Všetky aktivity

Tento tok sa automaticky aktualizuje   

1. Yesterday
  2. Chcel by som sa opýtať či v blízkej dobe nebudete robot opticky internet na Jána Hollého 4: dakujem
  3. Dobrý deň, bude sa ešte tento rok 2019 dorábať optika na zostávajúcich nepripojených uliciach? (Na pekárkach)
  4. Nikomu nikdy neodporucam telekom .Ja pri uzatvarani zmluvy som bol zavadzany.Volali mi 3 krat az kym ma nezlomili Doteraz to povazujem za najvacsiu chybu.Pani som povedal ze pracujem 3tyzdne v zahranici a 1tyzden som doma ze mam nemecky aldi internet za 15 euro 5 G.Ona mi na to povedala ze oni mi mozu garantovat 8G ktore mozem cele minut v zahranici tak som to podpisal s tym ze jej doverujem ze je kompetenta osoba Ale ake bolo moje prekvapenie ked miesto 26 eur.mi prislo platit 70euro .Hned som to reklamoval ale nic mi to nebolo platne vytiahli na mna FUP a ja som len cumel ta pani ktora uzatvorila moju zmluvu mi to zatajila .Ale to este nieje koniec oni teraz analyzovali posledne 4 mesiace kde som kolko minul ci viac v zahranici alebo doma tak mi bolo zbytocne ze som tento mesiac minul viac doma ako v zahranici ale podla ich **piip** analyzy musim platit ako vy som bol roamingu.Takze F..k off telekom .To je vystraha pre tych co by mali nutkanie uzatvorit zmluvu s telekomom.Nikdy viac .Rad by som bol keby ste povedali aj svojim znamym aby sa vyhli tomu ich zdieraniu .Dakujem
  5. Nikomu nikdy neodporucam telekom .Ja pri uzatvarani zmluvy som bol zavadzany.Volali mi 3 krat az kym ma nezlomili Doteraz to povazujem za najvacsiu chybu.Pani som povedal ze pracujem 3tyzdne v zahranici a 1tyzden som doma ze mam nemecky aldi internet za 15 euro 5 G.Ona mi na to povedala ze oni mi mozu garantovat 8G ktore mozem cele minut v zahranici tak som to podpisal s tym ze jej doverujem ze je kompetenta osoba Ale ake bolo moje prekvapenie ked miesto 26 eur.mi prislo platit 70euro .Hned som to reklamoval ale nic mi to nebolo platne vytiahli na mna FUP a ja som len cumel ta pani ktora uzatvorila moju zmluvu mi to zatajila .Ale to este nieje koniec oni teraz analyzovali posledne 4 mesiace kde som kolko minul ci viac v zahranici alebo doma tak mi bolo zbytocne ze som tento mesiac minul viac doma ako v zahranici ale podla ich **piip** analyzy musim platit ako vy som bol roamingu.Takze F..k off telekom .To je vystraha pre tych co by mali nutkanie uzatvorit zmluvu s telekomom.Nikdy viac .Rad by som bol keby ste povedali aj svojim znamym aby sa vyhli tomu ich zdieraniu .Dakujem
  6. Nikomu nikdy neodporucam telekom .Ja pri uzatvarani zmluvy som bol zavadzany.Volali mi 3 krat az kym ma nezlomili Doteraz to povazujem za najvacsiu chybu.Pani som povedal ze pracujem 3tyzdne v zahranici a 1tyzden som doma ze mam nemecky aldi internet za 15 euro 5 G.Ona mi na to povedala ze oni mi mozu garantovat 8G ktore mozem cele minut v zahranici tak som to podpisal s tym ze jej doverujem ze je kompetenta osoba Ale ake bolo moje prekvapenie ked miesto 26 eur.mi prislo platit 70euro .Hned som to reklamoval ale nic mi to nebolo platne vytiahli na mna FUP a ja som len cumel ta pani ktora uzatvorila moju zmluvu mi to zatajila .Ale to este nieje koniec oni teraz analyzovali posledne 4 mesiace kde som kolko minul ci viac v zahranici alebo doma tak mi bolo zbytocne ze som tento mesiac minul viac doma ako v zahranici ale podla ich **piip** analyzy musim platit ako vy som bol roamingu.Takze F..k off telekom .To je vystraha pre tych co by mali nutkanie uzatvorit zmluvu s telekomom.Nikdy viac .Rad by som bol keby ste povedali aj svojim znamym aby sa vyhli tomu ich zdieraniu .Dakujem
  7. Problém bude niekde inde ako V Telekome,
  8. Otazka?Spokojnost?Ziadna nikdy nikdy viac .Nikomu neodporucam telekom .Zavadzanie zakaznikov pri uzatvarani pausalov a potom zacina zdieracka ako na klondiku.Za 6hodin hovoru a 8giga faktura 60 euro .A to mam pausal Ano L.F..k off telekom
  9. To je know how, ktoré tu určite nik neprezradí.... A už tobôž nik tu z nás na fóre, ktorí nemáme o tom ani páru....
  10. V každom prípade Telekom garantuje pri výpadku free LTE internet ako náhrada za vypadnutý Magio internet po dobru riešenia problémov.
  11. Hlavne to číslo je spoplatnené extra a mne sa v minulosti nejeden krát zle spárovala platba napriek tomu, že VS bol správny. Diali sa také veci a moja chyba to nebola, preto som odmietal ešte aj platiť nie za moje chyby.
  12. Cez to 12313 odomna pyta kod adresata ja ho tam zadam a zevraj nespravne ....
  13. Tu Vám na toto nik neodpovie, skúste volať infolinku na 0800 123 456, ale pokiaľ bola viazanosť, tak prerušenie viazanosti nie je možné
  14. Iné číslo nie je, lepšie je využiť e-mail a napísať na pohladavky.mob@telekom.sk
  15. No viacerým je nesympatický a nehodí sa pre tohto nadnárodného operátora :-) Také niečo podobné mal náš posledný nováčik, ale neviem, či ho už zmenili. Inak súhlas
  16. Poprosím Vás o zmenu "hlasu TELEKOMU" v prípade volania do iných sietí, obsadení učastníka a podobne. Vami
  17. Zdravim.. prosim vas kontakt na financne odddelenie okrem tel cisla 12313 ???
  18. Dobrý deň, mám od Vás služby magio internet na adrese Nový Smokovec 118, Vysoké Tatry na meno manžela František Žoldák je možné prerušiť túto služba na neakú dobu nakoľko v byte nikto už dlhšie nebýva a internet sa nepoužíva. Ak sa zmení situácia tak by sme to znovu pripojili. Ak je to možné pošlite mi prosím podmienky za akých to môžme urobiť. Ďakujem Žoldáková 0918686253
  19. na iných webových stránkach sa začína šíriť rôzne informácie ohľadom televíznych práv na premier league. ako to vyzerá? zostáva premier league na digisport? budú sa práva zdieľať s orange za práva na ligu majstrov?
  20. Aj nová SIMka môže byť poruchová, požiadaj si o výmenu, prípadne ešte skús 0800 123 777 nech to preveria u nich.
  21. Minulý týždeň
  22. Mam optiku Magio (Koloseo Bratislava) ktora dlhe roky fungovala takmer bez problemov (jedine vypadky boli ked vypadla cela bytovka pripadne oblast) ale pred par mesiacmi sa nieco pokazilo a vypadol internet tak som zavolal na 0800123777 a poradili ze restartuju router na dialku a pomohlo to, pripojenie sa obnovilo. Po par tyzdnoch to vypadlo opat ale restart na dialku uz nepomohol, po 3 dnoch a asi 6 telefonatoch konecne prisiel technik ktory vymenil router no ani to nepomohlo a potom dalsi den to nejaky iny technik opravil - bol to vraj chybny port (presne detaily nemam). Dnes internet vypadol opat, Magio TV funguje ale to ani nesledujeme, internet je primarny. Restart na dialku nepomohol tak zase to dali na riesenie technikovi ktory ma 3 dni aby sa na to prisiel pozriet. Volal som na 0800123777 nech mi aspon daju meno a heslo nech viem skusit pripojenie s inym modemom pripadne priamo cez PPPoE ale meno a heslo mi poslu iba do SMS ktora pride az rano pretoze SMS brana po 18:00 nefunguje (dovod neviem, proste Telekom), na to aby som mohol dostat heslo cez 0800123777 potrebujem nejaky PIN kod ktory mi vraj poslali postou, hladal v mailoch a PIN kod naposledy poslali v roku 2013 ale ten nefunguje. Dakujem za skvele zazitky Telekom
  23. Uz aj ja.
  24. Skúšal som samozrejme aj krížovú výmenu karty, skúšal so rôzne zariadenia (rozne mobily, notbuky a pod) .... chyba je niekde v "ústredni"
  25. Ahojte, mohol by si ma niekto pridat do skupiny? Mam Ano L, cislo: 0914294612. Dik vopred.
  26. Ano buď vstup HDMi alebo pri upne prvých magio boxoch sa prepínal výstup este aj na magio ovládací .
  1. Nahrať ďalšie aktivity