Všetky aktivity

Tento tok sa automaticky aktualizuje   

1. Za poslednú hodinu
  2. ...a ak by predsa napr. zrušili možnosť pretáčania v archíve, v tom momente celé Magio ruším (a to som ich klientom od ich vzniku)
  3. V prvom rade neviem ako by to chceli tí hňupi technicky zakázať, to by museli zakázať poskytovanie celkového archívu pre svoju stanicu a potom by ich väčšina rozumných divákov definitívne okašlala, ja u nich už len sledujem nejaký občasný športový prenos ktorý sa im podarí ukradnúť RTVS + správy, ale tie už jedine z archívu a tak ich mám prebehnuté za 5 minút, pozriem si len tie 2-3 reportáže čo má zmysel vidieť. Archív je predsa spolu s nahrávaním pointa toho čo IPTV prináša. To aj Telekom dobre vie, preto Mrkvízákov tipujem že pošle do... niekam.
  4. Dnes
  5. Ja som to zaznamenal tiež, ale vždy len po reštarte boxu. Zakaždým to tiež zmením, ale po reštarte je to opäť na 720. Ale bacha - je to zmena len zo 720p na 1080i! Čiže záleží potom od kvality TV - na tvojej 4k to asi pocítiš, ale na bežných Full HD TV asi ani moc nie (čítal som že na rýchlejšie scény je vhodnejší 720p a u statických záberov uvidíš viac detailov pri 1080i)
  6. MMS

Ty aj osoba ktorej posielaš MMS by mal mať zapnuté mobilné dáta
  7. ak chceš daj si požiadavku na marketing...možno by Ti to 12,5 vytiahlo...ale si dosť ďaleko od ústredne
  8. MMS

Dobrý deň. Poradí niekto, ak chcem odoslať MMS ,raz to ide a potom zas nie, a vypisuje :Správa nebola odoslaná .máte veľa neodoslaných správ. Pritom mám mms bez obmedzenia. Mám telefon Huavei 9 Lite
  9. To bude najskôr chyba v nastavení ako píše Juraj0506, použi kódy na zmazanie nastavených presmerovaní a aktivuj si čakajúci hovor (tzv.klopanie)
  10. Ja nie som človek z Telekomu tak si ma zbytočne tagol pod príspevkom. Ja takéto interné informácie nemám. Ale myslím, že kým to nebude pred spustením, aspoň v testovacej prevádzke tak nikto nedá záväzné termíny.
  11. V prvom rade skús zrušiť všetky presmerovania : ##002# Potom aktivuj čakajúci hovor : *43# tie kódy odošleš,ako hovor.
  12. ,Dobry den mam takito problem mam Iphone 6 ked volam niekomu a prebieha hovor a zavola mi ini učastnik tak mi ten moj hovor zruši a musim ho prijat alebo odmietmut..Taku moznost ze prichadza ini hovor a mozem si vybrat ciho primem alebo nie..Ked vložim do mojho mobilu inu simku funguje normalne ako ma čo **piip** volal som aj technicke odelenie tekom ze vraj poruchu nemaju vie mi niekto poradit čo s tim dakujem.
  13. Pán Ľuboš pred vyše rokom Ste napísali,že v bližšie nešpecifikovanom horizonte spustíte Magio go v Safari . Každý používateľ Macbooku nato čaká už myslím si veľmi dlho. Kedy to vyriešite ? Je to taký problém ? Mne sa to nezdá , jedná sa len o vašu promtnosť,ochotu a nie nesplnené sľuby ! Načo si kvôli tomu máme inštalovať ďalší prehliadač Chrome ? Ďakujem za odpoveď .
  14. Yesterday
  15. volaj na zakaznicku linku ze co povedia ale myslim ze to bude slusne velky bug
  16. aj to je riesenie
  17. lenže nezabudni na agragaciu a ta robi dost zasadny rozdiel takze tych 10Mbit/s je v poriadku
  18. Dobrý deň, Poprosím Vás ľudia z Telekomu o vyjadrenie sa kedy už konečne bude spustená podpora eSIM aj v Telekome? ORANGE už oficiálne funguje aj na eSIM aj v najnovších iPhonoch a dokonca je to už aj oficiálne zverejnené priamo na Apple stránkach pre podporu eSIM! TELEKOM, prosím, rozhýb sa už konečne s podporou eSIM na Slovensku, prosím! Váš zákazník. @Terka @filipec12 @bu2ckland @ASK @Mirko @Pepsi @composite19 @Tataracik @Samer303
  19. Tak u zvierat je 20.7. 15dni od môjho nahlásenia poruchy a stále mi karta nefunguje! výsmech.. som sklamaná.
  20. Ten router co som spominal od Telekomu je pre optiku cize optiku, 300/30Mb/s a chcem vytiahnut najviac ako sa da kedze kabel neprichadza do uvahy. (Necakam plnu 300Mb/s realne viem ze to nie je mozne) Inak ako napriklad ja som nikdy nemal problem s vypadavanim, ten Huawei co mam teraz tak fakt skoro vobec, predtym som mal pri slabsej optike Belkin router od Telekomu a tiez nebol problem. Vyskusam tento “premiovy” a uvidim, kedze nejako neviem ako bude lepsia 5GHz u kupeneho lepsieho routra, viem ze ludia si ich kupuju kvoli lepsiemu signalu, ale to moj pripad nie je kedze mne krasne pokryje cely byt a este aj viac zvlada.
  21. 5GHz nemá pre teba žiaden význam pokiaľ nepotrebuješ plnú rýchlosť a ešte si nám zabudol napísať o akú rýchlosť spojenia sa jedná. Pri akomkoľvek VDSL ani nemá význam riešiť 5GHz. Prirátaj ešte zdravotné hľadisko (dobrovoľné ožarovanie vyššími kmitočtami). Ja by som šiel do bridge a použil externý WIFI router. Mne sa osvedčil Xiaomi Mi Router 4A Gigabit, vo všeobecnosti Xiaomi aj napr. Xiaomi 3c router, kde nedošlo nikdy k prerušenému spojeniu a akýmkoľvek problémom. Vo všeobecnosti Xiaomi veľa muziky za málo peňazí.
  22. Ahoj , nesúvisí to s nejakým automatickým nastavením, ktoré sa mení podľa kvality vysielaného programu??? V opačnom prípade to vyzerá fakt na poriadny veľký bug.
  23. Nezverejňuje sa, lebo podľa mňa by akákoľvek súťaž stratila na cene a popularite. A cieľom tejto sútaže zrejme je čo najviac nalákať klientov na túto nezmyselnú neprehľadnú aplikáciu. A ak zájdem ďalej a ponamáham mozgové závity ešte viac, tak zrejme sa to vyhodnocuje vrámci celej Deutsche Telekom skupiny a porovnáva medzi jednotlivými operátormi skupiny, lebo túto blbosť niekto pretlačil vrámci celého spektra operátorov skupiny, pritom tunajší chalani mali apku pripravenú bez akýchkoľvek komplikácii a totálnou bravúrnou kvalitatívnou nadsádzkou.
  24. No jednoizbovy prerobeny kvazi na dvojizbovy tak ze rovno vojdes a si v kuchyni, a hned vedla je miestnost kde je PC. (Router je akurat hore na kuchynskej linke ) Zvazoval som a risknem to, len som musel objednat si wifi adapter do PC s podporou 5Ghz kedze akrualny nema, a v pondelok zajdem to vymenit, podla informacii priamo od Telekomu uz by mali mat na vsetkych telekom centrach tie premiove routre, zaujimave ze klasicke nemavaju, chapem nemaju to kde skladovat, otazne v akom mnozstve a ci vobec budu mat na danom centre kde ja pojdem, no som zvedavy necham sa prekvapit.
  25. Chapes, a pritom spolocnosti bezne zverejnuju podobne informacie, ako aj pocet klientov atd. napriklad v kvartalnych spravach, pre odbornu verejnost a pracuju s nimi aj studenti. Tuto info som vsak nenasiel a neda sa im ani napisat seriozne.
  26. Ak je to mensi byt tak by 5GHz stal za zvazenie.
  27. Lenže môj internet dosiahne NANAJVÝŠ 10Mbit/s, viac určite nie, nikdy sa mi to nestalo, aj keď bolo všetko odpojene
  28. Na Arris magioboxe, ktorý mám napojený na 4k telku sa mi prepína kvalita z 1080 na 720. Vzdy to zmením a po nejakom case sa to svojvolne zmení naspäť. Podla mna je to bug. Stretol sa s tym este niekto?
  1. Nahrať ďalšie aktivity