Všetky aktivity

Tento tok sa automaticky aktualizuje   

1. Za poslednú hodinu
  2. Dnes
  3. Zavolaj na bezplatnú linku 0800 123 456, alebo napíš na chat, preveria Ti stav Tvojej objednávky.
  4. Dobrý deň, potreboval by som pomôcť s port forwardingom na routery Huawei HG8245H potrebujem otvoriť port 16000
  5. Dobry deň 28.5 som objednaval telefón s paušalom a po telefonickom preverení ma už nikdo nekontaktuje,ako postupovať aby som dodtal aj to čo som si objednal.Ďakujem a prejem pekný deň.
  6. Ahoj, presne ako ti pise @janyxx. Natiahni novy kabel od hlavneho routra kam potrebujes, popripade kup switch. Ten pripoj do routru kablom a od switchu zase kolko mas volnych ethernet portov tolko zariadeni vies popripajat.
  7. tam som hladala, ale su tam iba vyhercovia z aprilovej sutaze. a toto bola majova sutaz
  8. Treba rozhodne počkať a všetko si poriadne spočítať. Ako IČO zákazníci je možné si rozhodne viac vyjednať, ako len jedno číslo na RČ pre FO nepodnikateľa. Okrem iného sú aj iné konkurenčné výhody, existuje napr u konkurencie BEO2 portál Business Enterprise, potom sa niečo profiluje ako banskobystrický operátor , treba počkať.
  9. Ahoj @BabetaSunny, súťaž sa skončila v riadnom termíne, túto aj ostatné súťaže s Easy, ich pravidlá a výhercov nájdeš na tejto stránke https://www.telekom.sk/wiki/volania/easy-sutaze . Príjemný deň, Lucka
  10. Je to mozne, skusal som, ale firewall router nepovoli vypnut - T-com tam asi ma nastavenie ktore to nepovoluje
  11. Ahoj, kde najdem vyhercov tejto majovej sutaze?
  12. Zdravím, plánujem si obstarať v blízkej dobe novú gateway, ktorá má SFP porty. Je možné sa zbaviť bielej krabičky HUAWEI, ak do SFP portu vložím GPON modul? Skúšal to už niekto?
  13. A neblokuje ti to náhodou len brána firewall , skús to tam povoliť
  14. Ako dlho trvá schvalovací proces už kompletne pripojenej optiky?
  15. tak ako pisali vyssie. jedna pripojka (jeden par vodicov) je mozne pripojit len jeden DSL router, ak mas problemy so signalom kup vykonnejsi a lebo pouzi powerline/extender
  16. Na tvojej adrese nie je dostupny magio internet , ziadna z technologii ani internet vzduchom. Skus este zavolat na linku zakaznikom 0800 123 456 nech ti to cez system preveria, tam to vedia presne..mapa pokrytia ma len informativny charakter
  17. @Juraj0506 Bohužiaľ Telekom ma čím ďalej viac utvrdzuje že ked som od nich po 14 rokoch preniesol číslo ku konkurencii som urobil dobre. To že majú dlhoročného zákazníka ktorý im vždy platil faktúry na čas a nebol nikdy v omeškaní ich vôbec nezaujíma. Momentálne u konkurencie mam Neobmedzené volania SMS/MMS a 46Gb dát za 19 eur. Ale bohužiaľ Telekom sa zobudí v jedinom prípade že mu začnú vo veľkom odchádzať zákazníci. A to nech nám pokazia este MAGIO SAT a zrušíme aj TV.
  18. treba kúpiť ešte jeden wifi router a prepojiť ich lan káblom medzi sebou ak je veľká chalupa, prípadne aspoň wifi repeater, ktorý zlepší na poschodí wifi signál...
  19. Dobry den, nevedeli by ste mi pomoct s problemom: router speedport+ blokukuje ci neprepusta alebo spomaluje niektore stranky. napriklad www.sme.sk vobec nenacita z akehokolvek zariadenia, ktore je pripojene na internet cez tento router. Mnohe dalsie strankz funguju bezproblemovo. Dakujem za radu.
  20. Yesterday
  21. parametre linky... zistis ich ked sa prihlasis do routra udajmi (logn) vid tvoj obrazok..ping moze sem tam vyskocit.. a zvlast ked ma linka velky utlm odporucam ti zmenit heslo od routra potom
  22. Ano určite XL. No mám to na heslo tak by nemal byť pripojený nikto .A technológia neviem no mam to cez kábel ako telefonicky alebo neviem no veľmi sa v tom nevyznám . Parametre ste mysleli zadnú stranu alebo to nájdem niekde inde? .
  23. Dobry den chcem sa len opytat jednu otazku Pred cca rokom som si kupil 4G internet na doma ktory som mal na 14 dni zadarmo Neskor som ho vratil po par dnoch nakolko kapacita GB bola nedostacujuca. Lenze po nejakom obdobi ste tu kapacitu GB navysili ale internet uz zevraj nemozem mat kvôli pokrytiu co sa mi nezda nakolko pred rokov som ho normalne vyuzival. Takze sa chcem opytat alebo poziadat o preverenie dostupnosti detailne nie cez vasu MAPU DOSTUPNOSTI. Adresa : mesto : Vrable ulica : Obecna 288 PSC : 95201 Dakujem 0948509021
  24. ďakujem každému kto mi odpovedal. to čo poslal erik200444 je asi rozdvojenie lan kábla, to čo mi napísal markodsk je asi bohužiaľ pravda, ktorá ma vôbec nepotešila. z mojich otázok je vidno, že som z toho úplne vypatlaný. ale predsa, tie dva modemy na jednom VDSL by sa nedali zapojiť tak, aby sa ten ich signál nebil?
  25. Nie, nic nemozes rozdvojit. To nie je elektrika. VDSL je linka a v modeme sa muduluje/demoduluje signal z VDSL na LAN a opacne. Aj ked celkom nerozumiem co chces, ale od modemu/routeru si mozes potiahnut ethernetovy kabel kde potrebujes
  26. Na jedno VDSL pripojenie nie je mozne pripojit 2 modemy cez rozdvojku - signal z nich by sa "bil" navzajom. Namiesto toho pouzite napr. Powerline adaptery.
  27. Štandardná cena za Áno L bola 30€ s viazanosťou 24 mesiacov a 10GB dát,ak niekto bol v Magente 1,tak mal 15GB dát celkovo. Áno L bol,aj za 35€ s DPH bez viazanosti. Niektorí zákazníci( starí) majú Áno L za 24€ s DPH s viazanosťou 24 mesiacov, v tomto prípade im bola poskytnutá zľava -20 %, buď priamo od Telekomu,alebo doslova po žobraní o tú úbohu zľavu. Niektorí zákazníci majú,aj zľavu -40% a majú Áno L za 18 € s DPH samozrejme s viazanosťou 24 a bez telefónu. Viem je to svinstvo 🐷 🐷 🐷 🐷 tiež platím 30€ s DPH samozrejme s viazanosťou 24 mesiacov za Áno L,ako starému zákazníkovi nechceli mi poskytnúť tú úbohu zľavu -20%,tak platím 30€ s DPH..Som dlhoročný zákazník Telekomu,vždy som platil,aj platil načas faktúry a nemám žiadný akciový smartfón od Telekomu. Oni chcú neskutočné peniaze, sú takí istí,ako Orange a O2. Napíšem to narovinu!!! Telekom si neváži starích a platiacich zákazníkov a nerád dáva zľavy!!! Viem o čom píšem.
  1. Nahrať ďalšie aktivity