Všetky aktivity

Tento tok sa automaticky aktualizuje   

1. Za poslednú hodinu
  2. Dnes
  3. A pre istotu teraz o 8:52hod. 23.apríla 2019 : Nepodarilo sa načítať údaje.
  4. Ale musím teraz uznať, že nielen aplikácia, ale i Môj Telekom chodí teraz ako v lete na saniach. Už tretí deň nevidím aktualizáciu spotrebovaných minút, SMS, iba dáta sa aktualizujú. Ako toto nechápem, ako môže si celý informačný portál žiť svojím životom. Niekedy do hodiny prebehne aktualizácia hovorov, SMS, inokedy ani do 4 dní.
  5. Prejsť prejdeš, ale bez zariadenia. Happy L a ANO L sú dosť výrazne odlišné paušály v prospech ANO L
  6. Ahoj, o aku online hru ide? Testovanie prebiehalo skrz kabel alebo wifi?
  7. A Potrebujem mať aj Magio TV, ak zapojím ako píšeš cez Tcom router aj svoj, nespomalý sa mi rýchlosť internetu? Nemám optiku, ale len klasické VDSL
  8. Yesterday
  9. Si pletieš jednotky: 1Byte = 8 bitov (všímaj si tiež veľké malé písmeno "B" respektíve "b") (https://en.wikipedia.org/wiki/Byte) Môžeš naraziť aj na "slovenské" označenie Bajt. (https://sk.wikipedia.org/wiki/Bajt) 4 x 8 = 32 --------> 4MB/s = 32 Mb/s Mb/s sa tiež označuje občas ako Mbps (Z angličtiny: magabit per second) pokiaľ ide o tvoju druhú časť otázky tak určite kábel prípadne pri tej rýchlosti čo máš by si prežil aj na wifi, powerline je tiež cesta ale neodporúčam
  10. Inde sťahuješ normálne? Lebo ak áno, potom je problém v torrentoch a tam problém v internete nehľadaj, a podľa toho čo si poslal speedmeter tak je problém v danom torrente. Riešenie bez kábla je možnosť powerline, ale tam nie je isté či ti to bude fungovať správne, a cez wifi pri ideálnych podmienkach by sa to dalo tiež vytiahnuť takáto nižšia rýchlosť.
  11. Vlastný môžeš mať, len ho musíš dať za ten od Telekomu, ak sa nemýlim tak kvôli tomu, že Magio TV musí byť napojený cez port v ich routri, ale ak nemáš telku tak je otázne či ho treba mať. Najlepšie bude skúsiť sa spýtať možno na technickej podpore alebo skôr infolinke, ale typujem ako som písal, že jedine dať ten router za ten ich keďže čo viem, tak keďže teraz platíš prenájom 0,50€ za to, že môžeš využívať wifi na ich routroch, tak ak aj neplatíš ten poplatok oni ti pošlú router, ale aby ti išla wifi musíš si dať svoj router za ten ich.
  12. Bohužiaľ toto nie je možné, dá sa prejsť bezplatne na paušál ÁNO, ale viazanosť by mala normálne pokračovať tam sa mení len to, že získaš viac dát ak daný paušál Happy mal menej.
  13. Tak toto by som chcel vedieť,aj ja. Využívame router od operátora ( internet máme od Orangeu,aj router). Tiež by som som chcel vedieť,či bude mi fungovať nový výkonnejší router s Orangeom. Zrejme ho treba aktivovať na zákazníckej linke ( najskôr sa treba opýtať,či je možné používať vlastný router) a potom,až kúpiť. Ináč spoločnosť T-Com a T-Mobile sa zjednotili pod značku Telekom.To,len tak píšem trošku od témy...
  14. zdravim, mam pausal Happy L a chcem prejst na ANO L , mam viazanost do 17.1.2020 , mozem si zobrat novy mobil? dakujem
  15. zdravim, mam pausal Happy L a chcem prejst na ANO L , mam viazanost do 17.1.2020 , mozem si zobrat novy mobil? dakujem
  16. Tak router mám v obývačke a stolný pc v inej izbe, čiže 2 steny tam sú no, resp. minimálne 1 stena v byte. Len som chcel vedieť či existuje taká možnosť, zakúpiť nejaký router + niečo do zastrčky možno, aby som nemusel vrtať dieru do steny a ťahať kábel, tak som to mal doteraz, a ak to možné je tak či by som prišiel o rýchlosť alebo nie. Na speedmetri mám download 31mb/s a sťahujem max. 4mb/s, už som dostal tip na výmenu kábla medzi routrom a stolným pc, vraj môže byť zastaralý.
  17. Problém je len u teba, píš aplikacia@telekom.sk
  18. Opäť, málo info.... Ľudia, pls., nevidíme ti do hlavy.... Preto píš.... Ako dlho máš happy XL, ak ho máš rok a menej, telefón nemôžeš zobrať, avšak prejsť na ÁNO môžes. Ak je tvoj pôvodný ešte v záruke, tiež rieš reklamáciu.
  19. To je tak obšírna otázka, nakoľko nepíšeš, ako ďaleko plánuješ byť od WIFI routra vzdialený s PC. Nedá sa to nikdy individuálne napísať nepoznáme tvoje múry na byte / dome, či sa pohybuješ na jednom poschodí, prípadne požaduješ na hornom / spodnom poschodí. Čo sa týka sťahovania torentov, to je kapitola sama o sebe a nečuduj sa rýchlosti, nakoľko ide o Peer to peer sieť a zaleží od množstva faktorov, pripojenie peer PC na druhej strane atď. Sprav si speedmeter.sk test a ak dosiahneš garantovanú rýchlosť pre tvoj profil, tak to je smerodajné a nie torrent spojenie. Torrent málokedy pôjde plnou rýchlosťou, je to taký prežitok, v minulosti používaný na sťahovanie zvyčajne nelegálneho softu.
  20. Čaute, budem rád ak mi niekto šikovnejší poradí, som laik. Mám Magio internet XL a všímol som si že pri sťahovaní z torrentov neviem prekročiť rýchlosť okolo 4Mb/s, čo je ešte horšie, keď sťahujem viacero vecí, telefony v byte ktoré sú pripojené cez wifi, akokeby stratili spojenie a nechcú sa pripojiť na net, refreshnúť stránku, kým nestratím rýchlosť sťahovania aspoň na 3,8Mb/s. Router mám asi nejaký slabší, TL-WR1042ND je prepojený káblom so stolným PC na ktorom sťahujem data. Mám ešte jednu otázku na šikovnejších z tohto fora, vie mi NIEKTO poradiť či je možné vymeniť router za taký, aby som s hlavným PC nebol prepojený kablom a nestratil som pri tom rýchlosť ? Nechcem kvôli kablu vrtať zbytočne do steny, tak som bol len zvedavý či niekto z Vás niečo podobné neriešil, či je možné prepojiť hlavny pc s routrom bez kábla aby som ale neprišiel o rýchlosť. Vopred ďakujem za každú odpoveď.
  21. Dobry den, telekom ma kontaktoval ohladne zmeny programu, podpsiala som aj zmluvu, kedy mi pride aktivacna sms? Tel. cislo 0949 674 668. Dakujem. Jana Vavrekova

22. Zdravím dal som si požiadavku o zmenu paušálu happy XL na Ano L a mal by som otázku ci by si dal zobrat k paušálu nový telefón lebo tento co mam od vás prestáva fungovat. Ďakujem Jančo
  23. Podobný problém, ale Magio Go cez Win 10. Tu ale nefunguje žiaden program od 14.4.19. Prihlásenie do Magio Go prebehne v poriadku, po zadaní pozerať televíziu, zobrazí údaje o programe, len obrazovka čierna a bez zvuku. Vie niekto dôvod? Dík
  24. Dobrý deň, nakoľko mám neustály slabý signál z dodávaných routerov od Tcom, uvažujem nad zakúpnením vlastného s anténami. Naivne si myslím, ze s anténami povedzme 4x 5 dB bude silnejší signál, ako pri dodávaných bezanténových(zabudované antény) od Tcomu. Otázka je, či Tcom router môžem len tak zameniť za svoj router ktorý bežne kúpim? A či mi bude naďalej bezproblémovo fungovať Magio a všetky 4 zariadenia pripojené LAN káblom na aktuálny router? Ak áno, viete mi aj poradiť nejaký kvalitný router hlavne s veľmi dobrým dosahom signálu? Ďakujem za pomoc. PB
  25. Uz vyse tyzdna nefunguje telekom aplikacia. Vyskoci hlasenie "Nastala neocakavana chyba" a sklabiaci sa smajlik. To v telekome nie ste schopni za tyzden to opravit ? To nechapem. Ste telekom ci kto ste ? To vam nevadi ?
  26. Minulý týždeň
  27. Caute, na Huawei MediaPad M5 mi Magio Go prehra len STV1 & 2.Ostatne kanaly ostanu cierne. Na Iphone vezi vsetko ako ma. Viete mi poradit? Skusal som obnovit tov. nastavenie tabletu nepomohlo ani reinstall appky. Vdaka Martin
  28. preco toto? a tym padom go nejde
  29. Pochybujem ze toto funguje mne to nezafungovalo
  1. Nahrať ďalšie aktivity