Všetky aktivity

Tento tok sa automaticky aktualizuje   

1. Yesterday
  2. Ak dobre vidím nemáš pustené mobilné dáta, a ak sa nemýlim proste ak chceš využívať VoLTE tak musíš mať zapnuté mobilné dáta a byť v pokrytí LTE.
  3. Malo by to tak byť, neviem síce načo je ti to dobre vedieť, ale určite sa nič nemenilo. Zároveň ono je to tak pokiaľ sa nemýlim, ako napríklad na Disney Channel tam tie reklamy sú v češtine len tie čo sú nadabované a vlastne reálne tie výrobky majú v Česku a potom sú reklamy kde vlastne pustia len hudbu keďže sa jedná o reklamy zahraničné a čiže nemajú dabing.
  4. Možno vám skončila viazanost, treba zavolať na infolinku
  5. Ahojte. Chcela som sa spýtať či vam tiež dvíhali cenu internetu. Mám internet mágio xl bez obmedzenia . Doteraz som platila 20.89 eur mesačne A teraz 25 eur z ničoho nič. A neviem kvôli čomu. Nemáte podobný problém?
  6. Ahojte. Chcela som sa spýtať či vam tiež dvíhali cenu internetu. Mám internet mágio xl bez obmedzenia . Doteraz som platila 20.89 eur mesačne A teraz 25 eur z ničoho nič. A neviem kvôli čomu. Nemáte podobný problém?
  7. Ahoj, potreboval by som vedieť, ako je to s reklamami na stanici Nick Jr., ktorá je vysielaná cez Magio (optika). Už tento program nemáme, ale kým sme mali, mal tri jazykové stopy: maďarskú, českú, a anglickú. Viem, že na anglickej mutácii nešli reklamy, len upútavky, na českej šli reklamy v češtine. Môže mi niekto potvrdiť, že je to tak stále? Ďakujem.
  8. Ano je to možne na vyší paušal sa dá prejst aj počas viazanosti
  9. kde nájdem podrobny výpis sms a hovorov. dakujem
  10. Podľa všetkého asi áno, to som čítal ako prvé...
  11. Dobrý deň chcem sa opýtať či je možné prejsť z paušálu áno M na áno M DATA bez predĺženia viazanosti
  12. Z nižšieho na vyšší je možné vždy .
  13. Pozri, či všetko spĺňaš https://www.telekom.sk/wiki/ostatne/volte#-2
  14. Pridávam sa, úplne stejný problém... bez problémov iba YT... rtvs online, Antik i Skylink streamy sekajú.... rýchlosť je plná..
  15. Dobrý deň, hrávam online hry a mám taký problém že z internetu Magio L VDSL (30/3 Mbps) som prešiel na Magio XL VDSL (80/8 Mbps). Keď som mal balík L môj ping býval väčšinou 20 - 30 ms, a teraz, keď mám Magio XL, môj ping je o dosť horší. Skáče mi to 50 - 100 ms. Do Telekomu som už volal a oni problém ževraj nemajú! Neviete v čom môže byť problém? Ďakujem za pomoc.
  16. Skúsil som.. Jediné čo sa deje je že 6x blikne dsl a zhasne.. to je všetko ja len či sa s tým nič nedá urobiť.. len čakať
  17. Zalezi co sa stalo. Na zaciatok mozes skusit resetnut router.
  18. Nefunguje to ani mne na 2 uctoch..Musis napisat do telekomu nech to zacnu riesit. moj pripad uz poslali na techn. podporu a cakam...Je tam chyba, ze ked aj zaciarknes suhlas a kliknes na “potvrdit” talcidlo nereaguje ! Prosim admina nech to tiez posunie na riesenie..trva to uz okolo 9 dni !!!
  19. Dobrý, mal s tým niekto problém? Len tak zo dňa na deň vypnú net a opravu zahlásia do 3 pracovných dní.. Nie je tu niekto kto si to urobil aj sám teda pokiaľ nemajú výpadok všetci ale iba ja? Ďakujem
  20. Neviem ci mas router podobny tomu, ale na videu je uvedeny ako cosmote (mozno vystupuje v grecku pod touto znackou (alebo je to nejaky clone)). Ak mas podobne webinterface, tak to urob podla videa
  21. Dobrý deň, podľa tohto článku by mal po novom podporovať VoLTE aj môj Honor View 20. Ale nie je tomu tak, teda chýba ikonka v ľavom hornom rohu. Po poslaní sms VOLTE na 12323 mi príde správa: "Vazeny zakaznik, sluzbu VoLTE mate aktivnu" Prečo mi to potom nejde?
  22. keď funguje cez powerline adaptéry, pôjde aj za wifi bridge-om. Pokiaľ na ceste nebude nič filtrovať pakety, nie je dôvod aby to nešlo
  23. Minulý týždeň
  24. omylom som v krabicke pomocou ktorej mam domov zavedeny opticky internet nastavil POVODNE NASTAVENIA a nejde mi internet. mozete mi poradit kde najdem spravny konfiguracny subor pre MAGIO INTERNET, alebo kde je navod na manualne nastavenie?
  25. omylom som v krabicke pomocou ktorej mam domov zavedeny opticky internet nastavil POVODNE NASTAVENIA a nejde mi internet. mozete mi poradit kde najdem spravny konfiguracny subor pre MAGIO INTERNET, alebo kde je navod na manualne nastavenie?
  26. to asi nie kedze to robi kazdy vecer a problem v kabelazi rozhodne asi nebude ked to ide vporiadku cez den a na vecer to pada
  27. skús si skontrolovať kredit, vytočiť ako hovor *121#
  1. Nahrať ďalšie aktivity