiel hneď 600Mbps ale v LOGoch som videl ako sa doňho snažia nabúrať z vonku.
  23. lenže ja potrebujem vedieť v akej farbe bude dostupný na slovensku v Telekome, mne je momentálne pri registrácii na samsung-bonus úplne jedno aké farebne varianty budu dostupne na voľnom trhu, mňa momentálne zaujíma len verzia pre telekom. Po s10 to tipujem na čiernu ale tak možno Telekom prekvapí a ponúkne oba farby
  24. ehm.... ja ti neviem.... ale podľa mňa, tam dostupné farby uvedené sú.... a čo pozerám sú to jediné farby, ktoré budú ... respektíve sa vie, že pôjdu na trh.... https://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_s20_ultra_5g-10040.php
  25. tak aj lakinkovi by ostal, keby si ho nabil. princíp je rovnaký mení sa len dlžka "aktívnosti" simkarty, najdlhšie to má 4ka, kde je "aktívna" životnosť simky 16 mesiacov. ak by simku lakinko dobil čo 360 dní o to absolútne minimum čo sa dá, číslo by bolo stále jeho..... ak chápeme správne jeho problém, čo ale nevieme, keďže sa tu už neobjavil.
  26. najlepšie v telekom centre, ale osobne jaksi nevidím príliš dôvod, prečo by s tým mal byť nejaký väčší problém, ak by ....(nie v tvojom prípade).... chcel niekto napríklad 2x televíziu, či 2x zaviesť internet. s čím ale môže byť problém je to, že má zavedené káble do svojho domu, do novostavby sa musia dať zaviesť. a tam môže byť problém bez kolaudácie. niekde sa to tu riešilo... (čosi podobné).... možno to ešte vyhrabem...
  27. Dobrý deň prajem, V akej farbe bude dostupný Galaxy S20 Ultra kedže je to potrebné vyplniť do predregistrácie na www.samsung-bonus.eu ?? A na stránke k predobjdenávke to nieje uvedené https://www.telekom.sk/predpredaj/samsung-galaxy-s20 Ako získať Galaxy Buds+ Predobjednajte si Galaxy S20+ alebo S20 Ultra 5G v období od 11. 2. do 8. 3. 2020 prostredníctvom tejto webovej stránky. Následne si na stránke www.samsung-bonus.eu vytvorte predregistráciu svojich údajov a modelu predobjednaného zariadenia. Predajcu uveďte Slovak Telekom. Túto predregistráciu je potrebné urobiť v období od 11. 2. do 8.3. 2020, neskôr už predregistrácia nebude možná a Galaxy Buds+ nezískate. Vďaka za odpoveď
  28. najlepsie ti poradia v tomto na telekom centre
  1. Nahrať ďalšie aktivity